grsail.com

W 5 Najgorsza przedmioty w KFC

W czwartej części naszego 10 części serii na jedzenie w sieci restauracji, możemy spojrzeć na KFC. Zapoznaj się z drugą część, gdzie zbadania Cheesecake Factory.

KFC nie jest często traktowane przez swoich zdrowych wyborów żywieniowych. Jeśli próbujesz dokonać lepszego wyboru żywności nie denerwować, nadal istnieją sposoby poruszania tego menu, aby pomóc utrzymać się na torze. Oto top pięć najgorszych i najlepszych pozycji w menu KFC.

W 5 Najgorsza przedmioty w KFC

NIE JEŚĆ: Spicy Crispy Chicken Breast

Chociaż pierś kurczaka jest opcja chude, gdy jest głęboko smażone może uderzyć w wielu dodatkowych kalorii i tłuszczu. Spicy Crispy Chicken Breast KFC jest najwyższa z elementów kurczaka najbliższych na 520 kalorii w jednym kawałku. Pakuje również jeden dzień wart sodu w 1220 miligramów.

ZAMIAST JEŚĆ: Następnym razem jesteś pragnienie posiadania kurczaka KFC, można zgnieść winy wybierając Original Chicken Recipe piersi, bez skóry lub chowu. Najlepszym sposobem, aby wyeliminować wiele z dodatkiem tłuszczu i kalorii, ale nadal zachowują smak jest ciesząc skórę piersi kurczaka sans i cienkiej panierce. Ta opcja jest w co tylko 130 kalorii, dwie g tłuszczu i 520 miligramów sodu.

NIE JEŚĆ: Extra Crispy nóżka Wartość Box

Dodatkowe chrupiące powinien być kod dla dodatkowych kalorii, tłuszczu i soli. Pole to jest wartość nie jest najgorsze z tego grona. Jedna porcja to 660 kalorii, aż o 1560 miligramów sodu i 41 g tłuszczu. To jest najgorszy koszmar świadome zdrowia jedzącego i należy ich unikać.

ZAMIAST JEŚĆ: KFC oferuje teraz opcje z kurczaka z grilla, co Grillowany Podudzie Wartość Box jednym z najzdrowszych alternatywy dla ich oryginalnej receptury. Chociaż nadal wysoka zawartość sodu, jest to zdecydowanie najlepsza opcja w różnych polu wartość. Jedna porcja dostarcza 380 kalorii. Powiązać to z naczynia niskokalorycznej boku i jest to świetny posiłek dla szybkiego wyboru żywności.

NIE JEŚĆ: Chicken Pot Pie

Chicken Pot Pie jest synonimem komfortu żywności. Niestety, nie ma komfort podczas odkrywania danie KFC znalazł się na 790 kalorii na porcję. To danie topy również wykresy jednego z KFC najwyższa zawartość tłuszczów nasyconych w 37 gramach.

ZAMIAST JEŚĆ: Chociaż nie jeden z najzdrowszych opcji w menu, jeśli szukasz elementu, który jest łatwy do jedzenia poza domem, to 6-częściowy Bites Original Recipe nie są takie złe. Dla obsługującego sześciu, są 200 kalorii i dostarczyć 22 gramów białka. Nawet będąc oryginalna receptura, są skromne sodu na 660 mg.

NIE JEŚĆ: makaron z serem

Niestety, kremowy kiepskie makaron danie nie jest zdrowym, jak wielu z nas nie może zakładać. Wysoko w rafinowane węglowodany i ładowane z sodu, to danie może być pełne smaku, ale nie światło na kalorie.

ZAMIAST JEŚĆ: Chociaż nie najlepszym substytutem makaron, ciśnienie krwi i poziom cholesterolu będzie dziękuję za wybranie zielonej fasoli. Porcja zielonej fasoli znalazł się na tylko 25 kalorii i jest klin pełne błonnika i składników odżywczych, w tym witaminy C i K. Jest to jeden z niewielu warzyw w menu KFC.

NIE JEŚĆ: Kliny ziemniaczane

Crispy ziemniaków klinów brzmi jak pyszne opcji i widząc jak są warzywa, jak źle może być? Niestety, głębokiego smażenia tych klinów i polewa je solą zabiera wiele korzyści ziemniaczanej. Są one wymienione jako najwyższe dań kalorii na 290 kalorii na porcję. Które mogą być uznane za ilość kalorii dla małego posiłku po prostu na własną rękę.

ZAMIAST JEŚĆ: kolby kukurydzy jest również uważane za warzywa bogate w skrobię, jak jego przyjaciel z ziemniaków, ale ta odmiana pochodzi w co wiele mniej kalorii. Jeden trzy-calowy porcja ich kolby kukurydzy jest tylko 70 kalorii. Opcja ta również nie ma soli dodanej, który jest rzadko spotykane w szybkich menu żywności.

W 5 Najgorsza przedmioty w KFC

W 5 Najgorsza przedmioty w Cheesecake Factory