grsail.com

Urodzony: Data urodzin karty Porady

Użyj notowania Data

Nieważne, czy jesteś ze stratą dla słów lub po prostu chcesz dodać coś ekstra na wewnętrznej karty urodziny, cytaty urodziny może pomóc zrobić śmieszniejsze kart lub bardziej znaczące. Oto kilka pomysłów na cytaty urodziny inspirować, rysować uśmiech, a może nawet zapłakane oczy lub dwa.

"Starzeją się razem ze mną! Najlepsze jest jeszcze za ostatni życia, dla których pierwszy powstał."
-Robert Browning

"Prawdziwy przyjaciel pamięta swoje urodziny, ale nie swój wiek."
-Unknown

"Nigdy nie jesteś za stary, aby ustawić inny cel lub marzenie nowy sen."
-Les Brown

"Uzyskiwanie życia nie jest dla maminsynków."
-Betty Davis

"Mężczyźni są jak wino. Niektórzy zwracają się do octu, ale najlepiej poprawić się wraz z wiekiem."
-CEM Joad

"Jak się starzeć trzy rzeczy się zdarzają. Pierwszy to pamięć idzie, a ja nie pamiętam dwóch pozostałych."
-SiR Norman Wisdom

"W wieku 20 lat wola króluje; na 30 dowcip, a na 40 wyrok."
-Ben Franklin

"Po 30, ciało ma swój własny rozum."
-Bette Midler

"Lata pięćdziesiąt i siedemdziesiąt są najtrudniejsze. Jesteś zawsze prosi, aby robić rzeczy, a jednak nie są na tyle zgrzybiały, aby włączyć je w dół."
-TS Eliot

"Wiek jest coś, co nie ma znaczenia, chyba, że ​​są sery."
-Billie Burke

Niezwykłe kartki urodzinowe

Typowe kartki urodzinowe chodź kartonu, złożyć na pół, i dysponuje wymaganą pasujące koperty. Jednakże, jeśli chcesz dostać trochę wyobraźni, nie musisz trzymać się znanych standardów kartki urodzinowe. Zebraliśmy listę niezwykłych kartki urodzinowe dla tych, którzy chcą coś zmienić się trochę.

Puzzle Card - Gdy odbiorca urodziny otwiera kopertę, nie znajdzie karty, ale puzzle sztuk zamiast. Twoim zadaniem jest stworzyć wiadomość i obraz, który idzie na kawałki układanki na urodziny chłopca.

Słodkie karta Treat - Powiedz "Happy Birthday" z czekolady. Możesz zamówić druku czekolada kartka urodzinowa wraz z tekstu i obrazów na słodkie zębach urodziny bliskiej osoby.

Karta Mydło - Keep it clean kartą mydła urodziny. Te niezwykłe kartki urodzinowe są zaprojektowane jako rzeczywistego mydła, aby przejść w wannie.

Kartki urodzinowe do druku za naciśnięciem jednego przycisku

Chcesz dostać kartkę urodzinową teraz, ale nie masz ochoty walczyć z ruchu w godzinach szczytu? Jeśli jesteś komfortowe przeglądanie stron w Internecie oraz podstawowe umiejętności z komputera i drukarki, można tworzyć własne druku kartki urodzinowe z domu, biura, lub tam, gdzie masz dostęp do internetu i komputera.

Musisz się następujące elementy:

 • Powitanie papier karty (można je znaleźć w większości sklepów papierniczych i biurowych dostaw.)
 • Koordynowanie Koperty
 • Kolorowa drukarka
 • Komputer
 • Dostęp do Internetu

Co trzeba zrobić:

 • Znajdź stronę internetową, która ma druku kartki urodzinowe jak Hallmark lub Hewlett Packard.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami na stronach dla pobierania.
 • Załaduj papier, karty z życzeniami do swojej drukarki.
 • Ustaw drukarkę do odpowiedniego ustawienia druku wysokiej jakości.
 • Drukuj stronę.
 • Karta Wykończenie z owczarni.

Użyj Kartki na urodziny, aby wysłać wiadomość

Wysyłanie e-kartki urodzinowe to świetny sposób, by życzyć przyjaciółmi, rodziną i bliskimi ciepłą wiadomość na swoich urodzinach. Czy trzeba wysłać ostatnią kartę minut w celowniku, aby zaplanować karty należy przesłać w określonym dniu, lub chcesz rozjaśnić czyjeś urodziny, podczas gdy oni są w pracy, urodziny e-kartki są personalizable, zabawny sposób pokazać ostrożność. Nie wiesz, gdzie się udać, aby uzyskać urodziny e-kartki? Spróbuj Strony tych miejsc dla początkujących:

 • American Greetings zapewnia bezpłatne e-kartki urodzinowe, a także wersje dla płacąc tylko członków. Można znaleźć szeroki wybór kart dla mamy, taty, dziadków, swojego najlepszego kumpla, czy ktokolwiek jest na liście życzeń urodziny.
 • Blue Mountain zazwyczaj oferuje bezpłatny e-kartkę wraz z wyborem karty dla członków płacących składki.
 • Hallmark pozwala wybrać spośród wielu urodziny e-kartki, które można spersonalizować własną wiadomość. Wybierz z wszystkich wersjach od humoru do klasyka.
 • Evite.com nie tylko do wysyłania zaproszeń. Dla współczesnych wyglądający urodziny e-kartki, można odwiedzić ich stronę internetową, aby wysłać życzenia urodzinowe.

Niezwykłe kartki urodzinowe

To jest tylko raz w roku, a urodziny to wyjątkowy dzień. Nie ważne co dzień w roku, nie był związany jest najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w tym samym dniu. Zwoje urodziny przenoszą nas w historii wielkich wydarzeń, które w tym samym dniu. Zwoje pokazują również, jak wiele rzeczy, jak mleko i chleb kosztował dni urodziny dziewczyna lub chłopak urodził. Te pamiątki to świetny sposób, aby uczcić czyjeś urodziny, a także dowiedzieć się interesujących faktów na temat tej daty w historii. Zwoje zazwyczaj imię i nazwisko osoby oraz stronę pełną faktów.

Etykieta na urodziny Kartki

Podczas podpisywania i wysyłania urodzinowe kartki do osób które znasz powinny być proste zadanie, nadal istnieją pewne podstawowe etykiety należy postępować. Jeśli nie masz pewności, co decorum to wytyczne te towarzyskiego dla kart urodziny okolicznościowych pomoże upewnić się, że nie popełniają żadnych społeczne faux pas.

 • Czy zawsze podpisywać swoje imię i napisać krótką notatkę podczas wysyłania kartek z pozdrowieniami do znajomych urodziny.
 • Nie podpisuj swoje nazwisko, jeśli kartka urodzinowa idzie do kogoś dobrze znasz.
 • Czy elektronicznej urodzinowe kartki z życzeniami do urzędu, jeśli jest to dla partnera biznesowego.
 • Nie zapomnij użyć większą swobodę przy rozpatrywaniu off-the-wall lub humorystyczny kartka dla szefa lub przełożonego.
 • Czy wysłać spóźnioną kartkę urodzinową, a nie rezygnację z jednego całkowicie tylko dlatego, że jesteś tylko kilka dni późno.
 • Nie należy wysłać kartę religijne, chyba że jesteś pewien, że to jest właściwe dla przekonań urodziny odbiorcy.

Urodziny druku kart oprogramowania

Można znaleźć oprogramowanie karty druku urodziny, która umożliwia tworzenie spersonalizowanych kart, zabawy i zaproszenia. Nie musisz fantazyjny drukarki, chociaż jeden kolor jest ładny. I nie trzeba być szczególnie graficznie twórczy. Większość oprogramowania do drukowania kart urodziny oferuje gotowych szablonów, więc możesz wybrać kolory, pozdrowienia i zdjęcia i to wszystko razem i wyglądać profesjonalnie.

Nie przesadzajmy z użyciem zbyt wielu czcionek i kolorów na wydruku karty urodzinowe. Wybrać kilka i zachować ogólny wygląd czyste i proste.

Bezpłatne Birthday Card Online

Możesz znaleźć wolne kartkę urodzinową w wielu miejscach w Internecie. Wszystko, co musisz wiedzieć, to adres e-mail. Wiele kart internetowych pozwalają dostosować powitanie i muzykę. Niektóre pozwalają ustawić datę i czas dostawy karty z wyprzedzeniem.

Jeśli nie chcesz wysłać elektroniczną kartkę urodzinową, znaleźć stronę internetową lub oprogramowanie, które oferuje bezpłatną kartę urodzinową można wydrukować. Kartki urodzinowe do druku można dostosować za pomocą unikalnych pozdrowienia i zdjęć. Jeśli dużo kartki urodzinowe wydrukować, kupić pudełko "kopert zaproszenie" więc będą pasowały do ​​wnętrza.

Urodziny E-Card

Urodziny e-karta jest zabawa i niedrogi sposób, aby wysłać życzenia urodzinowe dla rodziny i przyjaciół, którzy mają konta e-mail. Odbiorca zazwyczaj otrzymać wiadomość e-mail od firmy e-kartkę urodzinową, która zawiera link im kliknij, aby mogli zobaczyć swój e-kartkę.

* Często można wybrać, aby otrzymywać powiadomienia, gdy karta została wyświetlona więc możesz być pewien, że "ma" swoją kartę. Możesz spersonalizować wiadomość dołączyć krótką notatkę, wybierz inną muzykę i przeglądać karty przed wysłaniem.

Zaoszczędzić pieniądze z druku kartki urodzinowe

Zakup kartki urodzinowe może być dość kosztowne. Sama karta ma zazwyczaj ceną od dwóch do czterech dolarów. Dodaj na koszt wykorzystaniem gazu pojechać do lokalnego sklepu z pamiątkami odebrać kartę i po prostu może spędzić więcej na karcie niż spędzony na niektóre prezenty urodzinowe. Kartki urodzinowe do druku są doskonałym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze i są tak szybkie, aby, że nie zajmuje dużo więcej czasu.

Aby druku kartki urodzinowe, trzeba jakieś fajne lekkie kartony, drukarki i program komputerowy, który sprawia, kartki urodzinowe. Jeśli nie masz specjalnego oprogramowania desktop publishing, standardowe oprogramowanie do przetwarzania tekstu na większości komputerów zwykle oferuje kilka opcji druku kart okolicznościowych.

Najpierw otwórz swoje oprogramowanie do edycji tekstu i szukać szablonu karty z pozdrowieniami. Czasami można zauważyć, że nie ma szablonu już na komputerze, ale są szablony dostępne do bezpłatnego pobrania na stronie internetowej firmy oprogramowania. Otwórz szablon i dokonać spersonalizowaną wersję karty.

Połóż na tacy kartonu drukarki. Upewnij się, że drukarka jest włączona i ma wiele atramentu w kasetach. Możesz używać opcji podglądu wydruku w oprogramowaniu, aby dokładnie sprawdzić, że wszystko wygląda tak jak powinien, zanim naciśniesz przycisk Drukuj. Wydrukuj kartę i złożyć go zgodnie z instrukcją szablonów. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to włóż ją w kopercie.

Kartka urodzinowa Nieustającej Przypomnienie

Czy wysłać elektroniczną kartkę urodzinową animowany lub ręcznie jednego papieru samodzielnie stworzone, odbiorca będzie cieszyć go zapamięta. Jeśli masz kłopoty z zapamiętaniem, kiedy wysłać kartkę urodzinową, uzyskać wieczny kalendarz i zapisz urodziny z przyjaciółmi i rodziną na nim.

Jeśli masz urodziny w pobliżu początku miesiąca, że ​​nie zobaczysz, dopóki nie przerzucić na stronę, napisz sobie przypomnienia tydzień przed końcem miesiąca. Jeśli używasz elektroniczny terminarz spotkań, dodać przypomnienia o urodzinach na tydzień lub dwa przed terminem.

Urodziny karty i Bony upominkowe

Kartki urodzinowe z fotografią Ciebie i osoby w nim urodziny są zabawne. Zdjęcia na karcie może być ostatnie urodziny lub stare. Zdjęcia maluchów w poprzednich urodzinach pewno się śmiać ze starszego dziecka lub nastolatka. Przystępnej prezent, to bon na jakiś aktywności z karty urodziny. Chcesz jakieś sugestie?

 • Młodzi rodzice docenią wieczór nad dziećmi.
 • Dzieci będą mieli obiecaną wycieczkę do zoo lub pociągiem.
 • College-wieku dzieci zazwyczaj docenić dar wycieczkę do sklepu spożywczego po żyją z akademików i zaczynają rozumieć, jak wiele wysiłku to może być zakupy.
 • Starsi rodzice i dziadkowie z pewnością cieszyć zaświadczenie o pomoc z większych pracach, jak dzień sprzątania stoczni lub organizacji garażu.

Wskazówki dotyczące korzystania druku kart online Urodziny

Jeśli jesteś w potrzebie kartka urodzinowa szybko, ale nie mają czasu, aby zatrzymać przez sklep, może warto spojrzeć na drukowanych kart internetowych urodziny. Karty te są zabawne i łatwe do wykonania, ponieważ strona nie wszystkie prace dla Ciebie. Aby druku kart online, urodzinowe, należy:

 • Spójrz na stronie internetowej, która oferuje druku kartki urodzinowe, które mogą być spersonalizowane. Niektóre z tych witryn oferują szeroki zakres opcji personalizacji, takich jak wybór postaci z kreskówek na przedniej stronie karty, dzięki czemu zdjęcia czarno-białe lub drukowanie ich w pełnym kolorze, wybierając różne czcionki i koloru tekstu i dodawania własnych wiadomości do tradycyjnego pozdrowienia urodziny ,
 • Zastanów się wpisowe w oparciu stronę karty z pozdrowieniami do druku przypadku wysłania większej ilości kart. Miejsca te często mają ogromną ilość opcji i są nieco bardziej elegancki niż wolnych opcji. Szukać miejsc, które oferują bezpłatny okres próbny, więc możesz być pewien, że podoba mi się interfejs użytkownika, zanim będziesz musiał zapłacić miesięczną opłatę.
 • Jeśli masz zdjęcia dostępne, możesz szukać druku kartki urodzinowe, które mają miejsce na obrazie. Otrzymanie karty, która ma słodki twarz wnuka na to może naprawdę zrobić dzień odbiorcy specjalnego.

Porady dla Nadanie Funny kartki urodzinowe

Śmieszne kartki urodzinowe są prawie tak często jak słodkie, sentymentalnych kart. Istnieje jednak kilka sztuczek, aby skutecznie dając ludziom humoru karty na swoje urodziny. Aby upewnić się, zabawna kartka urodzinowa jest doceniana przez odbiorcę, należy:

 • Unikaj kart, które zajmują się tematem odbiorca jest wrażliwy temat. Na przykład ktoś, kto jest na diecie prawdopodobnie nie doceniają kartę z wieprzowych tarzają się w tort na jej temat. Ludzie, którzy nie są zadowoleni z włączeniem czterdzieści może być zdenerwowany karty, która mówi, że są coraz stary i niedołężny.
 • Upewnij się, czy nie wybrać kartę, która jest sugestywne lub wulgarnych, bez względu na to, ile odbiorca będzie rozbawiony tym, jeśli zostanie on otwarty przed duchowieństwa, rodziców, lub schwytanych. Jeżeli koniecznie musisz dać śmieszne, ale nieodpowiednie kartę, na formalnych okazji, kupić drugi, generic kartkę urodzinową dla urodziny chłopca czy dziewczyny, aby otworzyć w razie i dać śmieszne karty do niego z instrukcjami, aby ją uratować na później.
 • Rozważyć własną zabawną kartkę za pomocą szczery, głupie zdjęcie z przeszłych zdarzeń na pokrywie karty i odnosząc się do przypadku środka. Indywidualne podejście będzie to jeden zabawny kartę, która nie będzie się bardzo szybko z recyklingu!

Kartka urodzinowa do druku i zdjęcia

Szukasz porady kart urodziny? Jeśli masz dostępne kolorowa drukarka, drukowane kartki urodzinowe są zabawy dla dzieci, aby ich przyjaciół. Pozwólmy dzieciom wybrać obraz im się podoba, wpisz lub wybierz prosty powitanie, a następnie wydrukować kartę.

Starsze dzieci mogą zrobić, składając się natomiast młodszych może trzeba trochę pomóc. Niech podpisać swoją nazwę, aby dodać spersonalizowane podejście. Zamiast standardowych obrazów graficznych clipartów, możesz mieć dziecko stworzyć własny obrazek, jeśli chcesz. Lub użyj zdjęcie swojego dziecka lub zdjęcie swojego dziecka i ich przyjaciela do ostatecznego indywidualną wydruku karty urodzinowe.

Znalezienie Cytaty Niezapomniany Data

Dla ludzi, którzy tworzą swoje własne kartki urodzinowe, jednym z największych wyzwań, można dowiedzieć się, co powiedzieć wewnątrz wypełnionej karty. Na szczęście istnieje sporo wspaniałych sposobów, aby znaleźć niezapomniane cytaty urodziny. Aby znaleźć cytaty na własnoręcznie zrobionej kartki urodzinowe, należy:

 • Udaj się do biblioteki. Książki cudzysłowu kompilacji cytaty na ogromną różnorodność tematów, w tym cytaty urodziny. Istnieje wiele obserwacje urodziny od znanych osób, które byłyby idealne wykończenie dla karty urodzinowe.
 • Sprawdź w internecie. Notowania Bartletta wbiegł cyfrowe z jego książek cudzysłowu i mogą być wyszukiwane w Internecie za darmo.
 • Wizyta w lokalnym sklepie rzemiosła. Wiele linii pieczątka sprzedają znaczki różnych fraz. Jedno i pieczętują wewnątrz karty Ink. Są one szczególnie przydatne dla osób, które nie mają ładny charakter pisma.
 • Poszukaj rub-ons. Te małe naklejki mogą być używane tylko raz, ale są pewne piękne uczucia urodziny na niektóre z nich. Aby ich użyć, wyciąć frazę na karcie, należy go umieścić na karcie z napisem z prawej strony do góry i delikatnie pocierać po powierzchni plastiku, aż słowa przylegają do kartonu poniżej. Zazwyczaj, można powiedzieć, że zdanie przywiązuje się do kartonu, gdy litery stają się o wiele jaśniejszy odcień czerni niż były wcześniej.

Pobierz wycisnąć z urodziny kartek elektronicznych

Kartki urodzinowe to świetny sposób, aby wysłać w ostatniej chwili powitania na urodziny. Mogą uzupełnienia kart, które zostały utracone w mailu, a może pomóc uniknąć przyznania, że ​​straciłeś nowy adres domowy twojej siostry po raz trzeci. Mogą to być również świetny sposób, aby uniknąć coraz bardziej kosztowne wykorzystanie znaczków pocztowych. Jednak nie wszystkie darmowe Kartki urodzinowe są równe. Aby upewnić się uzyskać jak najwięcej z eCard urodziny, należy:

 • Upewnij się, że korzystasz z renomowanych stronie internetowej, aby wysłać kartę. Nie chcesz, aby to bonus niespodzianka wirusa komputerowego lub spamware z Twego pozdrowienia!
 • Upewnij się, że odbiorca wie otworzyć ecard, wysyłając e-mail z dodatkowych szybko zauważyć, że po prostu wysłał uzasadniony ecard swój sposób. Ponieważ spamerzy co ciężkie użycia kartek elektronicznych, osoba odbierająca kartę mogą bać się go otworzyć, nie wiedząc, że pochodzi od Ciebie.
 • Pomyśl o tym, co się eCard wyjątkowy z dodatkiem wirtualnego bonu. Wiele sklepów internetowych i tylko cegły i zaprawy sklepów, które mają strony internetowe sprzedają karty upominkowe, które mogą być wysyłane za pośrednictwem poczty e-mail w postaci kodu. Często będą one również umożliwić nabywcy wybrać indywidualną ecard, aby certyfikat wirtualny prezent nieco bardziej niezapomniany.