grsail.com

Urlop uroda Porady: Fryzura, makijaż i manicure

Fryzury bez suszarki do włosów, make-up, bez swojej ulubionej szminki i zdobienia paznokci za pomocą jednego paznokci - taka sytuacja może wystąpić na wakacje. Co więcej, nie uniemożliwi stworzenie pięknego i uderzający obraz.

Urlop uroda Porady: Fryzura, makijaż i manicure

Włosy

W lecie nie chcesz narażać włosy do gorącego powietrza z suszarki do włosów lub gorącej lokówki. Gdy wyjeżdżasz na wakacje, nie trzeba przynieść gadżety na układanie włosów, ponieważ istnieją co najmniej trzy sposoby stylu włosy latem bez korzystania z suszarki do włosów.

1. Plaża fala bez stylizacji ciepła

I bez drogich sprayu teksturującym. Włosy powinny być lekko wilgotne, osuszone ręcznikiem, ale nie mokre. Weź trochę oleju włosy i rozprowadzić na wilgotnych włosach. Poczekaj, aż produkt jest całkowicie wchłaniany. Następnie podnieś cienkie kosmyki włosów, aby skręconych pasków i dołączyć je spinki do włosów. Zachowaj co najmniej 1 godzinę. W rezultacie otrzymasz faliste tekstury. Twoje włosy będą wyglądać naturalnie.

2. fryzury faliste noc

Przed snem umyć włosy wieczorem. Delikatnie osuszyć ręcznikiem. Braid luźno. 4 warkocze wystarczy, jeśli masz grube włosy, 2 - dla cienkich włosów. Następnego dnia rano obudzisz się z lekko falistym lśniące włosy.

3. Wygładzanie z odżywka

Odżywki do włosów latem odgrywa podwójną rolę: nawilża włosy i może stać się dobrym narzędziem do stylizacji. Nawilżone włosy nie zwijają od ciepła i potu; pozostaje gładka i błyszcząca. Najlepiej jest stosować odżywkę bez spłukiwania do wygładzania i nawilżający włosy. Jeśli nie ma takiego produktu, to nie dostępne są alternatywy, na przykład raz w tygodniu, można spać z olejem we włosach, a następnie umyć włosy i cieszyć się jego blask i efekt zwilżyć cały tydzień (w tym Sprawa, można myć włosy codziennie, leczenie olej ma długotrwały efekt). Inny wariant domowych odżywka bez spłukiwania: mix konwencjonalnego odżywka i żel lekkiej stylizacji. Nie stosuje się do korzeni, jedynie końców i dolnej części włosów.

Makijaż

W lecie, zwłaszcza na wakacjach, chcesz eksperymentować z nowymi odcienie makijażu i stylów. W tym samym czasie, nie chcę brać cały worek makijaż ze sobą na wakacje. Możesz użyć wielofunkcyjne produkty i optymalne palety.

Urlop uroda Porady: Fryzura, makijaż i manicure

1. Krem BB Krem CC lub zamiast wszystkie produkty fundamentowe

Podkład, korektor, krem ​​nawilżający, fundacja - wszystkie te produkty mogą być zastąpione przez tylko jeden nowoczesny produkt wielofunkcyjny. Nie musisz szczotki lub gąbki do jej stosowania - jest stosowany jako zwykły dzień kremu. Kolejny bonus BB-CC-kremów jest efekt ochrony przeciwsłonecznej.

2. Proszek - tylko dla skóry tłustej

Ci, którzy mają normalną, suchą lub skórę mieszaną, nie trzeba w proszku. Zapraszam do opuszczenia go w domu.

3. Bronzer na każdą okazję

Możesz użyć bronzer zamiast cieni do powiek, pudry, a nawet podstawą. Kremowy produkt najlepiej radzi sobie z tymi zadaniami. Jest to bardziej odporne i łatwo miesza się z nawilżaczem, BB-śmietany i dowolnej emulsji. Natężenie różni się w zależności od grubości powłoki. Rozprowadzić produkt palcami lub wilgotną gąbką.

4.Two odcienie szminki

Musisz tylko dwa odcienie szminki w torebce makijaż do tworzenia różnych obrazów. Jeden odcień - dramatyczne, nasycone (maliny, śliwki, rubin), a drugi - jasny i lekki jeden (koral, róża, goździk). Wymieszać je razem, stosuje się jeden z produktów na policzkach lub powiek, a nawet świecić końce rzęs.

5. Naturalny kremowy liniowej

Ładne kremowe liniowej naturalnego ciemnobrązowej zastąpi eyeliner, brwi ołówek, tusz do rzęs, a nawet (kij może być stosowana nawet na rzęsy).

Gwoździe

Zwykle nago lub klasyczny manicure czerwony wygląda raczej nudne na wakacje. Chcesz różnorodności nie tracąc zbyt wiele czasu. Oto kilka fajnych i prostych rozwiązań, wybierz jeden dla siebie:

1. Paznokci naklejki

Sprzedam komplet (lub kilka) naklejki do paznokci zabawy i cieszyć się ich projekt. Na radość dłużej, zawsze zabezpieczyć naklejki z przezroczystym szkliwem ochronnej.

Urlop uroda Porady: Fryzura, makijaż i manicure

2. Mini zestawy szkliwa

Są to na ogół dopasowane zestawy czterech odcieniach. Zajmują się nawet o jedną butelkę zwykłej wielkości. Jak je nosić? Każdy odcień jest przeznaczona na oddzielnej paznokci. Ten styl jest popularny na wakacje.

Urlop uroda Porady: Fryzura, makijaż i manicure

3. Jeden jasny kolor

Wybierz te, neon! Farba cały płytkę paznokcia - otrzymasz dynamiczny styl. Czy na obrzeża wzdłuż każdego paznokcia - otrzymasz w eleganckim stylu. Dodać do manicure moon z tylko jednego koloru - jest super modne damy.

Urlop uroda Porady: Fryzura, makijaż i manicure