grsail.com

Ubezpieczenie samochodu: Ustalenie Porady Auto Insurance Premium

Rekord jazdy i samochodów Ubezpieczenia Premium Koszty

Istnieją czynniki, które można zmienić, wpływają koszty składek na ubezpieczenie samochodu, a rekord jazdy jest jednym z nich. Cenę ubezpieczenia auto jest w dużej mierze zależy od liczby wypadków samochodowych i ruchomych naruszeń, które pojawiają się na rekord jazdy.

Podczas czasu i kolejnych miesięcy naruszenie-jazdę to najlepszy sposób, aby zmniejszyć stawki ubezpieczenia samochodu na dłuższą metę, można również w Internecie obronne kursy jazdy do odwołania naruszenia przepisów ruchu drogowego, a otrzymasz rabat na ubezpieczenie samochodu.

Płeć i koszty ubezpieczenia samochodów premium

Istnieją czynniki, które wpływają na ubezpieczenie samochodu koszty premii, które po prostu nie może zmienić lub wpłynąć. Płeć jest jednym z nich. (Tak naprawdę może zmienić swoją płeć, ale robi tak za niskie ceny ubezpieczenia samochodu jest dość drastyczne.)

Statystycy i aktuariuszy może pokazać lat dowodów, które wskazują dobitnie, że kobiety stanowią bezpiecznych kierowców. Jeśli jesteś mężczyzną, twoje składki na ubezpieczenie samochodu będą droższe w stosunku do składek ubezpieczeniowych samochodów swoich koleżanek.

Geografia i koszty ubezpieczenia samochodów premium

Istnieją czynniki, które można zmienić, wpływają koszty składek na ubezpieczenie samochodu, i gdzie mieszkasz jest jednym z nich. Czasem porusza dwie przecznice dalej lub do innego kodu pocztowego może prowadzić składki na ubezpieczenie samochodu w górę lub w dół.

Statystycznie rzecz biorąc, kierowcy, którzy mieszkają na obszarach wiejskich są znacznie mniej prawdopodobne, aby miał wypadek samochodowy lub się ich samochód skradziony, a zatem ich składki ubezpieczeniowe auto będzie niższa.

Wiek i kosztów Premium Car Insurance

Istnieją czynniki, które wpływają na ubezpieczenie samochodu koszty premii, że nie można zmienić lub wpłynąć. Wiek jest jednym z nich.

Najwyższy wskaźnik śmiertelnych wypadków samochodowych wśród licencjonowanych kierowców w wieku 15-20 jest kierowców, a tuż za kierowców w wieku powyżej 70. Jeśli do jednej z tych dwóch kategoriach wiekowych, Twoje składki na ubezpieczenie samochodu będzie wyższa, ponieważ historia mówi nam te dwie grupy najczęściej mają wypadki.

Jeśli spadnie w wieku od 20 - 70, wiek będzie mniej czynnika w swoich kosztów składek na ubezpieczenie samochodu. Prowadzenia badań i zakupy na ubezpieczenie samochodu on-line pomoże znaleźć tanie auto ubezpieczenia składki dla danego wieku.

Czynniki, które wpływają na koszty Car Insurance Premium

Twoje ubezpieczenie samochodu koszty premii wpływa dwóch rodzajów czynników: tych, które można zmienić, a ci, że nie możesz. Twoje położenie geograficzne i rekord jazdy są dwa przykłady czynników, które można zmienić. Zarówno zająć dużo czasu, aby mieć wpływ.

Wiek, płeć i stan cywilny to przykłady czynników, których nie można zmieniać. (Możesz zmienić swoją płeć i stanu cywilnego, ale jest to raczej drastyczne to zrobić za koszty ubezpieczenia samochodu oszczędności.) Prowadzenie badań i zakupy na ubezpieczenie samochodu on-line pomoże znaleźć tanie auto ubezpieczenia składki dla konkretnego zestawu czynników.

Stan cywilny i koszty ubezpieczenia samochodów premium

Istnieją czynniki, które wpływają na ubezpieczenie samochodu koszty premii, które po prostu nie może zmienić lub wpłynąć. Stan cywilny jest jednym z nich. (Faktycznie, można zmienić to jedno, ale to dość drastyczny krok do podjęcia tylko zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenie samochodu.)

Żonaty sterowniki, statystycznie rzecz biorąc, są bezpieczni kierowcy niż pojedynczych osób, aw wyniku ich składki na ubezpieczenie samochodu w stosunku do pojedynczych osób są niższe.

Specjaliści ubezpieczenia Auto Tip

Jeśli konieczności ubezpieczenia samochodu i chcesz wiedzieć, jakie rzeczy na temat swojego samochodu ma wpływu na składki ubezpieczeniowe może być zaskoczony, aby dowiedzieć się, jak wiele czynników wpływa na szybkość swoich składek. Twoja premia może być nieco wyższe w zależności od typu pojazdu masz, ponieważ niektóre firmy ubezpieczeniowe przypisać wielkość ryzyka w modelu i marki samochodu. Dodatkowo, ze względu na płeć i wiek kierowcy, jego / jej historii w jeździe, ilość pojazdów w obszarze, na rynku ubezpieczeń, itp są wszystkie rzeczy, które mają wpływ na składki na ubezpieczenie samochodu. Z tego powodu dobrze jest zainwestować w dobry specjalista ubezpieczeń samochodowych.

Koszt naprawy pojazdu oraz urządzeń bezpieczeństwa to ma jest również brany pod uwagę przy ustalaniu stawki premii. Ustalenie, jaki dostępny jest dla złodziei samochodów jest ważna w ustalaniu składek tak, a samochody elementy konstrukcyjne i urządzenia są bardzo ważne.

Więcej Samochód obejmuje obszar, tym bardziej prawdopodobne, że będzie uszkodzone w wypadku samochodowym, więc odległość opieki obejmuje wpływa na wysokość składki.

Dlaczego mój Ubezpieczenia Cena Do góry?

Czasem, nawet jeśli nie dostał się do wypadku i nie zdobyć bilet i byłeś naprawdę dobrym kierowcą, otwierasz zawiadomienie odnowy znaleźć miesięczne płatności jest nieco wyższe niż jesteś przyzwyczajony do. Możesz zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej i poprosić ich o tym, ale przekonasz się, że raz na jakiś czas a firma ubezpieczeniowa instytuty auto wzrost składki w całej firmie. Możesz nie podoba znając swoje składki ubezpieczeniowej wzrosły, mimo że nie zrobił nic złego, ale ceny idą w górę na wszystko, w końcu i ubezpieczenie samochodu nie jest inaczej. Najpierw spójrz na swoich reportaży. Czy są jakieś, które mogą być zmienione lub obniżone, bez narażania się na niebezpieczeństwo? Jeśli podnosić odliczeniu, będzie można płacić go w razie masz wypadek i trzeba korzystać z kompleksowych lub kolizji relacje? Jeśli nie możesz sobie pozwolić na swoje odliczeniami i obniżenie Twój zakres odpowiedzialności będzie umieścić swoje rodziny na ryzyko, będąc pod ubezpieczonych, co oznacza, że ​​ostatnia opcja jest rozejrzeć się za niższe stawki.

Czasem, nawet jeśli rozejrzeć swojej podniesionej stawki mogą być jeszcze niższe niż cytaty z innych firm. Jeśli tak jest, to z przyjemnością masz najniższą stopę i nie martwić się o wzrost. Wystarczy mieć oko na niższe stawki i lepszych cytatów w przyszłości.

Ile to kosztuje, aby uzyskać ubezpieczenie?

Gdy patrzysz na porównaniach premii ubezpieczenia auto, można się zastanawiać, co średnia składka ubezpieczenia samochodu jest. Ponieważ każda marka i model samochodu jest inny i każdy z opcji pokrycia można mieć na te poszczególne samochody różnią, oraz każde państwo posiadające różne relacje i ograniczenia i wymagania, nie jest możliwe, aby mieć punkt odniesienia, która będzie obejmować wszystkich sytuacji. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się średnią składkę na ubezpieczenie auto handlowej lub premii dla osobistego polityki auto jest w trybie online i uzyskać kilka cytatów. W ten sposób ceny będą odpowiednie dla danej sytuacji, swojego stanu i swoimi pojazdami.

W zależności od firmy można dostać ubezpieczenie z, można sprawdzić, czy mieli jakieś problemy zwiększyć premię niedawno. Jeśli obecna firma inching się składki czyni go idealnym czas rozejrzeć się za kilka cytatów. Gdy znajdziesz taki, który jest niższy niż obecny premii dla tych samych pojazdów i reportaży, wiesz, że znalazłeś zwycięzcę można przełączyć się. Nie zapomnij dodatkowe relacje, takie jak ubezpieczenia wynajmu lub pomocy drogowej w celu uzyskania wielki cytat można trzymać z.