grsail.com

Większość kobiet stosuje Wygasła Makijaż na lata

Kobiety Korzystanie minął makeup poddawać swoje zdrowie w dużym ryzykiem. Ten stwierdził pracowników sklepu Debenhams.

Większość kobiet stosuje Wygasła Makijaż na lata

Badanie wykazało, że 57,7% kobiet stosuje przeterminowanych produktów do makijażu, a oni nie są w żadnym pośpiechu, aby pozbyć się z nich, jak żal wydanych pieniędzy. Jednak kobiety nie są nawet świadomi, że mogą zaszkodzić ich zdrowia się infekcji oka i wysypki skórne.

Lisa Brett, pracownik Debenhams, mówi, że to smutne, aby uświadomić sobie, że tak wiele kobiet ryzykować ich zdrowia za pomocą przeterminowanych kosmetyków. Zachęca się, aby sprawdzić datę ważności na opakowaniu i nie może być kuszony przez duże zniżki. Produkty, które utraciły ważność, nie da oczekiwanego rezultatu, ale wręcz przeciwnie, powoduje szereg problemów zdrowotnych.

Według badania, 73% kobiet nie zdaje sobie sprawy, że ich kosmetyki worek zawiera produkty, które muszą być wyrzucone. Jedna trzecia badanych stosować eyeliner, że upłynął rok wcześniej. I to, według lekarzy, może prowadzić do poważnych infekcji oczu. 22% kobiet stosuje się krem ​​fundacji przez ponad rok. Będzie to powodować problemy skórne i choroby zakaźne. 7% kobiet przyznało, że używali cień do oczu, który miał być wyrzucony sześć lat temu (oficjalna data ważności wynosi jeden rok).

L.Brett powiedział, że jeśli produkty do makijażu już dawno minął, ita € ™ sa wielkim błędem, aby nie kupić nowy, aby zaoszczędzić pieniądze i czekać, aż stary jest używany. Minął stosują gorsze produkty do makijażu, cienie roll up, szminka ma nieprzyjemny zapach i gorzki smak.