grsail.com

Wegetariańskie Zamienniki dla Turcji

Turcja od dawna centralnym na stole podczas Święta Dziękczynienia. Dla wielu ludzi, obiad dziękczynienie bez wielkiego ptaka, by natknąć się niekompletne. Ptak jest lubiany ze względu na jego smakiem. Zazwyczaj ze względu na jego dużą wielkość, ale także na ogół zapewnia wystarczająco materiału dla każdego w tabeli. Turcja jest również zdrowy wybór, ponieważ z różnych składników odżywczych w niej zawartych.

Wartość odżywcza w Turcji

Turcja jest o niskiej zawartości tłuszczu, niski poziom cholesterolu żywności. Ptak zawiera tylko 1 gram tłuszczu w każdej uncji ciele. Mięso jest bogatym źródłem białka, witamin z grupy B, B1, B6 i niacyny. Posiada dobrą ilość minerałów, takich jak cynk, potas, wapń, żelazo i magnez. Te składniki zostały znalezione pomocne w utrzymaniu poziomu cholesterolu we krwi przy minimalnych poziomach. Wraz z niskiej zawartości tłuszczu, ale również przyczynić się do zapobiegania chorobom serca. Jednak nie każdy docenia indyka na Święto Dziękczynienia. Wegetariańskie substytuty są omówione poniżej.

Tofurkey

Faux indyka, znany również jako indyka tofu lub tofurkey, jest fałszywa produkt indyka. Łączy tofu i pszenicy gluten. Tofu jest wytwarzany z skrzepu sojowego. Tofurkey jest niskotłuszczowa, żywności cholesterolu, które ma łagodny smak. Różne farsz może być stosowany w tofurkey, takich jak inne warzywa, grzyby, ryż, migdały, fasola, żurawiny i chleb z dyni. Można użyć dowolnego z nich pojedynczo lub łączyć w uroczym smaku. Różnorodność ziół i przypraw dodawanych do farszu zapewnia wspaniały smak. Możesz upiec lub piec pieczeń tofurkey. Może być podawane wraz z tłuczonymi ziemniakami, bukietem warzyw, pieczywa i sosem lub sosem. Sos warzyw, sos żurawinowy lub mus jabłkowy są faworytami. Tofurkey posiada duże ilości łatwych do strawienia białek, zwłaszcza białko pszenicy i białka sojowego. Ma też dobre ilości wapnia, grupy B witamin i błonnika.

Veggie Bochenki

Bochenki Veggie są również doskonałym substytutem mięsa. Mogą być one wykonane z asortymentu warzyw soczewicy. Wytwarzają one dużo błonnika, żywność o niskiej zawartości tłuszczu, bogate w białka. Bochenki Veggie są zdrowe poz żywności, ponieważ nie zawierają cholesterolu.

Faszerowane warzywa

Faszerowane warzywa są innym substytutem mięsa. Możesz upiec dyni lub squasha, a następnie nadziać tykwę z fasoli lub żurawiny. Dostarczają znacznych ilości białka, włókna, wapnia, witaminy A, B, C, E i K, potasu, magnezu i żelaza.

Seitan

Seitan jest kolejnym niskotłuszczowa, bogata w białko substytutem mięsa. Jest on również znany jako modelową kaczka lub mięsa pszenicy. To bogate w gluten jedzenie zawiera więcej białka roślinnego niż tofu. Jest również bogaty w witaminy B i żelaza. Seitan nie zawiera tłuszczów nasyconych. Możesz wymieszać mąkę z wodą, aby ciasto. Jest to dokładnie ugniatano przez około 10 minut, a następnie pozostawiono w spokoju na gluten do formy. Ciasto następnie przemyto kilka razy pod bieżącą wodą, aby usunąć większość otrębów i skrobi. Gluten wysokobiałkowa pozostało. Może to być przygotowywane razem z innymi składnikami w celu wytworzenia wspaniałe naczynia. Seitan można głęboko smażone, duszone piekarnik, pieczone lub gotowane ciśnienia.