grsail.com

W 5 Najgorszy przetworzonej żywności

W związku z dynamicznym, ruchliwych i często stresujących stylu życia, wiele osób opierając się na wygodę żywności, bardziej niż kiedykolwiek. Jednak, chociaż wygodne, nie można pominąć faktu, że przetworzona żywność jest szkodliwa dla zdrowia. Rzućmy okiem na niektóre z najgorszych przetworzonej żywności na całym.

W 5 Najgorszy przetworzonej żywności

1. Mrożone dania

Gotowe do spożycia mrożonych kolacje mają list składnik niemal dłużej niż polu, na którym są one drukowane. Co gorsza, większość z tych składników może nawet nie być widoczne, nie mówiąc już rozpoznane. Wygodne posiłków w kuchence mikrofalowej są ładowane z tłuszczu, sodu, konserwantów i sztucznych składników. Dodatkowo, są one często brakuje warzyw i owoców - lub mają tak małą ilość to nawet nie stanowić porcję albo.

2. Ziarna rafinowana

Wyrafinowane ziarna mają wiele korzystnych składników odżywczych usunięte w trakcie przetwarzania, w tym witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i błonnika (znaleziono w oryginalnych całych ziaren). Ograniczyć lub uniknąć wyrafinowane ziarna, takie jak białe pieczywo, biały ryż, makaron, biały zwykły tortille z mąki i regularnych przekąskowymi wykonane z ziaren zbóż, wyrafinowane (słodkich ciastek, krakersów, pączki, ciastka, itp). Jeść więcej wyrafinowane ziarna może podnosić poziom triglicerydów i zwiększa stan zapalny w organizmie.

3. stick Margaryna

Ludzie często myślą, że te laski margaryny są zdrowy wybór w porównaniu do masła. Nie tak. W rzeczywistości, podczas gdy zarówno kij i masło, margaryna zawierają serca zatykanie tłuszczów nasyconych, kij margaryna jest bardziej szkodliwe dla zdrowia, ponieważ zawiera również tłuszcze trans. Tłuszcze trans nie tylko podnosi swoją złego cholesterolu (LDL), ale również obniża dobrego cholesterolu (HDL) i jest związana z większym ryzykiem udaru mózgu, chorób serca i cukrzycy typu 2.

4. przetwory mięsne

Badania wykazały związek między spożywaniem przetworów mięsnych i większą szansę rozwoju chorób układu krążenia i raka okrężnicy, odbytnicy i trzustki. Jedzenie przetworów mięsnych jest również związany z wyższą szansą przedwczesnej śmierci. Większość wędlin zawiera azotyny sodu lub azotany, które mogą przekształcić się w nowotworowe nitrozoaminy w organizmie.

Ale określenie "wędlin" zostaje wrzucony wokół dość często, więc niech to wyjaśnić, co należy do tej kategorii. Jeśli mięso miał nic więcej zrobić niż tylko odcięciu lub zmielone, to należy uznać, mięso przetworzone. Obiadowe lub wędliny kanapkowe (większość tego, co można kupić w delikatesach lub paczkowane), wędzone lub wędliny (boczek, patrzymy na Ciebie) i kiełbasy lub mięsa, które znajdują się w obudowach są przetwarzane mięsa.

Oczywiście, od czasu do czasu stadion hot dog, kiełbasa lub kawałek pizzy pepperoni czynna latem gry w baseball cię nie zabije, ale na pewno nie powinno być coś jeść regularnie.

5. Soda

Oczywiście, regularne soda ma zdobyć złą reputację (słusznie) za zapewnienie ogromną ilość pustych kalorii, ale może zrobić więcej szkody niż tylko powodują przyrost masy ciała. Nawet zestrzelenia dwa regularne napoje gazowane w ciągu tygodnia prawie podwaja ryzyko zachorowania na raka trzustki. To jest to! Zwiększ że spożycie do dwóch i pół cukru ładunkiem napojów gazowanych dziennie i będziesz znacznie się swoje szanse na uzyskanie cukrzycy lub zgonu z powodu choroby serca.

Jak unikać przetworzonej żywności

Najprostszym sposobem, aby cofać się na ilości przetworzonej żywności można konsumować jest sklep obwód sklepie spożywczym, zbierając z całej żywności i żywności z niewielu, bez dodatku sztucznych składników. Napełnić koszyk spożywczy z dużym całych owoców i warzyw (świeżych lub mrożonych, sosu dodaje); nieprzetworzone kawałki mięsa, drobiu i owoców morza; orzechy; nasiona; całe ziarna i niskiej zawartości tłuszczu mlecznego. Dobrą zasadą: jeśli produkt zawiera składnik, nie można wymawiać lub nie rozpoznają - prosimy nie jeść.

W 5 Najgorszy przetworzonej żywności

10 Dobre-for-You Foods, które kosztują mniej niż kozła