grsail.com

Umysł Eraser Pije

Umysł Eraser Pije


Jeśli chcesz Kahlua koktajle, będziemy chcieli, aby dać gumka umysł pić spróbować. To pyszny likier kawowy i wódka koktajl, że trudno się oprzeć, kiedy już miał smak.

O Mind Eraser Drink

Czasami pić tylko napoje; go łączyć, może wlać do specjalnego szkła i pić go. Umysł gumka jest jednym z tych ciekawszych koktajli, które wymaga tylko trochę więcej finezji, gdy jesteś oddanie go together.In Innymi słowy, ten koktajl jest warstwowe drinka. Jeśli zrobisz to dobrze, będziesz w stanie zobaczyć niejasne warstwy płynu, jeśli spojrzeć z boku szkła. To stwarza ciekawą prezentację.

Umysł gumka nie dostał swoją nazwę od jego wyglądu. To sprytne koktajl, który idzie w dół tak ładnie, że prawdopodobnie będziesz mieć dwa lub trzy, zanim efekty trafień. W tym momencie, można zrozumieć, jak to koktajl naprawdę ma swoją nazwę.

Przepisy

Wielu entuzjastów napojów wprowadziły własne spin na tego napoju, więc znajdziesz kilka podobnych przepisów na niego. Jednak klasyczna wersja tej koktajl zawiera równe ilości trzech głównych składników. Spróbuj oryginał, a następnie spróbuj bliską kuzynkę, gumki mózgu. Są one podobne, ale rozkosznie różne.

Umysł Eraser

Jest to tradycyjny napój gumki umysłu, i to jest najłatwiejszą do warstwy.

  • Dwie uncje Kahlua lub Twój ulubiony likier kawowy
  • Dwie uncje unflavored wódki
  • Dwie uncje wodę sodową (Jeśli nie masz klub sody można zastąpić soda lemon-lime w kropce.)

Dodaj kostki lodu do szklanki skał i wlać w wódce. Następnie delikatnie wlać Kahlua bezpośrednio na kostkę lodu, tak to idzie powoli i jest bardziej prawdopodobne, aby warstwa nieco ponad wódki. Nie jest zbyt rozczarowany, jeśli umywalki słodkich; to jeszcze będzie smakować fantastyczne tak. Wreszcie, delikatnie wlać oczyszczonej w ten sam sposób staranny tak baseny trochę na górze szyby przed rozpoczęciem tonąć.

Mózg Eraser

Koktajl ten jest o połowę mniejszy od oryginalnego umysłu gumki, ale wciąż pakuje pobić; tym razem z odcieniem cynamonem.

  • Jedna uncja unflavored wódki
  • Jedna uncja Kahlua
  • Jedna uncja wódki cynamonu

Warstwa na wódkę, a na końcu z Kahlua wódkę w dużym kieliszku.

Jak to wypić koktajl

Możesz pić ten koktajl w dowolny sposób, ale jeśli chcesz zrobić to dobrze, masz do wykorzystania kilka słomek. Umysł gumka ma być pijany, wszystko na raz. Będziesz smak wódki, a następnie Kahlua i wreszcie sody będzie ścigać to wszystko. Downing koktajl to szybka zwykle prowadzi do szybkiego napełniania, i dlatego napój zakrada się na tak wielu ludzi. Mieli kilka, zanim sobie sprawę, że powinni zwolnić. Przez to, że gumka umysł już zrobiła swoje.Tak, teraz wiesz, co umysł gumka pić i jak ją utworzyć. Wystarczy pamiętać, że najlepiej jest przestrzeń twoje wkłady dobrze rozstawione, lub może po prostu zapomnieć o nazwę do końca wieczoru.