grsail.com

Wake Board: Najnowsze wpisy budzenie

Kiedy Zwolnij Tow Linia Podczas Wakesurfing

Wiedząc, kiedy zwolnić linię holowniczą jest pytanie nowych internautów wake walczyć z kiedy uczą się Wakesurf. Jak wakesurfers się bardziej doświadczony, że na lepsze zrozumienie, gdy są gotowe do uwolnienia ciągnięcia linii i bezpłatny fale. Wakesurfers którzy nie mają dużo doświadczenia mogą liczyć na kilka podstawowych rad, aby pomóc im w podejmowaniu decyzji podczas ich nauki. Na ogół jest to bezpieczne, aby zwolnić linię holowniczą gdy zarząd jest szybownictwo gładko po fali i linia holowania ma trochę luzu w nim. Jeśli linia holowania jest napięta i wyżywienie nie jest szybownictwo gładko nad wodą, wakesurfer może trzeba zmienić siebie lub sterownik łodzi może dostosować prędkość.

Teak Przeciąganie jest nie Wakesurfing

Ważne jest, aby rozpoznać różnicę między tekowego przeciągania i wakesurfing. Wiele osób błędnie mylą dwa, ale w rzeczywistości są zupełnie inne. Wakesurfing polega jazda na tablicach Wakesurf w wyniku łodzi poruszającej się w umiarkowanym tempie. Zawodnicy są wystarczająco na tyle daleko od łodzi być bezpieczny od szkodliwych spalin i innych zagrożeń. Teak przeciąganie niebezpieczna praktyka ciała surfingu trzymając na platformie pływackiej łodzi w ruchu. Ta praktyka stawia w niebezpiecznej odległości surfera na opary tlenku węgla, a także śmigieł łodzi.

Zmiana prędkości Podczas Wakesurfing

Bilans masy jest krytyczny w dyktując prędkość podczas wakesurfing. Zrozumienie, jak przesunięcie ciężaru mogą wpłynąć na szybkość pomoże utrzymać surfer budzenia zrównoważone. Przesunięcie ciężaru na tylną stopę i pochylając ciało z powrotem na tylnej stopy pomoże spowolnić płytę. Aby zwiększyć prędkość, przesunięcie ciężaru do przodu na przedniej stopy. Pompowanie przednią nogę na pokładzie jest pomocne dla utrzymania prędkości.

Korzystanie Balast utworzyć Wake do Wakesurf

Wakesurfing to sport udziałem jazda ślad pozostawiony przez łodzi. Balast jest używany do tworzenia tego wake niezbędne do Wakesurf. Balastu powoduje łódź siedzieć niższe w wodzie i tworzą falę za łodzi. Ustalenie, ile balastu w użyciu jest w dużej mierze zależy od osobistych preferencji. Balastowej na przednim końcu łodzi tworzy długie i krótkie fale podczas balastowej na tylnym końcu tworzy krótkie i wysokiej fali. Na ogół większość podsypki powinna być woda tylko niewielkiej części stabilizatora złożonej z substancji stałych. To ważne, ponieważ jacht może bagno z balastem wodnym, ale jest bardziej prawdopodobne, aby zatopić stałym balastem. Nie jest to sytuacja idealna, ale Nadmierne korzystnie tonie.

Porady dla Stojąc na Radach Wakesurf

Stały się na tablicach Wakesurf jest jednym z elementów, które przeraża najbardziej wakesurfing nowych zawodników. Kluczem do uzyskania na planszy ma mieć szeroki stance i utrzymać niski środek ciężkości, aż łódź osiąga pożądaną prędkość. Gdy łódź przyspiesza zarząd będzie się obracać, tak że jest równoległa do tablicy. Kiedy zawodnik czuje, że nadszedł czas, aby push up w pozycji stojącej. Jeździec powinien pchać w górę przez każdą stopę równie uniknąć rzucania płyty off równowagi.

The Right Łódki dla Wakesurfing

Tylko iść budzenia surfowanie po sobie wewnętrznej łodzi. Nigdy nie należy używać obudzić pokładzie surfowania po sobie silnik zaburtowy, zaburtowych lub wewnętrznej / zewnętrznej łodzi. Jeśli widzisz śrubę łodzi, nie surfować za tym statkiem. Wakesurfing za tego typu łodzi jest bardzo niebezpieczne. Chcemy także, aby upewnić się, że łódź ma wystarczającą moc i zwrotność, by odnieść sukces na wakeboarding rekreacyjnych. Czy wiele badań i nie wyklucza używany łodzi zasilania!

Techniki Wakesurfing

Gdy jesteś "w górę" na czuwanie surfowania pokładzie, przyspiesza powoli w kierunku łodzi, aż czujesz się komfortowo i twój linkę jest konsekwentnie luz, a następnie delikatnie rzucić linę do łodzi lub na drugą stronę fali. Spróbuj obudzić surfowania z dominującą nogą do przodu, z widokiem na fali. Na podwójnym wyrzucenia wake deskę surfingową, trzymając za uchwyt, przesunąć się na płaskiej wodzie i szybko włączyć płytę.

Wskazówki bezpieczeństwa dla Wakesurfing

Korzystanie z silnikiem stacjonarnym łódź jest jednym z krytycznych elementów do bezpiecznego wakesurfing. Śmigła na stacjonarnymi łodzi są ukryte w odróżnieniu od śrub na zaburtowych łodzi. To ważne, ponieważ wakesurfers podążać około 06:57 metrów za łodzią. Ukryte śmigła tworzy mniejsze zagrożenia dla wakesurfer.

Płyty Wakesurf z Liquid Force

Liquid Force ma linię płyt Wakesurf dla zawodników na wszystkich poziomach zaawansowania. Ich Venture 5'6 "posiada szeroki profil i grubości szyny dzięki czemu idealnie nadaje się dla początkujących. Wakesurfers pośrednie cieszyć Venture 5'0 "i jego łatwe manewrowanie. Brygada 4'0 "jest przeznaczony dla bardziej agresywnych surferów. Ta płyta wyposażony jest w ostre krawędzie szyn i zmienne, aby umożliwić jazdę podstęp.

Cieszący Wake Surf Board

Istnieje wiele sposobów można korzystać przy użyciu deski wake surfingu. Jeśli jesteś początkujący, można byłoby mądre, aby przeczytać instrukcji płyty Wakesurf, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj płyty jest dla Ciebie najlepszy. Gdy już to zrobisz, możesz wziąć do nauki podstaw przy użyciu deski wake surfingu. Budzenie surfingu jest trudne do opanowania w początkowej fazie, ale gdy pojawi się obok nich, możesz zacząć uczyć się różnych sztuczek. Oglądaj inne wakesurfers dla pomysłów, jak kontrolować i kierować swoim pokładzie. Należy również eksperymentować z różnymi technikami, aby zobaczyć, który najbardziej Ci odpowiada.

Krótka historia Surfing Wake

Budzenie surfingu był jednym z pierwszych "za prędkość łodzi" sport, który został wymyślony. Wakesurfing faktycznie rozpoczęte przed wakeboarding. Pierwotnie wake board surfowania tylko 9 "długie wyżywienie za aluminium" jan-Boat. "Surferów wake nie mógł puścić liny na dłużej niż kilka sekund, aby surfować po obudzić. Obecnie zawodnicy mogą pozwolić przejść liny na dłużej, i użyć go, aby pomóc im w różnego rodzaju sztuczek. Nie musisz nieruchomo wody do wakesurfing, i może korzystać z deski surfingowej budzenia na jeziorze wzburzony. Wszystko czego potrzebujesz to trochę tłuszczu balastowych, Kilka kumple wakeboarding, aby cieszyć się zabawą.

Sztuczki Wakesurfing

Istnieje wiele sztuczek, które można zrobić z tablicą wake surfingu. Pompowanie jest świetny dla imcreasing prędkość - w zasadzie dociśnij i niech się z przednią nogą na płycie Wakesurf i obracając się iz wyniku, można uzyskać prędkość. Kolejna zabawa wake surfingu Sztuką jest hydrant. W tej sztuczki włożysz rękę na przedniej płycie i przyjąć przednią nogę z planszy. Pływak jest kolejnym popularnym manewr, na którym kierowca dosłownie wydaje się unosić na szczycie wyniku i jeśli skręcić w bok wykonujesz slajd wargi.

Wybór odpowiedniego Wake Surf Board

Przy wyborze właściwego wake board surfowania znajdziesz pochodzą one w dwóch podstawowych wersjach. Skim stylu wyżywienie i konwencjonalny styl. Skimboard deski wake stylu surfowania są cieńsze i mniejsze niż typowy styl deska surfingowa. Tradycyjne deski surfingowe stylu wake są grubsze niż stylów skimboard i mają lepszą pływalność. Zawodnicy powinni czytać instrukcji płyty Wakesurf i porozmawiać z ekspertami o pomoc przed zakupem deski surfingowej budzenia.

Wyjaśniając Surfing budzenia

Budzenie surfingu polega na wykorzystaniu obudzić pokładzie surfowania na surfowanie po wake utworzony za motorówką. Wakesurfing działa najlepiej z podsypce wakeboat, a prędkość łodzi należy utrzymywać na stosunkowo wolno (około 9 do 14 mph). Po obudzić surfing, jeździec używa liny holowniczej wyciągnąć się z wody. Płyta wake surfowania jest przeznaczony do stosowania w tym sporcie, ale niektórzy ludzie też korzystać z tradycyjnych deski surfingowe, choć nie jest to bardzo zalecane. To może zająć dużo czasu i cierpliwości, aby nauczyć się podstaw tego sportu, ale przyjemność jest tego warte. Teraz nie trzeba mieszkać na wybrzeżu z dużych fal oceanu się internauta!

Rodzaje Rad Wakesurf

Istnieje wiele różnych modeli płyt Wakesurf dostępne na rynku, ale są dwa główne style płyt dostępnych. Te dwa typy są skimboard i konwencjonalny styl styl. Oba typy mają swoje wady i zalety i każdy wakesurfer musi sam decydować, jakiego typu jest właśnie dla niego. Typ skimboard jest łatwe dla początkujących, aby stanąć na i jest łatwiej kręcić. Główną wadą do deski typu skimboard jest łodzie zazwyczaj mają krążyć powrotem podnieść upadłych zawodników. Odwrotnie, konwencjonalny styl jest często trudne dla początkujących, aby kontrolować. Zaletą tego typu płyty jest upadłe zawodnicy mogą wiosła do łodzi.

Dlaczego Wakesurfing?

Budzenie surfingu jest niski wpływ, który można podziwiać przez wszystkich, ale może to być również wspaniałe przygotowanie do wakeboarding. Dzieci są w stanie cieszyć się tym trudnym sportem, jak i ich równowagę i zwinność, a rodzice są w stanie wyjść na jezioro i wyrzeźbić go również. W przeciwieństwie wakeboarding, sport wakesurfing jest niski wpływ, co oznacza, że ​​powoduje mniejsze uszkodzenia ciała. Choć nie będzie używany budzenia surfowania pokładzie skakać dziesięć stóp w powietrzu, można go używać do wykonywania zawodu. Możesz również nie będzie podlegać trudne lądowanie, które naprawdę mogą JAR kolana i mięśnie w nogach. Budzenie surfingu jest wielki sport sam w sobie, a także jest dobre dla budowania siły i wytrzymałości na wakeboarding.

Wybór instruktora budzenie Surf

Wybór renomowanych instruktor wake surfowania może mieć znaczący wpływ na jakość lekcji. Zapytaj o zalecenia z zaufanych przyjaciół lub członków rodziny. Następne badania dostępne opcje przed zarejestrowaniem się na lekcje surfowania obudzić, aby zapewnić najwyższą jakość nauczania. Podczas rozmowy z potencjalnymi instruktorzy wake surfowania poprosić o referencje i referencje od poprzedniego klienta i zbadania instruktora szkoły z Better Business Bureau. Instruktor lub szkoły z solidną reputację może zapewnić wysoką jakość usług i instrukcji.

Wakesurfing Minisłowniczek

Podobnie jak wszystkie sporty mówi nich wakesurfing ma własny żargon.

Regularna jazda po lewej stronie łodzi.
Goofy konna po prawej stronie łodzi.
Lineride Trzymając linę podczas jazdy deska surfingowa budzenia
Freeride Właściwie surfowania; Nie trzymając rączkę

Jeśli możesz to zrobić sztuczki - upewnij się, że wiedzą, co nazywa!

Konkurencyjne Surfing budzenie

Jak we wszystkich sportów wodnych, nie jest profesjonalnym Wycieczka wake surfowania formalnych zawodach. Obudź surfowanie sędziowie mają pewne kryteria przy ocenie konkurs. Top 7 są:

!. Większość trudne wake manewry deski surfingowej
2. Manewry z większości mocy
3. Manewry z najbardziej stylu
4. Manewry z najbardziej progresji (ładowanie manewr wake deskę surfingową, a nie próbując go ostrożnie)
5. Nowe manewry wieku prezentowane powodzeniem
6. Aktywność
7. budzenie Wykorzystanie

Balast łodzi Wakesurf

W wake surfingu, jest wymagana odpowiednia balastu. Balast jest dodany do wake łódź zasilania surfingu zmusić łódź siedzieć niżej w wodzie i cięższy od strony kierowcy. To zmusza do cięcia łódź głębiej w wodzie i tym samym stworzył surfable fali. Dla tego balastu wake surfingu konieczne jest zbudowanie fali, które można wykorzystać swój deska do surfingu budzenia. Niektóre łodzie mają wewnętrzny balast. Balast wewnętrzny może być wypełniony w mniej niż minutę, osuszony w 15 sekund.

Zastanawianie się czy Wakesurf Regularne lub Goofy

Podobnie jak snowboardzie i deskorolce, wakesurfing ma regularny stanowisko i głupkowaty stanowisko. Ci, którzy Wakesurf z ich lewej nogi do przodu i jeździć po lewej stronie łodzi, a są uważane za regularne zawodników. Którzy Wakesurf po prawej stronie z lewą przodu stopy są uważane za goofy jeźdźców. Jednym ze sposobów, aby określić, które stanowisko woli jeźdźca jest podkraść się za nim i delikatnie popchnąć go do przodu. Jeśli jego pierwszym krokiem jest lewą nogą mógłby być wygodne jazdy regularne i jeśli jego pierwszy krok prawą nogą mógłby być wygodne jazda głupkowaty.