grsail.com

W 4 Większość napełniania przekąski

Spożywcze Stacje dona € ™ t muszą bagien Cię i sprawiają, że trudno schudnąć lub utrzymać zdrową wagę. W rzeczywistości, większość napełniania spożywcze są zwykle zdrowych opcji ponieważ theyâ € ™ ponownie wypełniona odżywczych, włókien, a nawet białka. Spożywanie pokarmów najbardziej odżywczych gęsty jest najlepszym sposobem, aby utrzymać się przez cały dzień w pełnym zatrzymujący chude. Czy chcesz stracić dodatkową wagę lub po prostu chcesz, aby utrzymać swoje ciała, należy rozważyć jeść następujące pokarmy, które są gwarantowane do sytości i trzymać Cię w ten sposób nawet przez mocny trening.

1. Rośliny strączkowe

Fasola z wszelkiego rodzaju - soczewica, orzechy sojowe i ciecierzycy - są wszystkie doskonałe możliwości, jeśli youâ € ™ re szuka pożywienia, które zapewni Ci mnóstwo paliwa, aby dostać się przez cały dzień. Produkty te są pełne błonnika, białka i wielu witamin i minerałów. Theyâ € ™ re łatwy do włączenia do niemal posiłku i konserwy odmiana jest wygodnym sposobem, aby utrzymać je łatwo dostępne, gdy w celowniku. Dodaj je do sałatek, ryżu, makaronów, a nawet kanapki na szybko po mnie i wzmacniacz energii.

2. Całe Ziarna

Cały makaron zbożowy, brązowy ryż, quinoa, kuskus, proso, orkisz, gryka i inne produkty pełnoziarniste są pełne błonnika, takich jak fasola są; dostarczają dużo białka, a także przyczynić się do masowych każdy posiłek i przekształcić go w coś, co napełni was (i trzymać Cię w ten sposób przez cały dzień). Owsianka rano zapewni wystarczającą ilość energii, aby go na obiad bez poczucia pozbawieni lub głodni; makaron na obiad zapewni wystarczającą ilość paliwa, aby zakończyć dzień; i mieszać FRJ a gryczana byłby idealny sposób, aby zakończyć dzień i aby był spełniony przez snem.

3. Zielone warzywa

Zielone warzywa, zwłaszcza te, które są liściaste, zawierają duże ilości przeciwutleniaczy, takich jak witaminy A, C, E i niektórych witamin z grupy B. Wiele również łatwo dostępne wapnia, białka i włókno. Jeść co najmniej pięć porcji warzyw i upewniając się, że co najmniej dwie z nich są zielone warzywa wonâ € ™ t tylko bieżąco pełne i spełnione przez cały dzień, ale theyâ € ™ ll również pomóc w utrzymaniu zdrowego serca podczas kierownicy jasne przeziębienia i inne dolegliwości.

Chociaż wszystkie warzywa są bogate w składniki odżywcze, jedne z najlepszych opcji, które można włączyć do swojej regularnej diety są kapusta, szpinak, sałaty, ciemnozielone, brokuły, pieczarki, marchew i papryka w jasnych kolorach. Rozważmy w tym tych warzyw wymieszać smażyć posiłków, sałatek, zapiekanek, zup i kanapek.

4. Orzechy i nasiona

Migdały, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, ziarna słonecznika, pestki dyni i inni są wielkie formy białka, jedzenie obfite. Garść orzechów lub nasion między posiłkami to świetny sposób, aby pozostać pełne i pomóc uniknąć uczucia pozbawiony przez cały dzień. Można także dodawać je do sałatek, zup, makaronów i uwzględnić je w owsiane, ciasteczka i ciasta, w celu skorzystania ze zdrowych tłuszczów, które świadczą.