grsail.com

Uzależnienia: Alkohol Leczenie Porady

Sugestie interakcji medyczne

Czasami zaleca się, że ci, na początku wychodzenia z alkoholizmu szukać wsparcia psychologicznego. Wielu ludzi pije się "samoleczenia" z poza nieznośnych uczuć, takich jak lęk, depresja, a nawet manii lub halucynacje. Takie rzeczy nie mogą odejść, gdy pojawi się na trzeźwo. W rzeczywistości, mogą stać się ostrzejsze.

Chociaż interniści są doskonałym źródłem dla tych z nas boryka się z problemami ściśle medycznych, a może być przydatna w pobierania swoją siłę fizyczną, zalecane jest, aby szukać pomocy psychiatrycznej dla jakichkolwiek pytań / wątpliwości dotyczących zdrowia psychicznego. Zalecane jest, aby zrobić badania na psychiatrów, którzy mają doświadczenie w szczególności w dziedzinie alkoholizmu.

Alkoholizm / Uzależnienie zbyt małym stopniu zbadane i niezrozumiany, nawet w dziedzinie medycyny. Tak więc ważne jest, aby zbadać swoje możliwości przed rozpoczęciem leczenia, dzięki czemu można otrzymać najwyższe i najbardziej odpowiedni poziom opieki. Ekspertyzy, takie jak od słynnego Davida Gastfriend, MD z Harvard Medical School, są dobrym miejscem do rozpoczęcia badania.

Alkohol Rehabilitacja: Czego można się spodziewać

Pierwsza część rehabilitacji musi zawierać lekarskiej i ewentualnie psychologiczny. Egzamin będzie wymagane fizycznego i psychicznego. Sugeruje, jak podano w sekcji detox, że sprawdzić w warunkach szpitalnych narkotyków / odwykowej obiektu, aby ten początkowy impuls w kierunku odzyskania. Bądź przygotowany, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące historii choroby, ostatnie w stylu życia, wzorów, relacji i wykorzystania. To nie jest inwazyjne, ale raczej, aby uzyskać pełen bio-psychospołecznego obraz Ciebie tak, że optymalne leczenie może być zapewnione.
Nie można wyjść z alkoholizmu, po prostu czytając listę wskazówek, takich jak oferowane są tutaj, choć czytając to jest dobre miejsce, aby rozpocząć i sięgnięcie do droższych zasobów.

Emocjonalne Wycofanie z alkoholizmu

Gdy zdecydujesz się przestać pić, wycofanie emocjonalne mogą być bardzo dotkliwe. Alkohol jest najbardziej prawdopodobne stają się twoim najlepszym przyjacielem. Jest jedna rzecz, alkoholik może zawsze polegać na zabrać jego / jej uczucia. Ten "najlepszy przyjaciel", choć, jest równoznaczne z najlepszym przyjacielem, który śpi z żoną lub mężem, ukraść wszystkie swoje pieniądze, a potem zamordować cię w końcu. Pomimo tego, że "najlepszy przyjaciel" był najdalej rzeczą, że w rzeczywistości, będzie nadal smucić. Wielu ekspertów uważa, że ​​rozwój emocjonalny danej osoby jest zahamowany w czasie użytkowania. Jeśli piłeś, ponieważ byłeś nastolatkiem, prawdopodobnie będziesz mieć dużo energii i uczuć, z którymi poradzić sobie. Wykorzystanie tej energii - to połączenie nędzy i euforii będzie doświadczenie na początku trzeźwości - pozostać aktywni i angażują się w działania, które zwiększają poczucie własnej wartości. Dowiedz się uruchomić. Idź na spacer. Weź się sztuką wizualną. Dołącz do gotowania (jedzenie cukru zaleca się, jeśli nie jesteś na cukrzycę). Podjąć inną trasą do pracy. Wszystkie te rzeczy zastąpi negatywne emocje w pozytywne, jak również zajmują czas, który byłby wcześniej spędził picia.

Jaka jest różnica między nadużywaniem narkotyków i uzależnień?

Według Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, nadużywanie substancji jest nadmierne stosowanie substancji, które w dalszym ciągu pomimo negatywnych konsekwencji. Na przykład, jeśli masz zbyt wiele do picia i aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, i nadal pije nadmiernie, masz nadużywa alkoholu. Uzależnienie od substancji wskazuje, że organizm staje się fizycznie i psychicznie, uzależnionych od substancji. Będą występować zarówno objawy odstawienia i "Tolerancja", co oznacza, że ​​ma bardziej substancji w celu osiągnięcia tego samego efektu. Używanie substancji praktycznie dominuje swoje życie, wpływania negatywnie swoje życie rodzinne i pracę. Zarówno nadużywanie i uzależnienie od substancji mogą być traktowane.

Alkohol Detox

Jedną z charakterystycznych cech jest to, że alkoholizm "alkoholik" cierpi objawy odstawienia, gdy on / ona przestaje wykorzystanie. Istnieje fizjologiczne i psychologiczne konsekwencje. Tutaj zajmiemy się fizjologii choroby.

W późnym stadium alkoholizmu osoba nie może być w stanie przejść więcej niż godzinę lub bez jego / ją "naprawić". Niektóre objawy odstawienia może być trzęsie, nudności, niepokój, a nawet halucynacje Według dopingu Doradztwo: teoria i praktyka (trzecia edycja) P. Stevens i R. Smith, "..w ciężkich przypadkach, drgawki, drżenie delirium, zapaść sercowo-naczyniowa , śmierć. "

Detox z alkoholizmu jest jedyną formą uzależnień detoks, które mogą prowadzić do śmierci. Mówiąc najprościej, jest to, ponieważ alkohol może i prawie każdy ma wpływu na organy ciała. Wątroby, która jest organem odtruwa organizm, jest organem najbardziej dotknięte. Innymi słowy, jest to bardzo poważne i nigdy nie powinno się rozważyć próbuje sam detox. Jeśli jesteś gotowy rzucić picie, ważne jest, aby sprawdzić się w oczyszczalni z personelu medycznego wyszkolonego w tej dziedzinie.

Uzależnienie od A nadużycie

Pierwszym ważnym elementem rozpoczęcia leczenia dla każdego rodzaju uzależnień, w tym alkoholizmu, to uzbroić się w fakty. Jednym z najlepszych miejsc na początku książki, "Diagnostic and Statistical Manuał of Mental Disorders," 4th Edition (więcej pieszczotliwie zwany DSMIV). Ta książka jest iść do instrukcji dla wszystkich specjalistów zajmujących się jakiegokolwiek zaburzenia psychicznego. Innymi słowy, ta książka zawiera wszystkie fakty i objawy dotyczące każdej choroby psychicznej w istnieniu. Zatrucia alkoholem uzależnienie i nadużywanie alkoholu są każde wymienione i określone w niniejszej książce.

Osoba, która ma problemy z ich picia lub nie może przestać pić mimo silnego pożądania i jego / jej najlepszych przeznaczonych wysiłki mogą zacząć tutaj. Zanotowano objawy, takie jak "trwałe pragnienie lub nieudanych ograniczyć lub kontroli picia" (objawem uzależnienia od alkoholu) może prowadzić świadomą decyzję na temat tego, czy potrzebujesz pomocy z picia.

Alkohol Rehabilitacja: Pierwsze kroki

Alkohol Detox jest tylko wstępna faza rehabilitacji alkoholu. Alkoholizm jest chorobą, która przenika więcej niż życiu alkoholowego; jego skutki przejawiać się w życiu rodziny, przyjaciół, współpracowników i znajomych; i rehabilitacji z alkoholizmu jest journey.So całe życie, tak jak można by zebrać informacje o jego / jej choroby, jeśli były cukrzyca czy astma, sam jest zobowiązany do określenia skutecznych wyborów leczenia / rehabilitacji wychodzenia z alkoholizmu. Dobrym miejscem do rozpoczęcia jest z American Academy of Family Physicians stronie.

Wyróżniony artykuł pt Problemów Alkoholowych: ujmowanie i interwencji, przez Burge i Schneider, zawiera przydatne informacje na temat wpływu alkoholu na organizm i umysł i oferuje pomocne techniki pytanie / odpowiedź, w celu określenia ciężkości własnego dylemat alkoholu. Trudność w rozpoznawaniu Alkohol na wczesnym etapie rozwoju (idealny czas, aby otrzymywać interwencji) problemów jest badane. Kliknij tutaj, aby określić, jaki rodzaj wczesnej interwencji będzie najbardziej skuteczne dla Ciebie. Zaleca się również, aby poprosić bardzo bliskiej lub znajomego, aby przejść informacji z tobą. Osoba ta będzie dbać wystarczająco o ty, aby być z tobą szczery, jak postrzegają nasilenia problemu picia.

Radzenie sobie z Psychologiczno Wpływa Alkoholu

Alkohol jest chorobą, która objawia się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Tutaj zajmie psychologicznych składników choroby.

Po prostu: Nadużywanie alkoholu bałagan swoje myślenie. Twoje emocje są przesunięte, zniekształcony i odbiegające od normy. Kiedy w końcu w miejscu, w którym chcesz przestać pić, może czuć się bezradna, beznadziejna i zdewastowany. Możesz być zbyt boi się zabić, ale jednocześnie zbyt boi się żyć bez alkoholu. Big Book Anonimowych Alkoholików odnosi się do tego jako "punktu skacząc." Będziesz czuć rozdrażnienie, niepokój, wyczerpany, wstyd, strach, a może nawet nadziei, ale w tym samym czasie. Nie można doświadczyć tego samego.

W tym momencie, należy uzbroić w sieci nośnika. Weź udział Anonimowych Alkoholików (w dużym miastem jest jak Chicago istnieje 4000 spotkań w tygodniu). Zaleca się również, że lekarz, terapeuta i sieć trzeźwych, wspierających przyjaciół być wykorzystywane do pomocy w tym czasie. Nie jesteś profesjonalnym tutaj, więc szukać pomocy u innych, którzy cię rozumieją. Próbuje te nowe narzędzia pomogą. Nie można myśleć drogę do nowego sposobu działania, ale można działać drogę do nowego sposobu myślenia i odczuwania.

Czy jesteś gotowy do odzyskiwania?

Rehabilitacja z alkoholizmu nie jest możliwe, chyba że alkoholikiem jest gotów do zmiany. To może wydawać się dziwne dla Ciebie, jeśli straciłeś pracę, rodzinę i wszystko, co Ci się, że jesteś kochany i nadal nie chcą rzucić picie. Jest to normalne zjawisko choroby. Przeczytaj to jeszcze raz: to jest normalną częścią choroby.

Jeśli naprawdę chcesz jakąś pomoc, jest nadzieja dla Ciebie. Jeśli to czytasz i zastanawiasz się, jeśli jesteś jedyną osobą tam kto czuje ten "szalony", to jesteś w błędzie. Jest to świat ludzi, którzy czuli się jak to zrobić, a którzy dokonali drastycznych zmian w życiu. A, że zmiana jest dostępna dla każdego, kto go chce. Ale zanim czytać, zadaj sobie pytanie:

  • Miałeś tyle alkoholu?
  • Czy jesteś w miejscu, gdzie nie można iść do przodu?
  • Czy jesteś tak chory robi te same rzeczy i oczekiwać różnych wyników, tylko znaleźć sobie mieszkanie na plecach ponownie?
  • Słyszałeś z mało ludzi, że twoje zachowanie sprawia, że ​​są smutne, a nawet chcą utrzymać się ze swojego życia?

Jeśli odpowiedziałeś "tak" na te pytania, to jesteś gotowy do podjęcia bardzo trudny proces, ale ostatecznie satysfakcjonująca podróż prawdziwego odzysku / rehabilitacji z alkoholizmu.

Emocjonalne Skutki nadużywania alkoholu

Dobrze znany efekt spożycia alkoholu jest przelanie zahamowań. Pijani ludzie często zachowują się w sposób naruszający ich własne wartości i poczucie bezpieczeństwa, narażając się na ryzyko i działania bez świadomości swojej sytuacji.

Alkohol potęguje również istniejące emocje. Depresji osoba, która pije staje się coraz bardziej przygnębiony. Zły człowiek, który pije staje się bardziej zły, a może stać się przemocy. Alkoholicy, jak wszystkie uzależnionych, zmienić swoje życie, aby chronić swoje źródła zaopatrzenia, i nie wahaj się okłamywać bliskich lub naruszają prawo.

Picie alkoholu może narazić ludzi na niebezpieczeństwo, ponieważ są zbyt pijani, by uświadomić sobie, że są w niebezpiecznej sytuacji. Picie alkoholu może również zagrozić swoich relacji społecznych, wystawiać na pośmiewisko pijącego i wydajność złego w pracy i szkole.

Co to jest Campral?

Campral to lek stosowany w leczeniu alkoholizmu. Lek zmniejsza apetyt na alkohol i troski o piciu. Jest to jedyna w swoim rodzaju leków dostępnych obecnie w 12 stanach USA. Krajowe Stowarzyszenie Doradców alkoholu i narkotyków aktywnie lobbuje nadużycie mieć ten lek dostępny dla alkoholików w ożywienia w każdym stanie. Jeśli państwo nie ma jeszcze Campral, można go kupić za pośrednictwem apteki wysyłkowej z przepisu lekarza. Campral nie jest jak Antabuse, który sprawia, że ​​fizycznie chora jeśli pić podczas stosowania go; Campral pracuje cicho na swoich neuroprzekaźników w mózgu, które pomogą Ci przestać myśleć o piciu. Jest to niezwykle cenne narzędzie w zapobieganiu nawrotom.

Twoje okno możliwości naprawy

Szanse poszukujących pomocy alkoholizmu są optymalne w czasie swoich chwilach świadomości. Po kilku godzinach obsesyjnie o błędach dokonanymi podczas picia, twój umysł będzie szybko przekonać się, aby podnieść drinka zaspokoić wstyd. To jest ostatnia rzecz, którą naprawdę trzeba w tym momencie. Będzie szybko zapomnieć psychicznego, prawną i psychologiczną traumę ostatniego "pijany" i wznowić negatywny powtarzalne zachowania. Więc kiedy czujesz się źle o swoim piciu, działać szybko.

Sugeruje się, że rano po ostatnim odcinku, gdy jesteś przytłoczony dyskomfortu, które można nazwać lokalnym biurem AA i poprosić kogoś o pomoc. W ten sposób, ktoś inny jest bardziej przejrzyste myślenie może dostać się do ciebie, zanim choroba mówi, aby ukryć zakłopotanie z innym autodestrukcyjne zachowania. Sugeruje się również, że należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza, jeśli w przeszłości częstego stosowania. Patrz punkt detox dla znaczenia tej decyzji.

Przestałem pić / używanie. Jak zapobiegać nawrotom?

Dowiedz się, jak rozpoznać nawrót "wyzwala". Stres, problemy w związku, problemy zawodowe, trudności finansowe, choroba fizyczna - wszystko to może spowodować nawrót choroby. Przygotować z wyprzedzeniem, w jaki sposób radzić sobie z tych wyzwalaczy bez picia / używanie. Nie czekaj, aż problemy są na was; wtedy jest już za późno. Pracy z terapeutą uzależnień rozwijać prawdziwe, realne nawrotu planu zapobiegania sposób można poradzić sobie z życiowymi wielu czynników stresogennych, trzeźwy! Trzymaj się z dala od swoich starych kumpli do picia i barów. Jeśli obijać fryzjera, prędzej czy później będziesz się ostrzyc! Możesz również muszą być traktowane na depresję; wielu uzależnionych mają współistnienie zaburzeń zdrowia psychicznego, które mogą być ogromne nawrót spust. Weź również pod uwagę przy Campral, leku, który zmniejsza apetyt i zaniepokojenie z alkoholem. Jeśli czujesz, że jesteś o do nawrotu, skontaktuj się z AA, NA lub sponsora RR i mówić to przez. Idź do spotkań i znaleźć pomoc z innych uzależnionych. Wszystkie te rzeczy działają - jeśli ich pracy.

Jak mogę sprawdzić, czy mam problem z alkoholem?

Narodowy Instytut Zdrowia zaleca, nie więcej niż dwa drinki dziennie dla mężczyzn, jeden drink dziennie dla kobiet. Jeśli zwykle pić więcej niż to, że nadszedł czas, aby ocenić swoje nawyki picia. Czy pijesz, żeby się upić? Czy pijesz, aby poradzić sobie z negatywnymi uczuciami i sytuacjami? Czy pijesz rano? Czy często na kacu? Czy kiedykolwiek został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu lub innych przestępstw podczas picia? Wszystkie te objawy, które mogą mieć poważny problem z alkoholem. Przejdź do strony głównej Anonimowych Alkoholików i podjąć ocenę "AA Dwadzieścia pytań". Bądź szczery! Nikt nie zobaczy tego, ale ty. Ocena ta odpowie na wiele pytań o alkoholizm, i czy masz problem z alkoholem.

Teraz jestem trzeźwy, kiedykolwiek będę w stanie wypić ponownie?

Prawdopodobnie nie. Jeśli fizycznie i psychicznie uzależniony od alkoholu, nadal masz tę chorobę medycznej; to jest po prostu poszedł do umorzenia. Jeśli spróbujesz pić umiarkowanie, prawdopodobnie nie uda i kończy się dokładnie tam, gdzie byłeś, zanim przestał pić. Jednak niektórzy eksperci nie zgadzają się z tym uzależnienie punktu widzenia. Zarządzanie Umiar jest program naprawczy dla tych, którzy nadużywał alkoholu, ale nie od niej uzależniony. Racjonalne Odzyskiwanie również ten punkt widzenia. Przesłanką jest to, że po tym, jak był trzeźwy, przez co najmniej rok, możesz spróbować umiarkowany, kontrolowanego picia. Długoterminowa skuteczność tych programów nie został ustalony. Wybór należy do Ciebie.

Fizyczne Skutki nadużywania alkoholu

Wielu ludzi zna bezpośrednich skutków spożycia alkoholu - euforii, niewyraźna mowa, stany emocjonalne, przesadzone odwodnienie i zwolnił czas reakcji.

Z biegiem czasu, alkoholizm prowadzi organizm do bardziej wydajne w przetwarzaniu dużych ilości alkoholu, co prowadzi do "tolerancji" - konieczności spożywania coraz większych ilości, aby uzyskać taki sam wysoki. To również zwiększa aktywność układu nerwowego, co prowadzi pijącego stać się rozdrażniony, gdy nie pije.

W dłuższej perspektywie, spożycie alkoholu może powodować śmierć komórek i twardnienie tkanki w wątrobie (marskość); zmniejszenie masy mózgu; wrzody; ślepota; wysokie ciśnienie krwi, a mniejsza liczba plemników u mężczyzn.

Wielu alkoholików też nie otrzymasz właściwego odżywiania i cierpią różne dolegliwości związane z niedożywieniem, takich jak niedokrwistość. Ponadto, alkoholicy są bardziej narażeni na upadki i cierpieć większe stawki siniaków i złamanych kości.

Lekarstwa dla Alkoholików?

Istnieją trzy leki zatwierdzone w leczeniu alkoholizmu. Wszystkie są przeznaczone tylko do pracy, gdy pacjent stał bezalkoholowy.

- Antabuse, zatwierdzona w 1948 roku, działa, powodując nudności i inne nieprzyjemne objawy, gdy pacjent pije alkohol. Jednak ci, którzy chcą pić po prostu przerwać przyjmowanie leku lub zignorować objawy, ograniczając jego skuteczność.

- Naltrekson (Revia) ma pomóc pacjentom w odzyskiwaniu z dala od alkoholu poprzez blokowanie "wysokie" od spożycia alkoholu. Jego skutki są ograniczone i jest zatwierdzony do stosowania wyłącznie w połączeniu z terapią wspomagającą.

- Campral, zatwierdzona w 2004 roku, może pomóc zmniejszyć apetyt.

Alkohol naciska na centralny układ nerwowy. Depresja i lęk związane są warunki emocjonalne, które są bardzo popularne wśród alkoholików. Leki przeciwdepresyjne i przeciwlękowe mogą przyczynić się do zmniejszenia tych zaburzeń, które mogą przyczynić się do pragnienia.

Anonimowi Alkoholicy

Do tej pory większość ludzi zna Anonimowych Alkoholików i modelu 12-stopniowego ożywienia poprzez samopomocy i pomocy wzajemnej. Gdy AA pierwszy zaczął, chociaż, jego filozofia oparta była choroba-objawieniem dla alkoholików, którzy mieli się do tej pory powiedziano ich picia była awaria moralne.

Do 12 stopni zachęcić alkoholika przyznać problem, szukać pomocy duchowej z tym problemu (w tym "nieustraszonego i szukasz spisu moralnego" z siebie), zadośćuczynienia za błędów przeszłości i pomagając sobie wzajemnie w budowaniu i utrzymaniu abstynencji.

Kluczowym pojęciem w AA jest "jeden dzień na raz." Zamiast planować życie w abstynencji, co może wydawać się przytłaczająca, alkoholicy zobowiązują się do powstrzymywania się tylko dziś - w kółko. Ze względu na to, alkoholicy nie są uważane za "wyleczony", nawet po latach trzeźwości - odnoszą się do siebie jako "odzysku".

Jednym z zarzutów jest jego AA Komponent religijny. Podczas gdy członkowie nie muszą należeć do żadnej konkretnej religii, 12 Kroków odnosi się do "wyższej władzy" lub "Bóg, jakkolwiek Go zrozumieć", który może być odpychający, aby ci, którzy są ateistą, agnostykiem, albo należą do mniej konwencjonalnych religijna grup. Z tego powodu niektóre grupy dostosowany 12 kroków do spełnienia różnych zestawów potrzeb. Jednym z najbardziej aktywnych z nich jest Rational Recovery, które lobbuje przeciwko udziału AA nakazane przez sąd.

AA Odpowiedź na te krytyków jest to, że to jest wspólne dla alkoholików do twierdzą, że są w jakiś sposób różni się od innych ludzi ("nieuleczalnie unikalny"), oraz że wzorce choroby i odzysku są takie same bez względu na przekonania.

Uzyskiwanie pomocy dla alkoholizmowi

Niektórzy alkoholicy zdecyduje się na własną rękę, aby uzyskać pomoc na temat choroby. Inni mogą zostać zepchnięte na odwyku alkoholu przez świadczeniodawcę, duchowieństwa członka, współmałżonka lub partnera, dziecka, rodzica, a nawet systemu prawnego.

W niektórych przypadkach, ludzie blisko alkoholika może wystawić, co nazywa się "interwencji", który odsłania alkoholika do prawdy o skutki jego picia. Nie zawsze są skuteczne i powinny być wykonywane w porozumieniu z odpowiedzialnym profesjonalisty.

Istnieje wiele środków dostępnych po alkoholikiem wydał decyzję, aby uzyskać pomoc, ale nikt nie może podjąć taką decyzję na bieżąco. Na szczęście są też materiały dla ludzi bliskich do rozsądnych granic wyznaczonych alkoholowych i uzyskać poparcie dla swoich sytuacjach stresujących.