grsail.com

Więcej i więcej kobiet nie chce dzieci

W przeciwieństwie do zwierząt, ludzie mogą zdecydować się dobrowolnie sprzeczne z instynktem i świadomie rezygnować z rodzenia dzieci. To jest sprzeczne z naturą, ponieważ wszystkie żywe organizmy są ewolucyjnie zaprogramowane na reprodukcji. Udane wdrożenie funkcji rozrodczych niezbędne dla dobrobytu i rozwoju gatunku.

Więcej i więcej kobiet nie chce dzieci

Dane statystyczne pokazują, że niektóre kobiety nie dbają o ewolucyjnym rozwoju Homo sapiens. Na przykład, odrzucenie macierzyństwa jest coraz bardziej popularny w Stanach Zjednoczonych.

W 2010 roku jeden na pięciu amerykańskich kobiet była bezdzietna w czasie okresu rozrodczego ciała wyczerpany. W 1970-s, tylko co dziesiąty mieszkaniec Stanów Zjednoczonych nie miała dzieci.

Ponadto nastąpił ciekawy trend w ostatnich latach coraz więcej kobiet uciekać się do zapłodnienia in vitro nie z powodu niemożności wyobrazić naturalnie, ale raczej ze względów ideologicznych. Z reguły są to kobiety, które zbliżają się do wieku czterdziestu lat, są heteroseksualne, pojedyncze i nie zamierzają spędzić czas szuka godnego partnera.