grsail.com

Ubezpieczenie zdrowotne dla seniorów

Ubezpieczenie zdrowotne dla seniorów


Seniorzy często są niepewni jak znaleźć niedrogie plan ubezpieczeń zdrowotnych, który zapewnia im pokrycie których potrzebują. Wiele osob jest zaniepokojony rosnącymi kosztami kosztów leczenia i ograniczenia ich dotychczasowego ubezpieczenia zdrowotnego, które są dobre powody, aby rozpocząć poszukiwania niedrogich rozwiązań alternatywnych, które oferują pokrycie najwyższej klasy.

Medicare Coverage

Gdy większość seniorów osiągnie wiek 65 lat, że kwalifikują się do ubezpieczenia zdrowotnego przez Medicare. Niektórzy seniorzy mogą również kwalifikować się do pokrycia Medicare w młodszym wieku, jeśli mają one pewne warunki medyczne. Jednak Medicare pokrycia nie wystarcza na pokrycie wysokich kosztów dzisiejszych kosztów leczenia. Jest wiele przypadków, gdzie federalny plan ubezpieczeń zdrowotnych nie obejmuje kosztów opieki medycznej i leków na receptę, dzięki czemu dodatkowe ubezpieczenie na górze Medicare pożądane.

Miejski Starszy Ubezpieczenia Zdrowotnego

Seniorzy używać dodatkowego ubezpieczenia płacić za usługi medyczne, że Medicare nie pokrywają, czy tylko częściowo pokrywa. Te rodzaje planów ubezpieczeń Medicare dodatkowymi nazywane są Medigap planów ubezpieczeniowych.

Plany ubezpieczeniowe Medigap

Prywatne firmy ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie zdrowotne plany Medigap. Koszt tych uzupełniających planów ubezpieczeniowych zmienia się w zależności od specyfiki pokrycia, jak i firmy ubezpieczeniowej oferując plan. Przykłady różnych rodzajów pokrycia z indywidualnych obejmują:

 • Plan zapewnia najbardziej podstawowe ubezpieczenie i jest ogólnie najbardziej przystępne planu
 • Plan N wymaga copayment dla każdej wizyty do urzędu lekarza
 • Plan L ma zazwyczaj niższe płatności składek, ale ma wysoki odliczeniu, co z własnej kieszeni koszty wyższe i bardziej nieprzewidywalne

Korzyści Rzut oferowane seniorów każdego państwa są regulowane przez rząd federalny. Przepisy federalne wymaga, aby każda prywatna firma ubezpieczeniowa oferuje Medigap ubezpieczeń zdrowotnych, aby zapewnić taki sam zakres świadczeń od państwa. Gwarantuje to, że seniorzy otrzymują ten sam poziom świadczeń na podstawie ich szczególnego rodzaju polityki, niezależnie od miejsca zamieszkania.

W roku 2011, było dziesięć poziomów Medigap ubezpieczeniowych oferowanych planów, z których każdy zapewnia ten sam poziom opieki konsekwentnie w całych Stanach Zjednoczonych. Plany są znormalizowane przy użyciu systemu listów, które obejmują od A do D, F, G i K przez N.

Wybór planu Medigap

Każdy obywatel senior musi ustalić najlepszy plan dla jego indywidualnych potrzeb, w oparciu o historię choroby i sytuacji finansowej. Ponieważ proces ten jest często mylące, każde państwo zapewnia bezpłatną pomoc dla seniorów stara się zrozumieć różne opcje i wybrać najlepsze pokrycie ich specyficznych potrzeb.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego ubezpieczenia dla poszczególnych sytuacji, lub masz jakieś pytania dotyczące systemu opieki zdrowotnej, skontaktuj się z programu pomocy państwa ubezpieczenia zdrowotnego w swoim stanie. Program, znany jako statkiem, zapewnia indywidualne, bezpłatne poradnictwo dla seniorów, którzy otrzymują Medicare, ich rodzin i opiekunów.

Aby znaleźć informacje kontaktowe dla statku w danym stanie:

 1. Kliknij na link Partnerstwa Pomocy Zdrowia powyżej (Statek w danym stanie)
 2. Przewiń w dół do mapy Stanów Zjednoczonych na dole strony
 3. Kliknij na stanie zobaczyć okno z prawej strony mapy z informacji kontaktowych, w tym linkiem i numer telefonu

Dodatkowe zasoby

 • Wykres Medigap standaryzowanego ubezpieczenia planuje - N z zaletami każdego planu zawarte (dostarczonych przez Medicare kanału)
 • Rząd internetowej Medicare zapewnia informacje na temat czterech różnych części Medicare, co odpowiada pokryciu leków na receptę i planu obecnych stawek składek Medicare.
 • Amerykańskie Stowarzyszenie Emerytów lub AARP, dostarcza informacji zdrowotnej oraz planu ubezpieczenia

Dodatkowa pomoc i zasoby

Dodatkowe narzędzia i środki przewidziane przez AARP i innych firm może pomóc w podjęciu decyzji co brakuje i odpowiedzieć na pytania dotyczące pokrycia. Odpowiedni poziom pokrycia może pomóc uratować swoje aktywa i chronić swoją rodzinę przed utratą w kryzysie. Odwiedź następujące witryny uzyskać więcej informacji:

 • Oceń Cytaty: Porównanie sklep na ubezpieczenia.
 • AARP: dowiedzieć się o opiekę zdrowotną dla osób poniżej 64 lat (i ich utrzymaniu) lub ubezpieczenia dodatkowego dla osób z Medicare, odwiedzając witrynę AARP.
 • Centers for Medicare Advocacy: prywatnej, agencji non-profit, która oferuje pomoc prawną, edukacji i usług rzecznictwa dla seniorów i osób niepełnosprawnych wymagających opieki zdrowotnej.
 • Informacje Medicare strony: znaleźć informacje dotyczące Medicare, Medigap i planów leków na receptę.
 • Amerykańska Seniorzy Stowarzyszenie: podobny do AARP, ASA jest organizacją zajmującą się starszy wsparcia. To zapewni zniżki na powszechnie używanych towarów i usług, a także informacje i pomoc z Medicare, ubezpieczenia, zniżki i podróży recept.

Ubezpieczenie jest niezbędna w przystępnej cenie

Dla wielu starszych Amerykanów, znalezieniu niedrogich starszy ubezpieczenie zdrowotne jest niezbędne. To często oznacza różnice pomiędzy odpowiedniej opieki medycznej i nie jest w stanie zapłacić za niezbędne potrzeby medyczne i recepty. Choć Medicare jest przystępne, nie jest kompleksowy plan ubezpieczeń, które sprawia, że ​​znalezienie właściwej wykupienie ubezpieczenia dodatkowego ważnym krokiem do zapewnienia wysokiej jakości opieki, że rzeczywiście można opłacić.