grsail.com

W co się ubrać do 80s Party

W co się ubrać do 80s Party


Zastanawiasz się, w co się ubrać do lat 80-tych partii? Czy jesteś gospodarzem partii 80s rozrywki lub po prostu uczestniczy jako gość, wyborze kostiumu dodaje do zabawy w nocy.

Pomysły na co się ubrać do 80s Party

Lata 80. oferowane eklektyczną kolekcję trendów w modzie, co pozwala na kilka różnych opcji opatrunek na 80. partii. Wybierz styl, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości.

Włosy Zespół Rocker

Rocker wygląd zespół włosy krzyczy 80s. Kwas myte, bielone i zgrywanie dżinsy lub czarne skórzane spodnie dobrze na to spojrzenie. Ciasne t-shirt z rękawami oszukany lub zbiornik elastan góry wykańcza część garderoby w kostium. Dodaj długowłosa perukę, aby zakończyć wygląd.

Preppy

Khaki i polo ucieleśniają preppy stylu lat 80-tych. Spódnica khaki dla kobiet i dla mężczyzn spodnie khaki zacząć od tego 80s strój pomysł. Dodaj w jasnych barwach polo z kołnierzem i sweter zawiązany wokół ramion. Penny mokasyny są preferowane formy obuwia dla preppy stylu lat 80. zużycie.

Punk

Skórzane lub spodnie spódnica styl punk podkreślono w sukience z lat 80-tych. Kamizelka ze skóry, szczególnie dla mężczyzn, może wykańczać odzież punk. Spójrz na jasne kolory tymczasowego kolor włosów, aby dodać zabawne paski koloru do włosów. Możesz być także w stanie znaleźć w sklepie peruki strój, który pasuje do stylu punk. Ciemny makijaż oczu, fałszywe lub prawdziwe pierścień nosa, czerwona szminka i naszyjnik naszyjnik w stylu ofertę akcesoriów do montażu dopełniają wygląd punk.

80. Prom

Puffy rękawy, jasne kolory i wiele organzy podkreślił średnią prom w latach 80-tych. Wyciągnij swoją suknię 80. Prom lub raid szafy z rodziną i przyjaciółmi, którzy dorastali w latach 80-tych. Sklepie oszczędności mogą również wylądować ci rocznika, spuchnięte rękawami sukienkę. Każda uczestniczka balu modne w latach 80. zakupione buty farbowanych dopasować sukienkę. Dopełniają wygląd z biżuterii rhinestone i stanik nadgarstka.

80s TV Gwiazdy

Nie można mówić o 80. kostium pomysłów, nie wspominając o Miami Vice. Noszenie koszulki pod marynarek spopularyzował postać Dona Johnsona w popularnym serialu. Znak Tom Selleck w Magnum, PI spopularyzował hawajską koszulę wygląd z lat 80-tych. Każda z tych strojów są proste do osiągnięcia dla mężczyzn uczęszczających do 80s imprezę.

Flashdance

Popularne film inspiruje pokolenia lat 80. imprezowiczów, którzy chcą ubierać część. Kostium zajmuje tylko kilka artykułów odzieżowych jeszcze błaga do noszenia do lat 80 stron. Czarny trykot w połączeniu z czarnymi Getry i duża, szara bluza załatwia sprawę. Wytnij szyjkę bluzy więc wisi na ramieniu, żeby naprawdę ogarnąć szał Flashdance.

Fryzury

Big włosy nazwa gry w latach 80-tych. Weź puszkę lakieru do włosów Aqua netto i rozpocząć stylizacji.

Fryzury damskie

Jeśli spojrzeć na zdjęcia z lat 80., wydaje się, że kobiety były w konkursie, aby zobaczyć, kto może mieć największy włosy. Wybuchy były popularne i często wyciągnął kilka cali nad czubkiem głowy. Ta walka przeciwko grawitacji wymaga dużo cierpliwości i dużo produktów do stylizacji. Szczegółowe fryzury dla kobiet obejmują:

  • Długie, kręcone włosy z partii wielkości i wielkich wybuchów
  • Zaciskane włosów
  • Klipy bananowe
  • Kucyki boczne

Męska fryzury

Big włosy w latach 80. był tak samo popularne dla mężczyzn, jak to było w przypadku kobiet. Mężczyzn z krótkimi włosami mogą mieć trudności odtworzenie inspirujących fryzur z lat 80-tych. Peruki są jednym ze sposobów, aby dodać kilka opcji regulacji głośności i stylizacji dla partii tematu. Niektóre popularne style dla mężczyzn włosy były:

  • Mullets
  • Szczurze ogony
  • Długi, warstwowa rocker włosów, z lub bez fal
  • Owłosione włosów

Przeżyj 80s

Ubrany w strój z lat 80-tych partii dodaje do zabawy i emocji. Jeśli wychowałeś się w dekadzie, to daje szansę, aby przywołać swoje młodość na jedną noc. Zastanów osobistego stylu przy podejmowaniu decyzji co do noszenia do 80. strony. Baw się i dodaj tyle dekady do stroju, jak to możliwe. Jeśli chodzi o latach 80-tych, nie ma czegoś takiego jak przesada.