grsail.com

Walmart Opcje karty kredytowej

Walmart Opcje karty kredytowej

Walmart oferuje dwie karty kredytowe dla osób fizycznych przez jego partnera finansowego, GE Capital Bank Detaliczny. Oba produkty umożliwiają konsumentom uzyskać zniżki na stacjach benzynowych i uzyskać w sklepie pożyczek pieniężnych, nigdy nie płacą opłaty rocznej.

Podstawowe Walmart karty kredytowej

Ta karta jest wydawana przez Walmart i można zaoszczędzić 0,15 dolarów za galon gazu, jeśli jest stosowany w Walmart stacje paliw w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, posiadacze kart są w stanie monitorować ich FICO każdego miesiąca od bycia Udziela posiadacza rachunku bezpłatny dostęp do tego świadczenia.

Recenzje

Niektórzy recenzenci z Credit Karma bardzo polecam tę kartę dla osób pragnących odbudować swój kredyt powodu uproszczonych procedur, natychmiastowej zgody i szybki wzrost limitu kredytowego z odpowiedzialnego korzystania.

Jednakże główną wadą tego opisu jest to, że może być stosowane tylko w magazynie (nie-line). Konsumenci powinni również pamiętać, że złe nawyki wydatków może być ułatwione przez tę kartę z opcją zaliczki pieniężne, biorąc pod uwagę wysoką kwietnia o 22,90%, jak zauważył Nerd portfel. Ciągłe zaliczki gotówkowe bez szybkiej spłaty może spowodować równowagi wymknąć się spod kontroli, a szybko.

Walmart Discover Card

Posiadacze karty mogą nie tylko zaoszczędzić 0,15 dolarów za galon na Walmart zakup paliw oraz dostępu Fico, ale są również w stanie zarobić cash back od zakupów. System nagród działa w następujący sposób:

  • 0,25%: $ 0,01 do $ 1,500.00
  • 0,50%: 1,500.01 $ - $ 3,000.00
  • 1%: 3,000.01 dolarów lub więcej

W sklepie Dozwolone są również pożyczki gotówkowe do 100 dolarów za dzień. Wyższa o 25,90% kwiecień dotyczy zwykłych pożyczek pieniężnych z tej karty.

Po zatwierdzeniu, można tam pobrać 24-godzinny przepustkę zakupy.

Recenzje

Chociaż APR 22,90% jest zawyżona, zadaj pan karty kredytowej wymienione w recenzji, że karta nie była złym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę brak opłaty rocznej i fakt, że większość wnioskodawców mają mniej niż doskonały kredytowej ,

Recenzenci z Credit Karma zauważyć, że ich dane konto online często niedokładne ze względu na częste opóźnienia w płatności przekazywane nagrywania płatności.

Porównaj swoje możliwości

Walmart Karta Kredytowa Walmart Odkryj
Kwietnia 22.90% 22.90%
Roczna opłata za 0 dolarów 0 dolarów
Cash back 60 dolarów 100 dolarów
Fico online wyniki Darmo Darmo
Perks gazowe 0,15 dolarów za galon na zakup paliwa, wykonanych na stacjach benzynowych Wal-Mart 0,15 dolarów za galon na zakup paliwa, wykonanych na stacjach benzynowych Wal-Mart

Walmart firm

Walmart oferuje służbową kartę kredytową dla firm z wybitnymi ratingów kredytowych. Zmienna APR 14,80%, a karta pochodzi z okresu karencji 26 dni.

Recenzje

Mimo to jest bardzo proste i nie oferuje żadnych przywilejów dla posiadaczy rachunków, recenzenci z kart Hub zgadzają się, że karta jest warte posiadania, jeśli Twoja firma często sklepy w Walmart dla kilku powodów:

  • Nie ma opłaty rocznej.
  • Kara za opóźnienia w płatnościach nie jest nadmierne.
  • Obsługa klienta jest wyjątkowa.

Jak aplikować

Aby ubiegać się o Walmart karty kredytowej lub Odkryj, odwiedzić ich stronę internetową i stworzyć profil online, aby uzyskać dostęp do aplikacji online.

Aby ubiegać się o Walmart karty kredytowej Biznesu, wypełnić wniosek online.