grsail.com

Ukryte skarby w San Francisco

Ukryte skarby w San Francisco
Wes Tyler z kanclerz Hotel mówi najpopularniejsze atrakcji San Francisco

Wes Tyler, dyrektor generalny Chancellor Hotel jest z pewnością autorytetem w ukrytych klejnotów w San Francisco. Kanclerz jest zabytkowy, zorientowanej na usługi butikowy hotel położony w samym sercu miasta. Wes i jego pracownicy są dumni zapewniając wyjątkową obsługę gości, w tym wskazówki na temat tego, co zobaczyć i jak najlepiej się tam dostać.

Wywiad z Wesem Tyler kanclerza Hotel

Jeśli tylko człowiek miał kilka godzin, aby zobaczyć San Francisco, co polecacie?

Sugerowałbym, że biorą Deluxe City Tour, który trwa około czterech godzin i daje dobry przegląd city.If ja jechałem na własną rękę, chciałbym skorzystać z kolejki linowej Powell-Hyde od Union Square, na Nob Hill, obok Chinatown, przez Lombard_Street - "crookedist ulicy" - do placu Ghirardelli i Cannery. Chciałbym iść wzdłuż Fisherman Wharf okolicy i wziąć 30 Stockton Muni autobus z powrotem do Union Square. 30 Stockton Muni autobus ma przystanków na ulicy Beach i przechodzi przez North Beach, przez Chinatown i Stockton tunel z powrotem do Union Square. Chciałbym następnie spacer po okolicy Union Square, Yerba Buena Gardens i dzielnicy teatralnej.

Jakie miejsca polecacie dla rodziny z dziećmi od 6 do 12 lat?

Metreon rozrywkowego na południe od Market Street jest bardzo popularny. Obszar estakada, Pier 39 i jej lwy morskie, Alcatraz, Bay Cruise, Musee Mecanique (muzeum mechanicznych) i Ripley Believe It Or Not są ciekawe i popularne. Lub mogą wybrać się na przejażdżkę kolejką linową, w Fire Engine City Tour, Tour Duck, lub odwiedzić Fortune Cookie Factory, muzeum Exploratorium lub California Academy of Science.

Czy potrzebny jest samochód, aby "zobaczyć zabytki" w San Francisco?

Absolutnie nie! San Francisco jest świetne na spacery miasta. Tranzyt jest bardzo dobra, a wszystkie systemy doprowadzić do iz obszaru Union Square. San Francisco jest tylko siedem mil przez, więc wszystko jest stosunkowo blisko.

Gdzie są ukryte skarby w San Francisco na romans?

Rejsy wieczorne kolacje może być bardzo romantyczny jak można Góra Marka w Mark Hopkins Hotel lub innych widoków restauracji / salony. Obszar Embarcadero z amorki Strzałka rzeźby i Ferry Building może być romantyczny przeznaczenia.

Idąc przez most Golden Gate lub przez North Beach, włoskiej części miasta z wszystkich kawiarni, restauracji i barów w nocy jest romantyczny. Kawiarnia Claude i inne restauracje na Belden Lane są ukryte skarby w San Francisco jak Cliff House.

Co to są "musi widzi" w mieście?

Polecam przejażdżkę kolejką linową, wizytę w Alcatraz, w Golden_Gate_Bridge dla widokiem na zatokę, jak również Wharf, Chinatown, North Beach i obszarów Ocean Beach.

Jakie rady można dać dla turystów San Francisco, aby poprawić swoją wizytę w mieście?

San Francisco jest czterdzieści dziewięć mil kwadratowych piękna, otoczona rzeczywistości. To jest inny świat, na to pozwalają wystarczająco dużo czasu na naprawdę poczuć dla wszystkich różnych obszarach Miasto ma do zaoferowania.