grsail.com

Używane samochody: Sprzedaż używanego Porady samochodów

Unikać Niektóre z typowych pułapek od sprzedaży samochodu

Kiedy sprzedać swój samochód, można uruchomić na kilka problemów. Skorzystaj z tych porad, aby uniknąć pułapek.

Dodać do Test Drive Safe

 • Oczywiście potencjalny nabywca będzie chciał wziąć samochód na jazdę próbną. Zabezpiecz się przez:
  • Jazda wzdłuż (organizuje znajomego z tobą dla bezpieczeństwa).
  • Sprawdzanie ważnego prawa jazdy oraz odpowiednie ubezpieczenie samochodu, zanim pojawi się w samochodzie.
  • Zachować kontrolę nad klawiszami. Nie zostawiaj kluczy w stacyjce, jeśli się z samochodu, nawet jeśli jest to tylko na chwilę. To nie jest zadanie dla złodzieja ogłosić jego / jej intencje lub "wygląd strony."

Czas Weed Out Wasters
Spójrzmy prawdzie w oczy; sprzedaży samochodu może być czasochłonne. Nie związek problem, koncentrując swoje wysiłki na osoby, które nigdy nie będą nabywcy.

Nie Turn Down rozsądny oferty
Dobrze jest mieć swój zakres cen pamiętać przy sprzedaży samochodu, ale to nie powinno oznaczać, że nie mogą być elastyczne, aby sprzedaż. Potencjalny nabywca oferuje cenę, która jest 200 dolarów i tak mniej niż w swojej ofercie firmy. Należy wziąć? Chyba, że ​​masz inną poważną ofertę, prawdopodobnie tak. Możesz łatwo spędzić co najmniej połowę, że wiele z trwającego reklamy i ubezpieczeniowych lub rejestracji opłat, jeśli trzymać się samochodu.

Zalety sprzedaży samochodu, jak indywidualna

Zainwestuj się w sprzedaży samochodu. Może wydawać się uciążliwe, ale nagrody, jeśli nie pracę, są tego warte. Dlaczego? Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami.

Wiele osób nie chce pracować z Sprzedaż używanych samochodów.

 • Kilka złych jabłek dały większej puli używanych dealerów samochodowych złą reputację. W rezultacie, wielu kupujących używany samochód raczej pracować z jednostki.
 • Nie martw się o to, czego nie może zaoferować, że sprzedawca może (na przykład, gwarancja). Skoncentruj się na zaobserwowanych korzyści klienci mogą skojarzyć z zakupu od osoby.

Twardy czas myśli o tych korzyści? Oto kilka z nich.

 • Zwłaszcza jeśli były tylko właściciel pojazdu wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć o samochód. Możesz udostępnić szczegółowe informacje o potencjalnych nabywców o historii samochodu i jego zalet.
 • Sprzedaż używanego samochodu wymaga zwykle mniejsze jednostki niż to robi się ze sprzedawcą. Bo nie masz nad głową, pracowników, itp można wiele w stanie sprzedać swój samochód w cenie niższej niż dealera mógł. W rzeczywistości, wiele osób zakładać, że samochody są tańsze w przypadku sprzedaży przez osoby prywatne.

Side prawna Twój używany samochód sprzedaż

Dowiedz się przepisy obowiązujące w państwie

Ten krok jest ważny dla kupujących, jak i sprzedających, jak każdy z nich związanych obowiązków.

 • Każdy stan ma inne prawa dotyczące swoich obowiązków podczas sprzedaży samochodu. Niektóre z nich mogą obejmować certyfikację smog i licznika kilometrów oświadczenia.
 • Aby dowiedzieć się o swoich obowiązkach dotyczących terminów przeniesienia tytułu, itp, odwiedzić lokalne Departament Pojazdów Urzędu Samochodowego. Kupcy, które nie przenoszą tytuł w określonym terminie może zostać nałożone grzywny i / lub cytatów.

Oceń swoje Tytuł Zanim Reklama

 • Upewnij się, że masz tytuł w ręce przed przystąpieniem do sprzedaży używanego samochodu.
 • Należy również upewnić się, że tytuł jest jasne. Na przykład, czy zapomniałeś pożyczek tytuł lub czy są jakieś inne komplikacje, które stoją na drodze sprzedaż?

Masz kopie wszystkich dokumentów na rękę

 • Cokolwiek zamierzasz dostarczyć kierowcy powinny być dostępne w momencie sprzedaży.
  • Obejmuje rekordy usług (możesz zrobić kopie dla siebie w przypadku problemów w przyszłości pojawić się sprzedażą)
  • Oryginalny tytuł.
  • Paragon
  • Podręcznik właściciela
  • Umowy lub gwarancji, jeżeli przewidziane. Jeśli nie, to stwierdzenie, że samochód jest sprzedawany, jak jest.

Pomaga sprzedać swój samochód Itself

Wiesz, że samochód, który wygląda dobrze jest bardziej prawdopodobne, aby sprzedać, więc zwiększyć swoje szanse na sprzedaży samochodu w następujący sposób:

 • Umyć i wosk Twój używany samochód
 • Opróżnić bagażnik
 • Upewnij się, że opony są odpowiednio napompowane
 • Pobierz wymiany oleju w razie potrzeby
 • Zainwestuj w drobnych napraw
 • Próżniowe i szampon wnętrze
 • Nie zapomnij opon. Bądź pewien, że kołpaki są czyste i że mecz
 • Poproś znajomego, aby wziąć samochód na jazdę próbną i nadać mu raz na drugą. Twój przyjaciel może zobaczyć rzeczy, które prawdopodobnie przegapić.

Badania Ogłoszenia samochodowe
Dowiedz się odpowiedni język i terminologię, tak można opisać swój samochód w najbardziej korzystny sposób i odwołania się do grupy docelowej. Reklama powinna dostarczyć użytecznych informacji, które motywuje nabywcy skontaktuje się z Tobą. Jakie funkcje ma zaoferować samochód? Jak można najlepiej opisać odwołania swojego samochodu do grupy docelowej?

Nie bój się Cena swój samochód na zewnątrz Zakres Guide
Jeśli samochód zawiera opcje, które nie są uznawane w Blue Book przewodników cenowych to jest w porządku, aby dostosować cenę odpowiednio. Jedna uwaga: być w stanie uzasadnić różnicy cenowej z dokumentacją upgrade'u / dodatków i ich wartości.

Uszczelnienie Używany Zadawaj samochodów

Zrobiłeś pracę. Wreszcie, nabywca jest gotowy do podpisania w przerywanej linii i odjechać. Samochód jest sprzedawany, ale można liczyć na gotówkę? Oto kilka wskazówek, aby upewnić się, że nie pozostanie w gospodarstwa pusty worek.

Zdecyduj Przed Kupujący trafi Jakie formy płatności czy przyjmiesz

 • Dla kupujących, które brzmią poważnie, to jest dobry pomysł, aby udostępnić te informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w trakcie rozmowy telefonicznej. Nie chcesz stracić sprzedaży, ponieważ kupujący nie mają formę płatności chcesz.
 • Gotówka jest najlepszy, ale biorąc pod uwagę ilość niektórych samochodów używanych nie zawsze jest możliwe. Jeśli przyjąć czek lub przekaz pieniężny kasjera mieć pewność, że jest on ważny (tak, podróbki zostały przekazane), sprawdzenia środków na kontroli osobistej przed kolei kluczy.

Uzyskanie pełnej informacji kontaktowych dla Kupującego

 • Jeśli płatności okazuje się być nieważne należy mieć odwołanie. Możesz chronić się przez uzyskanie prawidłowych danych kontaktowych od kupującego, który można wykorzystać do obserwacji (w przypadku złego wyboru był pomyłką) lub organy kontaktu, jeśli nie było.

Umieść wszystkie umowy na piśmie

 • Czy samochód jest sprzedawany jako jest lub zamierza Pan udziela gwarancji, należy upewnić się szczegółowo na piśmie. Kupujący i sprzedający powinni otrzymać podpisane kopie dokumentu.

Sprzedawanie Twój używany samochód

Istnieje kilka kroków należy podjąć, aby sprzedać swój używany samochód. Oto one:

Czy Twoje domowe Pierwszy sprzedać swój samochód szybko
Jak rynkowe jest twój samochód? Czy to jest obecnie w modzie lub nie wypadł z łask? Jak można sobie wyobrazić, to należy rozważyć przed sprzedażą samochodu. Jeśli samochód nie jest popularny, gdzie jesteś, możesz potrzebować, aby dowiedzieć się, gdzie jest to popularny i ją tam.

Zdefiniowanie rynku docelowego
Różne rodzaje i style samochodów odwołać się do różnych grup ludzi. Pomyśl o swoim używanego samochodu. Kto jest najbardziej prawdopodobne, chcesz? Prawdopodobnie będziesz sprzedaży do soccer moms lub studentów, chłopaki, które chcą zrobić wrażenie podróżujących służbowo?

Kiedy wiesz, kim jesteś, starając się dotrzeć, można skuteczniej dostosować swoje ogłoszenia w kategoriach języka i praktyki. Na przykład, studenci i soccer moms zapewne często nie często te same strony internetowe lub napisania odpowiedzi na tego samego rodzaju reklam.

Realistycznie szanse sprzedaży Twojego samochodu
Ustaw realistyczną cenę, która uwzględnia ceny rynkowe i używanych samochodów, jak również stan swojego samochodu i żadnych wad. To nie jest zły pomysł, aby zostawić trochę poduszkę do negocjacji, ale nie za dużo - nie chcesz, aby odstraszyć kupujących i wyglądają tak, jakby nie zrobiłeś swoją pracę domową.

Co zrobić, gdy Twój Samochód nie sprzeda

Więc próbowałem wszystko, aby sprzedać swój samochód. Musisz oczyścić go, ustawić uczciwą cenę i reklamowane wszędzie można myśleć. I co teraz? Oto kilka wskazówek, aby sprzedać swój samochód, gdy wszystko inne zawiodło.

Pobierz Pomoc
Słyszałeś o sklepach przewozowych na ubrania i meble. Istnieją również usługi przewozowe dla samochodów. Jeśli nie miałeś szczęścia sprzedaży samochodu, może chcesz dać maklera spróbować. Zanim zdecydujesz, badania usługę ostrożnie, aby upewnić się, że masz do czynienia z uczciwym pracy.

Rozważmy Sprzedaż używanych samochodów
Mega sprzedawców, takich jak Carmax, zakup samochodów z osób cały czas. Istnieje nawet bonus - mówi Twój samochód jest bardziej popularne i bardziej skłonni do sprzedaży w innym rynku, mega sprzedawca może dostać się tam i poza rękach.

Spróbuj aukcji Auto
Online stronie aukcji, takich jak silniki eBay, może zaoferować tylko możliwość musisz sprzedać swój samochód. Ustaw datę rozpoczęcia i zatrzymania, a następnie oglądać oferty roll w jednym zastrzeżeniem.; upewnij się, że rozumiesz o oszustwach samochodowych takich jak fałszywe usług powierniczych, zanim podejmie tę trasę.

Kiedy wszystko inne zawiedzie, nie zapomnij Charity
Ty może kwalifikować się do ulgi podatkowej i możliwości, aby pomóc ktoś inny jest bezcenna.