grsail.com

Wersety zaproszenie ślubne dla drugiego małżeństwa

Wersety zaproszenie ślubne dla drugiego małżeństwa

Narzeczonych drugie i kawalerów w czasie nie może czuć rację stosując tradycyjne sformułowania zaproszenia ślubne, ale nie chcę, aby bezpośrednio podać ich małżeństwo jest drugi. Jednak mogą one korzystać z danego języka i wersety, które pasują ton i formalności zdarzenia, zgodny z etykietą ślubu, i która wskazuje, że zdarzenie to drugie małżeństwo.

Drugi ślub Werset Przykłady

Jeśli nie obchodzi używać któregokolwiek z pierwszych wersetów ślubnych już znalezionych w stacjonarnym sklepie, za pomocą jednej z próbek brzmienia zaproszenie na ślub podanych poniżej. Te przykłady są dostosowane do konkretnych typów zdarzeń:

Bride and Groom Hosting Ślub, próbka 1

Pan Aaron Ray Riley

I

Susan Frieda Day-Johnsona

Rozszerz zaproszenie na ich ślub świętuje swój nowy początek jako jeden

Dnia dwudziestego pierwszego stycznia

Na Harper Inn Ballroom

O godzinie trzeciej po południu

Miasto, Maryland

Bride and Groom Hosting Ślub, Próbka 2

Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach rozpoczęcia nowego życia razem uhonorowanie

Sarah Jane Smith, dawniej Thompson

I

Robert Burton Lance

Trzydziestego maja dwa tysiące czternaście

O piątej wieczorem

W ich domu

215 ABC drogowe

Smalltown, Illinois

Narzeczona i Groom Dzieci Wydawanie zaproszenie

Vanessa Walker, Robert Walker, i Claire Thompson

Pragną zaprosić Państwa do zaślubin rodziców,

Ann Marie Walker

I

Fryderyk James Thompson,

Siódmego czerwca

O dziewiątej rano

W Ogrodzie Botanicznym

Nad morzem, Luizjana

Destination Wedding Invite

John Smith i Jane Walker

Zapraszamy do udziału w obchodach łączenia ich życia i rodziny

Dwudziestego czerwca

O trzeciej po południu

Wayshore Inn

Hamilton, Bermudy

Odbiór od razu pójść na Wayshore Inn

Casual Zaproś

Dołącz

Jack McManus i Catherine Smith

W uroczystości, jak rozpocząć nowy rozdział życia razem

Sobota, 30 października 2014

Na 13:30

Kościół Świętej Trójcy

Washington, DC

Odbiór natychmiast wykonaj

Sequoia Restaurant, Waszyngton

Etykieta i Wybór odpowiedniego Verse

Inne niż tradycyjne etykiety zaproszenie na ślub, nie ma konkretnej etykiety do naśladowania podczas tworzenia lub wysyłanie zaproszeń do drugiego ślubu. Jednak drugi wesela może być skomplikowane i problemy mogą pojawić się, jeśli chodzi o pisanie wierszy zaproszenia ślubne dla nich. Odpowiedzi na te pytania mogą pomóc w ustaleniu, jak słowo zaproszenie na drugi ślub:

  • Czy jest to drugi ślub zarówno dla panny młodej i pana młodego? Drugi ślub może być często oznaczał przez wersetów, które mówią o nowym początku lub rozdział w życiu. Te wersety nie trzeba jawnie wskazują, że wydarzenie jest drugi ślub, stwierdzając np; w rzeczywistości, ten sposób może się niektórzy goście niewygodne. Dlatego proste wskazanie, że jest to drugi ślub wystarczy.
  • Kto jest gospodarzem ślub? Zaproszenia na drugim ślubie są zazwyczaj wydawane przez samych małżonków. Dlatego też, nie jest konieczne, aby wskazać, że jest gospodarza lub gospodyni, jak rodzicom narzeczonej dla zdarzenia.
  • Jeśli jest to drugie małżeństwo panny młodej, ona nadal go według nazwiska swojego byłego męża? Kobiety, które są nadal w toku według nazwiska swojego byłego męża, może chcesz dołączyć swoje nazwisko panieńskie na zaproszenie, aby wyjaśnić, kim jest dla gości, którzy mogą znają ją tylko panieńskiego nazwiska.
  • Czy są jakieś dzieci zaangażowane? Jeśli albo panna młoda lub pan młody ma dzieci, może to być istotne, aby wymienić je na zaproszenie. To jest prawda, niezależnie od wieku dziecięcego lub jeśli płacą za ślub.

Wysyłając swoje zaproszenie

Dostosuj zaproszenie na wesele, więc drugiego, że odzwierciedla ona swoje osobowości i stanowiska, formalności i nastrój imprezy, czy jakieś dzieci są zaangażowane w zaślubin. Jest to dobry sposób, aby wskazać, że ślub nie jest pierwszym ani dla panny młodej lub pana młodego.