grsail.com

Wegańska gastronomia Założyciel Wywiad

Wegańska gastronomia Założyciel Wywiad


Zakład Logiki Stosowanej niedawno usiadł z założycielem Vegan Eating Out, który woli iść po imieniu, Ryan. Uważa on, że więcej ludzi musi zobaczyć, że jest weganinem nie musi być trudne. Rozpoczął swoją stronę internetową, aby ułatwić weganie pokonać przeszkodę wyboru, gdzie zjeść i co mają, kiedy wychodzisz. Wegańska gastronomia wymienia wegańskie opcje menu w popularnych restauracji i fast food.

Dlaczego dokonać przejścia do Vegan?

Postanowiłem udać Vegan trzy lata temu po tym wegetariańskie przez dziesięć lat. W tym czasie stałem się bardziej zainteresowany dobrostanu zwierząt, dlatego stałem się wegetarianinem w pierwszej kolejności. Patrzyłem, filmy online i doszedł do wniosku, że nie mogę dobrowolnie wesprzeć przemysł mleczarski lub jakichkolwiek produktów, które obejmowały składników zwierzęcych.

Czy uważasz, że to sprawia, że ​​jedzenie na zewnątrz doświadczenie łatwiejsze, jeśli zadzwonić z wyprzedzeniem?

Można z pewnością zaoszczędzić czas, jeśli nie wiesz, który z ich oferty dopasować swoją dietę. Często trzeba mówić do kierownika w osobie, zanim się odpowiedź, a czasem nawet menedżer nie może pomóc. Łatwiej jest znaleźć się na telefon i wybrać, gdzie można zjeść obiad przed wyjazdem. Alternatywnie, Internet staje się doskonałym źródłem informacji składników i alergenów i coraz więcej firm oferuje zarówno na swoich stronach internetowych.

Czy są jakieś duże sieci restauracji, które zaspokajają Lifestyle Vegan?

Podczas gdy wielu z wielkich nazwisk wyraźnie nie mają wegańskie opcje menu, większość z nich ma coś, co można zamówić (nie tylko sałatki). Chipotle Mexican Grill i Taco Bueno mają konfigurowalne burritos, PF Chang ma wiele azjatyckich warzyw i faux dania mięsne, zupy Panera Chleb oferuje i kanapki, a Mała Cezara i Pizza Hut może zrobić cheeseless pizzę, jeśli zamówienie z wyprzedzeniem. Au Bon Pain, California Pizza Kitchen and Fresh Choice mają również duży wybór wegańskich produktów. Jak większy popyt jest w więcej możliwości wyboru przez konsumentów stają się dostępne, takie jak hamburgery STREAMLINER w Johnny Rockets. O wiele więcej miejsca mają wiele opcji wegańskich i dlatego zacząłem moją stronę, aby pokazać, że jest możliwe, aby nadal iść do jedzenia jako wegańskie i mają wyboru. Alternatywnie istnieją również w 100 procentach wegańskie restauracje i fast food, takich jak zakłady w Nowym Jorku i Foodswings Veggie Ugryzienie w Chicago.

Czy uważasz, że łatwiej iść z SAD diety Vegan lub przejście SAD, Wegetariańska, Vegan?

Dla niektórych może to być łatwiejsze do cięcia wszystkiego na raz, podczas gdy inne mogą mieć do wyznaczonych celów i wyeliminować jeden jedzenia na raz. Ważne jest również, aby uświadomić sobie, że można wsunąć do czasu, ale tak długo, jak zachować się na torze znajdziesz go łatwiej w miarę upływu czasu. Kluczem do sukcesu jest zmiana diety z powodów jesteś mocno wierzą, czy zostać utraty masy lub dobrostanu zwierząt. Jeśli zainwestował w wyborze, będzie bardziej prawdopodobne, aby trzymać się go. Nie zniechęcaj się przez innych ludzi agresywnych komentarzy na temat wyboru - często nie rozumieją swoje powody i nie może zrozumieć, ale nie jesteś sam. Istnieje wiele grup w Internecie, gdzie można znaleźć wsparcie.

Większość ludzi ma łatwiej daje się mięso niż nabiał, zwłaszcza sera. Czy możesz podać jakieś substytuty, które pomagają pozbyć się tego garbu?

Pierwszą rzeczą, jaką polecam jest coraz bardziej świadomi tego, jak często spożywają nabiału i kształcić się na temat skutków mleczarni na ciele. Mając na uwadze, jak nabiał produkty wpływają na Twoje zdrowie może pomóc kierować się z dala od sera. Chciałbym również polecam znalezienie dobrej recepty na uspokojenie apetyt. Istnieje wiele książek wegańskie przepis w sklepach i mnóstwo wolnych zasobów w Internecie. Jeśli czujesz, że musisz mieć ser jest kilka wegańskie produkty sera w sklepach (uważaj na kazeinę i mleka enzymem podpuszczki - pochodzi), który nie może smakować zupełnie jak prawdziwe, ale po zmieszaniu z innymi składnikami, są tak samo dobre, jak i popytu Podwyżki są poprawa jakości. Istnieje recepty również za pomocą odżywcze płatki drożdżowe (które można znaleźć w sklepach witaminy), które w odróżnieniu od zwykłego drożdże mają orzechowy, kiepski gust. Gdy są gotowane w recepturze niektórzy ludzie nie mogą powiedzieć, różnica między nimi i prawdziwego sera.

Czy uważasz, że więcej osób przyjąć wegański styl życia z powodów etycznych lub z przyczyn zdrowotnych?

Myślę, że tradycyjnie ludzie stali się weganami z powodów etycznych. To jest jak wstrząs emocjonalny dość dla większości ludzi, kiedy zobaczą prawdę o tym, co dzieje się zwierząt, które stają się ich śniadanie, obiad i kolację, a najprostszym sposobem, aby coś zrobić, to przestać finansowanie przedsiębiorstw, które wykonują takie okrucieństwa. Ponieważ coraz więcej osób stać się świadomym wskaźnik otyłości, poziomu cholesterolu i innych skutków zdrowotnych spożywania produktów zwierzęcych, myślę, że to jest jazda wielu spróbować weganizmu, jak również. Aby trzymać się diety wegańskiej, uważam, że najlepiej, aby kształcić się na temat obu stronach diety i być w stanie rozmawiać o tym z przyjaciółmi.

Czy Vegan wskazać system wierzeń, a także dietę? Takich jak wiara weganinem nie nosić skóry, jedwabiu lub użyj niektóre tradycyjne kosmetyki. Przez tych norm może ktoś, kto nie je żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, ale nadal nosi skórzane buty uznać Vegan?

Większość ludzi nie uzna Cię weganinem, jeśli wsparcie badań na zwierzętach lub zwierzęcych produktów ubocznych, jednak zmiana diety jest bardzo ważnym krokiem w kierunku ścisłej weganizmu i nie należy pozwolić ci ludzie zniechęcać. Dzięki czystej definicji diety wegańskie jest ktoś, kto nie je produktów zwierzęcych. Jeśli zdecydujesz się wyeliminować wspieranie firm, które są okrutne dla zwierząt, jest to wielki impuls do osobistej satysfakcji i może pomóc w integracji cię w ogólnej społeczności, a tym samym dokonać wegańskie trzymanie się diety łatwiejsze.