grsail.com

Usuwanie kleju do tapet

Usuwanie kleju do tapet


Istnieje kilka aktualizacje domu wizualnie bardziej satysfakcjonujące niż pozbycie się peelingiem lub dnia tapety i zastąpienie go świeżą farbą lub nowego projektu na papier. Jednak usunięcie starego papieru to tylko część zadania. Często, tapety pozostawia lepkiej pozostałości, które mogą być trudne do usunięcia. W zależności od potrzeb i rodzaju papieru, masz do czynienia z, istnieje kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu.

Pozbyć Tapety i skleić

Jeśli jeszcze się nie rozpoczęły usuwanie tapety, można rozpocząć proces usuwania kleju od podstaw. Często, jeśli zaczniesz usuwania tapety na właściwą drogę, będziesz pozostaje niewiele pozostałości kleju po pracy nie ma.

To, czego potrzebujesz

Możesz oszczędzić sobie stresu i może nawet nieplanowaną wycieczkę do Home Depot, jeśli montaż narzędzia potrzebne przed rozpoczęciem:

 • Drabina
 • Ścierki upuść, lub arkusze z tworzyw sztucznych
 • Worki na śmieci
 • Wiadro
 • Opryskiwacz ogród
 • Gąbki, szmaty, ręczniki
 • Śrubokręt
 • Box umieścić osłony przełączników i śruby
 • Taśma malarska
 • Tapety-perforacji narzędzia, takie jak Paper Tiger Zinsser
 • Żel tapety-usuwanie rozpuszczalnika lub ciepła woda z octem w spryskiwaczu
 • Wycieraczka gumowa
 • Zeskrobanie narzędziem, na przykład w formie elastycznej trzech cali szpachlą
 • Bateryjny oświetlenia, jeśli będziesz pracować w nocy

Pamiętaj, usuwanie tapety i kleju jest bałagan pracy. Będziemy chcieli, aby ubierać się w stare ubrania i nosić buty, które nie dbają o. Należy również nosić rękawice i okulary ochronne.

Co robić

Usuwanie kleju do tapet

Narzędzie Zinsser PaperTiger Punktacja na Amazon.com

 1. Włącz energii elektrycznej do pokoju się przed rozpoczęciem, ponieważ będziesz używać dużo wody. Zdjąć pokrywy przełącznika i płyty gniazdka elektrycznego, a następnie skleić śruby z tyłu nich. Umieścić je w polu i odstawić. Przykryć otwory gniazd taśmą malarską. Użyj światła bateryjnie do oświetlania obszaru jeśli jest zbyt ciemno, by bez świateł elektrycznych.
 2. Usuń jak najwięcej, jak można meble z pokoju. Ściereczki spread upuść ponad wszelkie pozostałe meble. Rozprzestrzeniać również plastik ani chusteczek upuszczania na podłodze, a następnie skleić krawędzie w miejscu taśmą malarską.
 3. Nik papier narzędzia tapety-perforacji, aby umożliwić dotarcie do wody klej pod nią.
 4. Określenia rodzaju papieru masz. Nowsze tapety jest często pokryta winylem, co ułatwia czyszczenie. Jeśli jest to w przypadku tapety, używać szpachelki, aby w luźnej rogu papieru i pociągnij. Powinno to pozwolić na usunięcie większości warstwy winylu, pozostawiając arkusz papieru. Jeśli masz tradycyjny papier, po prostu przejdź do następnego kroku.
 5. Dodaj niezwykle ciepłej wody do wiadra, wraz z nakrętka octu. Możesz także użyć rozpuszczalnika do usuwania tapet do trudnych zadań, mieszanie, zgodnie z instrukcjami producenta.
 6. Start z sekcji trzech stóp i spray roztworu na ścianie za pomocą opryskiwacza ogród. Chcesz naprawdę nasycić papier tak, że rozwiązanie jest w kontakcie z klejem poniżej. Możesz użyć gąbki do osiągnięcia narożników i innych trudnych do sprayu obszary. Zezwalaj na ten obszar, aby usiąść na około dziesięć minut. Jeśli masz płyty gipsowo-kartonowej, należy zachować ostrożność przy stosowaniu wody; całkowicie moczenie obszar może uszkodzić ścianę.
 7. Umieść tapety skrobaczki w nasyconym rogu papieru i rozpocząć skrobiąc w kierunku centrum. Papier powinien podnieść dość łatwo, przynosząc większość kleju z nim. Jeśli tak nie jest, spray to trochę więcej i dać mu jeszcze kilka minut moczyć. Spróbuj ponownie, gdy wydaje się bardzo nasycony.
 8. Kontynuuj skrobanie sekcję tapety. Jak usunąć kawałek papieru, wyrzucić go do śmieci z powrotem od razu. W przeciwnym razie, klej wysycha, gdzie znajduje się on, co powoduje przyleganie papieru do do podłogi i innych powierzchniach.
 9. Po zakończeniu sekcję, użyj gąbki usunąć resztki resztki kleju. Zrób to od razu, przed przejściem do kolejnej części, więc resztę klej nie wysycha na ścianie.
 10. Użyj wycieraczkę, aby pozbyć się nadmiaru wody i wytrzeć wszystko się ręcznikiem.
 11. Kontynuować pracę drogi w sekcji pokojowej przez cesarskie.

Należy Wynajem Steamer?

Usuwanie kleju do tapet

W zależności od zadania, może mieć sens wynająć tapety parowiec lokalnym sklepie dla majsterkowiczów do około 30 dolarów za dzień. Zasadniczo, parowiec ciągnie wodę ze zbiornika i zamienia ją w parę, która pomaga rozpuścić klej. Naciśnięciu parowiec o ścianę w sekcjach i natychmiast obrać tę sekcję off.

Jeżeli wynajmują parowiec, spróbować znaleźć przyjaciela, aby pomóc oderwać papier. Proces ten działa lepiej z dwóch osób. Korzystanie parowiec jest fizycznie męczące, bo trzeba trzymać go na ścianie długi czas, a tego typu sprzętu nie zawsze jest konieczne. Możesz wynająć parowiec, jeśli dodaje się do sytuacji:

 • Próbowałeś usunięciu papieru, a to pozostawia wiele pozostałości kleju z tyłu.
 • Masz problemy z uzyskaniem wody przenikać powierzchni papieru.
 • Musisz to zadanie szybko.

Usuwanie kleju Po Papier Czy Przeminęło

Czasami nawet najlepsza praca usuwanie tapety pozostawi lepkie pozostałości kleju na ścianie. Jeśli to klej wysycha w miejscu, to może być uciążliwe do usunięcia. Na szczęście istnieje kilka metod, które mogą pomóc.

Usuwanie Klej z Piranha Gel Remover tapety

Piranha Gel Remover dostaje konsekwentnie Tapety świetne recenzje od użytkowników Lowes dla jego skuteczności. Przeznaczony do usuwania uporczywych tapety kleju lub pasty, produkt ten działa przed lub po oderwanie papieru. Jest nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska, więc nie ma obawy o szkodliwych substancji chemicznych w domu.

Jeśli już wyjęty, to jak można go używać, aby pozbyć się jakiegokolwiek pozostałego kleju:

 1. Ustaw dyszy natryskowej.
 2. Nasycenia obszaru z produktem.
 3. Dopuszczać, aby usiąść na ścianie przez około 15 minut.
 4. Użyj tapety skrobaczki do usuwania pozostałości kleju.
 5. Za pomocą wilgotnej gąbki do końca czyszczenia ściany.

Usuwanie kleju z Proste listwy zasilającej Rozwiązanie

Innym popularnym produktem jest Proste Listwa zasilająca Rozwiązanie, które wykorzystuje enzymy do rozbicia wiązań w kleju na tapetę. Można go używać przed lub po oderwanie papieru. Użytkownicy na Amazon.com chwalą ten produkt za to, że o wiele mniej brudny niż do usuwania żelu lub tradycyjnych metod. Można również zakupić Proste Strip w postaci arkuszy można zwrócić się bezpośrednio do ściany.

Oto jak go używać:

 1. Zdobyć wszystkie pozostałe sekcje tapety.
 2. Zastosuj produkt do ściany, koncentrując się na obszarach z nadmiaru kleju.
 3. Umożliwiają produkt wygrzewania na ścianie 30 minut.
 4. Używać skrobaczki do usuwania kleju i kawałki papieru.
 5. Wylewanie ścianę wilgotną gąbką.

Usuwanie Klej do płukania tkanin z

Jeśli jesteś zainteresowany próbuje produkt już masz w całym domu, niektórzy ludzie uważają, że mieszanie do zmiękczania tkanin z ciepłą wodą działa dobrze. Ponieważ niektóre środki do zmiękczania tkanin są cieńsze niż inne, być może trzeba eksperymentować z różnymi ilościami rozwiązań.

Oto jak spróbować:

 1. Wymieszać trzy części i do płukania tkanin jednej części ciepłej wody.
 2. Umieść roztwór w butelce ze sprayem, upewniając się, że etykieta butelki.
 3. Podzielić na części obszaru roboczego, pracując na jednej ścianie w czasie. Zacznij od opryskiwania ściany, pozwól zmiękczania przeniknąć klej na około pięć minut.
 4. Po zmiękczania miał czas do pracy, rozpocząć skrobanie kleju ze ściany. Musisz użyć plastikowej skrobaczki w przeciwieństwie do jednego metalu na bieżąco z dłubania w ścianę podczas pracy.
 5. Przechowywać mnóstwo ręczników papierowych na strony, a także śmieci. Musisz stale wytrzeć wszystkie kleju i zmiękczania lepki mieszaniny przy skrobaczki.
 6. Po usunięciu większości kleju, wytrzyj ściany czystą wilgotną szmatką.

Usuwanie Klej z płynu do mycia naczyń

Według HGTV, inny sposób, który okazał się działać dla niektórych osób jest utworzenie mieszaniny wody myjącej cieczy i na gorąco. Oto jak to zrobić:

 1. Wymieszać około dwóch łyżek płynu do mycia naczyń do wiadra jeden galon ciepłej wody.
 2. Zastosuj rozwiązanie do ścian albo ze sprayem lub gąbką.
 3. Odczekać około pięciu minut, a następnie dodać drugą powłokę mieszaniny.
 4. Poczekaj jeszcze pięć lub 10 minut, a następnie rozpocząć skrobanie kleju ze ściany. Ponownie, należy użyć plastikowej skrobaczki w przeciwieństwie do jednego metalu, żeby nie uszkodzić ściany.
 5. Po usunięciu większości kleju, wytrzyj ściany czystą ciepłą wodą.

Być może trzeba wytrzeć i wysuszyć kilka razy, zanim ściana jest całkowicie czysty i gotowy do malowania.

Spróbuj więcej niż jednej metody

Usuwanie tapety klej może zająć trochę czasu i cierpliwości. Jeśli jedna metoda nie zadziała, spróbuj innej. Jesteś pewny, aby znaleźć produkt lub technika, która pozostawi Wasze ściany czyste i gotowe do remontu.