grsail.com

Wedding Cake Ceny

Wedding Cake Ceny
Opracowanie ciastka mają wyższe ceny.

Tort weselny jest tradycyjnym centralnym punktem uroczystości weselnych przyjęć, ale ceny wciąż wzrasta, wiele par jest rozczarowany opłat za ich ulubionych projektów. By zrozumieć, jakie czynniki wpływają na cenę torcie i jak wybrać najlepszą opcję dla ich budżetu, pary mogą łatwo stać tort weselny, które uczynią ich jeszcze słodsza uroczystości.

Jak Torty weselne są wyceniane

Ceny zależne są od wielu czynników, ale nadrzędnym jest wielkość tortu. Ciasta są zwykle wyceniane według liczby porcji, które zawierają, z standardowe służące do pomiaru tylko dwóch centymetrów sześciennych - dość mały, cienki plasterek. Doręczanie ceny wahają się od 1,50 dolarów każda na proste, podstawowe ciasto do 6 dolarów dla smakoszy słodyczy na więcej 10 dolarów lub wyższa dla wyszukanych, markowe deserów. Pary, dla których pieniądze nie mogą nawet znaleźć piekarzy, którzy pobierają 15 dolarów - 20 dolarów za ekstrawaganckie porcji. Gdy ciasto jest przeznaczone do zasilania 100 osób lub więcej, te koszty mogą szybko dodać.

Czynniki wpływające na tort weselny ceny

Kilka czynników przejść do ustalania ceny za-porcja tortu. Najważniejszymi czynnikami są:

 • Stopień trudności montażu: 2- lub 3-warstwowych tort weselny jest standardem. Większa liczba warstw i wzorów, które zawierają fontanny, wiele separacji warstw, lub ekstrawaganckie staże figurki mają wyższe koszty.
 • Rodzaj ciasta: Biszkopt jest najtańszy rodzaj ciasta (i najczęściej). Ciasta są gęstsze i Funt wymagają większej ostrożności dla delikatnej montażu i serniki są najdroższe podstawowe rodzaje ciasta do wyboru.
 • Ciasto Smak podstawowe smaki, takie jak klasyczny biały, czerwony aksamit, czekolady, ciasta lub marmuru są stosunkowo niedrogie, a bardziej rozbudowane opcje, takie jak czarny las, marchew, czy niemieckiej czekolady są ciasta średniej klasy. Gourmet smaków, takich jak mokka, likierów i tiramisu są na ogół najbardziej kosztowne.
 • Liczba Flavors: Pary, które wybierają różne smaki do każdej warstwy ciasta proporcjonalnie zwiększyć cenę końcową torcie.
 • Wypełnienie Flavors: Podstawowe nadzienia oblodzenia są najtańsze, szczególnie jeśli są one zgodne z zewnętrzną wisienką na torcie. Nadzienia z orzechów, owoców lub zgnieciony likierów są bardziej pracochłonne i często korzystają z bardziej kosztownych składników, podniesienie cen.
 • Polewa: Buttercream wisienka (klasyczny tort lukier) jest najtańszym rozwiązaniem. Masa cukrowa - typ, który pojawia się płynny i może być złożony lub formowane na ekstrawaganckich kształtach - jest znacznie droższe.
 • Ciasto Kształt: ciasta okrągłe są najbardziej popularne i najtańsze kształty tort weselny. Kwadratowe torty weselne często wymagają krawędzie muszą być budowane i ostrzone dla żądanego projektu, tworząc więcej pracy dla projektanta ciasto. Nietypowe kształty lub zwariowanych są również droższe, ponieważ wymaga specjalnych garnków i techniki montażu.
 • Projekt zawiłość: projekty tortów z warstw koronki oblodzenia, monogramy, kosz splot lukier, setki małych pereł lub koralików i dostosowanych cukru kwiatów są oczywiście droższe od prostych ciast z rozetami lub rurami oblodzenia w prostszych, klasycznych wzorów.
 • Ciasto Dostawca: gourmet "projektant" piekarnia zwykle ładować więcej niż dostawcy z mniejszym opłatek. Pamiętaj, że musisz mieć tort weselny piekarnia w swoim mieście mogą mieć ceny, które odzwierciedlają ich wysokie wymagania. Pamiętaj, że sklepy spożywcze, piekarnie, które często mogą zapewnić wyśmienitą dla budżetów bardziej oszczędny.
 • Położenie geograficzne: Oczywiście, ceny wahają się w różnych miejscach, proporcjonalnie do innych kosztów utrzymania. Spodziewać się bardziej w centrum Manhattanu czy Los Angeles niż w niektórych innych regionach Stanów Zjednoczonych.

Dodatkowe opłaty

Oprócz różnych cech, które wpływają na tort ich cenę, pary powinny również być świadome innych opłat, które mogą radykalnie zwiększyć cenę tego weselne centralnym. Wiele piekarni ładowanie konfiguracji i dostawy opłat w zależności od wielkości i kosztów torcie, jak również lokalizacji ślubu. Ceny wynajmu może zwrócić się do niezbędnego sprzętu ciasto takie jak filary, fontanny, lub platform i stromych opłaty będą pobierane zamiennych, jeśli sprzęt nie jest zwracana.

Przycinanie Ciasto ceny

Pomimo wysokich kosztów ciasta weselne, wiele par są chętni do zorganizowania projektant deser na ich weselne. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby przycinać ceny tort weselny bez zmniejszania elegancję i smakowitości z poczęstunkiem.

Wedding Cake Ceny
Ciasta z blachy są tanie i smaczne.

 • Rozważ mniejszą dekoracyjne ciasto do wyświetlania i cięcia, i mają większą część ciasta składającego się jako tanie blachy ślub ciasta, które kosztują mniej więcej połowę ceny tortu wizytówką. Ciasto może być kołowy z oczu należy wyciąć i goście nie zauważysz różnicy w kształcie ich kawałki. Małe "satelitarne" ciasta może być również używany - małe okrągłe, kwadratowe lub w kształcie serca ozdobione ciasta z blachy, które otaczają bardziej złożonego centralnym ciasto.
 • Umów się podnieść i złożyć ciasto samemu, jeśli piekarz nalicza wysokie opłaty za tę usługę, ale należy zrozumieć, jak zorganizować tort, nie uszkadzając go.
 • Oferuje szereg tańszych desery - ciasteczka, truskawki w czekoladzie świateł itp - do zwiększenia mniejszy tort. Niektórzy goście wybiorą te inne desery zamiast samego ciasta.
 • Wybierz prosty tort projekt i udekorować świeżymi lub jedwabne kwiaty pasujących kolorów weselne skoordynowanej, wyrafinowany wygląd.
 • Wybierz prosty tort smak, który będzie nie tylko obniżyć cenę ślubu ciasto, ale także odwołania się do większej liczby gości.
 • Używane mrożoną kartonu dla dużych, niższego szczebla na torcie (uroczyste cięcia jest zazwyczaj na pierwszej lub drugiej warstwy) do symulacji wyglądu dużym torcie, ale zastępczych ciasta arkusz dla rzeczywistej deser.

Znalezienie Rabat ciasta weselne

Istnieje wiele miejsc, pary mogą znaleźć ciasta weselne bez wygórowanych cen. Szkoły gotowania i pieczenia (jeśli jest jeden w swojej dziedzinie), może być w stanie stworzyć soczysty desery za ułamek ceny ustalonej piekarni. Ponadto, wiele piekarni sklep spożywczy oferuje pyszne ciasta weselne, choć ich projekty mogą być prostsze i mniej konfigurowalny niż z piekarni na pełną skalę. Decydując się na ciastko ciasto ślub jest inny środek, zamiast cięcia kosztów, choć pary powinny mieć świadomość, że w dużym stopniu urządzone, projektant babeczki może kosztować tyle samo lub więcej niż tort w tradycyjnym stylu.

Wybór Twoja najlepsze ciasto

Niektóre pary muszą żalem opuścić swoje wizje projektantów słodyczy jak najlepszy tort weselny to taki, który pasuje do budżetu. By zrozumieć, jak ceny są ustalane i sposoby wykończenia kosztów, jednak każda para może wybrać tort, który spełnia ich projektowania ślubu, preferencje, gusty i portfel.