grsail.com

Udostępnianie zdjęć: Porady reprodukcje i Prezenty

Zdjęcie Novelities

Wiele stron internetowych oferuje kilka naprawdę zabawnych sposobów na zachowanie ulubionych zdjęć na podarunek lub po prostu mieć dla siebie.

Jak o umieszczenie ulubionego zdjęcia na lizaka! Co za miłe pomysł, aby dać na urodzinowe w worku na prezent. Wystarczy postępować zgodnie z witryn do pobierania, że ​​idealny zdjęcie na lizaka, a następnie czekać na to, aby być dostarczone do Ciebie.

Szukasz czegoś, czego nie może jeść przy stole? Być może można zrobić zdjęcie puzzle dla kogoś. Co miłe prezent dać dziadka, który uwielbia robić układanki puzzles- puzzle z wizerunkiem ukochanych wnuków. Postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie, aby pobrać zdjęcie, a następnie czekać na spółki, aby Twoje zdjęcie puzzle, aby dostarczyć go w prawo do Ciebie.

Co daje piłkę sportowy zdjęcia do nakrętki sportowej w swoim życiu? Możesz umieścić zdjęcie bliskiej osoby w prawo na balu sportu, począwszy od piłki baseballowej do Pucka na lodzie, sport, do wyboru jest dostępny! Ceny uruchomić około 20 dolarów, a piłka jest dostarczane prosto do ciebie po pobraniu i wymeldowanie jest kompletna. Kolejna zabawa prezent dla fanów sportu w swoim życiu!

Photo Collage

Chcesz podzielić się swoimi ulubionymi zdjęciami w formie prezentu, ale po prostu nie może zdecydować, który z nich korzystać? Nie martw się, możesz użyć tych wszystkich ulubionych zdjęć w galerii! Dlaczego po prostu nie zrobić kolażu zdjęć i dać go jako prezent dla osoby, do wyboru?

Kolaż zdjęć to świetny sposób, aby umieścić swoje ulubione fotografię ze wszystkich lat na jednej stronie. Nawet nie dać je jako prezent, można zachować to dla siebie! Po prostu zbieranie i pobieranie swoje ulubione zdjęcia na stronie internetowej zdjęć do wyboru, a po prostu wybierając "kolażu zdjęć" można utworzyć kolaż w ciągu kilku minut. Możesz nawet mieć wybór, którego wielkość kolażu chcesz, co pozwala również wybrać cenę, która będzie najlepsza dla Ciebie. Ostrzegamy, droższe kolaże są te większe i przytrzymaj więcej zdjęć niż mniejsze, mniej kosztownych. Jeśli chcesz zachować wiele zdjęć, trzeba będzie wydać więcej pieniędzy.

Kartki okolicznościowe ze zdjęciami

Wiele osób chce pokazać swoje dzieci w zabawny sposób, co może być bardziej zabawne niż w postaci karty z pozdrowieniami? Oczywiście, nie trzeba się po prostu podzielić się obraz dziecka, które można umieścić coś na kartkę z życzeniami do akcji. Zdjęcie okolicznościowe kartki są zgrabny sposób wysłać-życzenia oraz rodziny i przyjaciół.

Możesz podzielić się swoimi przemyśleniami i ulubiony obraz wszystkie w tym samym czasie w postaci karty zdjęcia okolicznościowe. Te karty okolicznościowe są łatwe do wykonania, po prostu po instrukcje do dzielenia się zdjęciami z wyboru i będzie stamtąd.

Ze zdjęciem karty z pozdrowieniami można wybrać każdą okazję chcesz. Od święta do Urodziny na zaproszenia, możesz umieścić wybierz zdjęcie i złożyć kartę. Jest tak wiele opcji dla tła, czcionek i kolorów, które można zrobić bardzo zindywidualizowane powitanie. Niektóre strony internetowe sprzedaży poszczególnych kart i innych poprosi je zakupić w zestawach. Ceny są bardzo rozsądne, w zależności od strony, którą wybierzesz. Zdjęcie okolicznościowe kartki są ciekawym sposobem, aby wysłać myśli do tych, bliski i drogi do Ciebie.

Zdjęcie Keepsakes

Zdjęcie prezenty mogą być również coś, co może być zawsze, w formie zdjęć na pamiątkę. Jednym ze sposobów utrzymania zdjęcia dla całej rodziny jest zarchiwizować je na płycie CD zdjęciowej. Można to zrobić i wydaje płyty CD do członków rodziny na prezenty. Można przechowywać do 1000 zdjęć do około 40 dolarów, lub możesz przechowywać nawet mniej mniejszą opłatą.

Kolejną przyjemną zdjęcia pamiątka jest stworzenie pola zdjęcie na pamiątkę. Można to zrobić w trybie online w ulubionej udostępnianie zdjęć miejscu! Okno zdjęcia pamiątka jest piękny sposób, aby zachować swoje ulubione kolekcje lub biżuterię z obrazem wnuka, bliskiej osoby, czy nawet ukochanego zwierzaka na pokrywie. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami do pobrania obraz wyboru i niech firma wybrał się resztą! Ceny skrzynek pamiątkę są zwykle około 30 dolarów i jest dostarczany bezpośrednio do Ciebie za opłatą.

Kalendarze

Kalendarze zdjęcia są naprawdę darem, który utrzymuje się na nauczaniu przez cały rok! Co to świetny sposób, aby wyświetlić zdjęcia bliskich, zwierząt i miejsc wypoczynku.

Zdjęcia Kalendarz można złożyć na stronie internetowej udostępniania zdjęć. Najczęściej strona poprosi albo ściągnąć jedno zdjęcie na raz, aby umieścić w kalendarzu lub możesz zrobić galerię zdjęć, która zbawia swoje zdjęcia w jednym miejscu i łatwo przeniesione do kalendarza online.

Zdjęcie kalendarza są zabawne, ponieważ można dopasować zdjęcia, które są związane z każdym miesiącu roku. Na przykład, możesz mieć zdjęcie swojego dziecka otwierając swoje prezenty urodzinowe, urodziny, który mieści się w maju. Wystarczy zaznaczyć, że obraz do umieszczenia na części maja kalendarza zdjęć. Można nawet dodać tekst, aby jeszcze bardziej spersonalizowany kalendarz. Kalendarze ze zdjęciami może być zwykle tworzone w Internecie za 20 dolarów lub więcej.

Unikalne prezenty Zdjęcie

Szukasz czegoś wyjątkowego, aby dać w prezencie? A może chcesz dać komuś wyjątkowemu obraz miejsca, on lub ona kocha zachowane na niej w wyjątkowy sposób. Jeśli tak, nie martw się, istnieje kilka prezenty unikalne zdjęcia tam, aby dać w prezencie!

Dlaczego nie zrobić zdjęcie i umieścić go na fotografii magnes? Co może sprawić, że ktoś uśmiech więcej niż widząc zdjęcie bliskiej osoby lub specjalne miejsce każdej chwili lodówka jest otwarty? Magnesy zdjęcia są bardzo przystępnej cenie, zwykle pomiędzy 5 dolarów i 10 dolarów za magnes.

Potrzebujesz więcej niż magnes? Dlaczego nie spróbować oddanie komuś kubek na zestawie podstawki? Co jest tak wielka, o podstawek zdjęć jest to, że można wybrać kilka różnych zdjęć na wprowadzenie do zestawu coaster, w ten sposób można zachować więcej niż jedno zdjęcie na raz w tak wyjątkowy sposób!

Trzymaj ukochanej ciepło ze zdjęciem bluzę? Być może nie są świadomi, że można pobrać zdjęcie na stronie internetowej, udostępniania zdjęć i to wykonane w bluzie. Bluzy zdjęcia wspaniałe prezenty dla dziadków z dumą noszą zdjęcia swoich wnuków na świecie zobaczyć.

Fotoksiążki

Kto pamięta stare albumy ze zdjęciami z lepkich stron i jasny typu octanu papieru? Gone są lepkie strony i pożółkłe zdjęcia z przeszłości, bo teraz można utworzyć album ze zdjęciami w Internecie ze zdjęć cyfrowych.

Wiele stron internetowych, udostępnianie zdjęć i głównych sprzedawców oferują ośrodki zdjęć w Internecie. Za pośrednictwem tych stron można pobrać zdjęcia i zrobić zdjęcie książki, które można podzielić się ze wszystkimi w Internecie. Logując się lub przystąpienia do witryny, najczęściej za darmo, można pobrać cyfrowe zdjęcia, które chcesz zachować na zawsze w książce zdjęć.

Strona internetowa będzie najprawdopodobniej kilka możliwości foto książek, które wahają się w cenie od mini fotoksiążki, że jest tania w większym fotoksiążki, że jest o wiele droższe. Większość z tych książek fotograficznych są hardbound z płótna lub skóry do okładki i wyboru kolorów. Wewnątrz, strony mogą być jedno- lub dwustronne, w zależności od których wolisz, wraz z kilkoma wybór kolorów. Możesz wybrać, aby automatycznie wypełnić fotoksiążki ze zdjęciami już zapisane lub można go strona po stronie i pobierać zdjęcia indywidualnie dla każdej strony. Możesz nawet wybrać układ strony. To naprawdę zależy od ciebie.

Po ustaleniu strona skonfigurować, zdjęcia pobierze i jesteś w stanie dodać tekst lub inne elementy. Nie może być dodatkowa opłata za nich.

Prezenty Photo specjalne okazje

Czy znasz kogoś, kto się żeni? Czy nie jesteś zainteresowany po prostu dając dar karty lub zbierając coś off z rejestru? Jak o dając szczęśliwa para unikalne zdjęcia prezent stworzony specjalnie dla nich przez Ciebie?

Możesz stworzyć wspaniały książki ślubu zdjęć do szczęśliwej pary, lub jak o podanie szczęśliwa para podkładka pod mysz z ich obraz na nim? Nie można pomylić się przy tworzeniu prezent, który pozwala zachować ich wielki dzień na zdjęciach! Ceny różnią się dla każdego elementu, można wybrać, który z nich pasuje do Twojej sytuacji finansowej najlepszy.

Czy zakupy na idealny prezent urodzinowy dla niego lub dla niej? Dlaczego nie kupić ramkę na stronie internetowej zdjęć do wyboru i umieścić swoje zdjęcie w ramce. Najlepsze jest to, Zadanie to jest wykonywane dla Ciebie i gotowego dokumentu jest dostarczana do twoich drzwi, aby dać.

Szukasz zadbanej prezent dla nowego dziecka? Czy wiesz, że możesz pobrać zdjęcia i mieć je umieścić na onesie niemowląt nowego mały pakiet radości? Można! Co miłe prezent i ceną około $ 15, nie może się nie udać!

Zdjęcie Kubki

Photo kubek jest świetny sposób, aby zachować obraz maleństwa, krewny lub nawet jakiś piękny krajobraz dla dziadków, rodziców i przyjaciół. Możesz umieścić każdy rodzaj obrazu w kubek ze zdjęciem; Twoje ulubione zwierzę, ulubione miejsce na wakacje lub nawet Twój ulubiony samochód. Nawet lepiej, kubek zdjęcia są łatwe do wykonania. Większość głównych stron internetowych, udostępnianie zdjęć posiada centrum fotograficzny, który sprzedaje prezenty, w tym kubki fotograficznych i więcej. Po znalezieniu portalu internetowego, którego chcesz użyć, wystarczy tylko postępować zgodnie z instrukcjami na stronie za pobranie swoje zdjęcie z aparatu cyfrowego. Możesz nawet wyeliminować efekt czerwonych oczu i zmienić rozmiar obrazu i dodać tekst do zdjęcia, jeśli chcesz.

Po ukończeniu pobierania, udostępniania zdjęć firma wysyła kubek zdjęć bezpośrednio do Ciebie. Kubki te wahają się w cenie, ale są zwykle bardzo przystępnej cenie na prezent.