grsail.com

Uwodzenie Stories

Uwodzenie Stories


Historie uwodzenia są tak stare jak sama ludzkość, począwszy od pierwszej chwili dwoje oczu spotkał całej ognia zapalił jaskini. Czy to chłopiec-spotyka-dziewczyna Cougar łodygi chłopca, wszyscy są zainteresowani opowieści uwodzenia.

Trzy Rodzaje Seduction Historie

Czym jest uwodzenie, tak? Jest to proces, w którym jedna osoba powoduje kolejny zakochać się - zwykle z kulminacyjnej zakończenia fizycznej. Jest to klasyczny pomysł, że podróż, proces się tam, co jest bardziej ekscytujące niż nawet ostatecznego celu, który utrzymuje osób zainteresowanych.

Uwodzenie dla Everyone Stories

Niektóre historie uwodzenia, zarówno fikcyjne i prawdziwe, stały się tak sławny, że są one odwiedził ponownie i ponownie, ponownie i ponownie powiedzieli sobie wyobrazić. Są to historie, które Szekspir opowiadali, jak wiele hałasu o nic, Romeo i Julia, czy uwodzenie wypełnione A Sen nocy letniej Każdy z tych najważniejszych rzeczy, wszyscy wiemy o uwodzeniu -. Że wymaga pewnego oporu ze strony jedna lub obie strony (które trafiają do bezradny wobec potęgi miłości), które może być zarówno piękne i tragiczne, a często jest to zabawne, przynajmniej dla tych, oglądając.

Niebezpieczne związki to kolejna klasyczna opowieść, która została ponownie opowiedział wiele razy - ostatnio w filmach Valmont i Niebezpieczne związki, jak również bardziej zmodernizowanych uwodzenia. To pokazuje ciemną stronę uwodzenia - gdy ludzie traktują go jak gra, polowanie, nie dbając jakie uczucia się manipulować lub rzeczywiste ostateczne konsekwencje udanej uwodzenia. Tego rodzaju historie funkcjonować nie tylko jako ostrzeżenie dla celów, ale także dla osób, którzy będą uwodzicieli - że emocje często idą w obie strony.

Opowiadania dla partnera Uwodzenie

Podczas gdy te rodzaje opowieści są popularne i łatwe do znalezienia, jest inny rodzaj opowieści, że jest wyjątkowy i może być sposób dla Ciebie i Twojego partnera, aby zbliżyć. To historia o tym, jak dwaj z was spotkał i zakochał. To może na początku wydawać się nudne opowieści ("Spotkaliśmy się w urzędzie ..."), ale jeśli spojrzeć na to z romantycznego punktu widzenia staje się nagląca jak każdej innej historii. Jak łączą się pracować w tym biurze? Co ty sobie w dniu, najpierw spotkał? Który zapytał, kto w pierwszym terminie, i jak udało im się zdobyć się na odwagę, aby to zrobić? Jedną z cech romansu jest nadmierna reakcja na wspólnych rzeczy. Innymi słowy, jeśli poszedł do kina, może mieć po prostu był kolejny film - ale być może były hiper-świadome ramienia datę, tuż obok Ciebie. Być może palce dotknęły sięgaj popcorn. Wspólny śmiech jest niesamowicie silny afrodyzjak, a jeśli myślisz o tym, jak czułeś się po dwóch z was przestał chichotać, może się okazać, że to początek uwodzenia - albo planowanych przez jednego lub drugiego, lub obu z was bezradny emocje czuliście.

Twój osobisty Historie Seduction

Trzeci rodzaj historii jest jeszcze bardziej osobiste, bo to naprawdę nie jest udostępniany nikomu, ale sobie. To jest własny fantazja, własny pomysł na to, co sprawia, że ​​czujesz zawrotny wewnątrz. To może być tak upalny jak najbardziej dramatyczne stanik-ripper fantazji, może być oswojony jako prosty guz w metrze, ale jest coś o procesie spada na kogoś, że cię podnieca. Dowiedzieć się, co to jest, i odkrywania go - czy poprzez osobisty dziennika, dyskusje z zaufanych przyjaciół, czy tylko poprzez czytanie opowieści o miłości - może być sposób, aby nie tylko poznać siebie lepiej, ale także chronić się przed tego rodzaju niekontrolowane "head-na-obcasach" sytuacji, że może być tak szkodliwe. Nie ma nic złego w zakochania, i nic złego z uwodzenia po obu stronach - ale lepiej, jeśli masz jakiś pomysł, co się pakujesz i jak go obsłużyć. To sprawia, że ​​podróż przez cały więcej zabawy, ponieważ można uwodzić się znowu i znowu ...