grsail.com

Victoria Beckham Wzory jej najbardziej Dziewczęcej Sukienki linię

W 37 Victoria Beckham jest do dziewcząt teraz więcej niż ona kiedykolwiek w swoim życiu przed. Jej pierwsza córeczka po trzech chłopców z David Beckham (Brooklyn, 12, Romeo i Cruz 8, 6) nadchodzi szybko, oczekuje w kilka czasie tygodni. Rodzice - którzy mają szalone ilości testosteronu w ich domu, jak Posh powiedział w Late Night koncert Jimmy Fallon w lutym - są zachwyceni.

Victoria Beckham Wzory jej najbardziej Dziewczęcej Sukienki linię

Jej Victoria sznur na pewno będzie korzystać ze zmianami w rodzinie też. Znana z preferencją dla ciemnych stylowe sukienki, projektant jest łamanie nowych podstaw z jej nadchodzącej nowej kolekcji. Kiedy uzna to za swoją kolekcję "najbardziej dziewczęcy", jak opisano wcześniej go odzież damska dziennego.

Nowa linia będzie zaspokoić samic większości grup wiekowych i rozmiarach i oferuje odzież z wygodnego codziennego typu ścieranie. Według WWD, będzie to "coś mniej szczelne i przylegający i zorganizowany", że będzie w porządku albo z mieszkań lub piętach.

Zewnętrznie projekty będą miały wyraźny wygląd retro z uroczymi wyróżniających akcentami. Tagi cen będzie w zakresie od 550 dolarów do 900 dolarów, więc nowa linia będzie łatwiejsze niż na torebce poprzednich kolekcji Beckham.