grsail.com

Ubezpieczenie samochodu: Odpowiedzialność Porady Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu Collision Coverage: Opcja, Nie Wymagania

Ubezpieczenie samochodu zasięg kolizji jest rozwiązaniem, a nie wymóg, w większości stanów w USA (W przypadku finansowania samochodu, instytucji kredytowych wymaga dowodu pokrycia kolizji ubezpieczenia auto.) Ubezpieczenie samochodu Collision obejmuje uszkodzenia samochodu, ale nie obejmuje uszkodzenie jakiegokolwiek innego samochodu może trafisz w wypadku samochodowym.

Jest wiele przypadków, jednak, gdy o zakres kolizji jest ogromną pomocą: po trafieniu nieruchomego obiektu i są wyraźnie winy; po trafieniu inny samochód i są winy; lub podczas potrącony przez kierowcę, który nie ma samochodu odpowiedzialność ubezpieczenia.

Odliczeniami i Twoje Car Insurance Collision Coverage

Na swojej polityki, ubezpieczenie samochodu zasięg kolizji zazwyczaj niesie odliczeniu, co jest kwota płacona przed firmy ubezpieczeniowej auto ponosi koszty naprawy. Wielu ubezpieczonych kierowców wybrać wyższą odliczeniu ubezpieczenia samochodu ($ 500 do $ 1000), aby utrzymać premie niskie.

Auto ubezpieczenia pokrycia kolizji jest bardziej kosztowne dla samochodów z pewnymi czynnikami ryzyka:
* Bardzo drogie
* Najczęściej skradzione
* Trudne do naprawy i / lub wypadek błędów.

Koszt Car Insurance Collision Coverage

Koszt ubezpieczenia samochodu kolizji zależy w dużej mierze od typu samochodu właścicielem i jego wartości rynkowej. Jeśli Twój samochód należy do kategorii drogiego, wypadku podatne, łatwo uszkodzić, często skradziony, lub trudne do naprawy pojazdów, Twoje składki na ubezpieczenie samochodu będzie wyższa. Jeśli samochód zamiast ceny na wysokim bezpieczeństwem i niezawodnością, będzie kosztować znacznie mniej ubezpieczyć. Gdy masz wypadek, auto, ilość pieniędzy, które są wypłacane naprawić samochód, zależy od wielu czynników, w tym z zakresu szkód i kosztów części zamiennych.

Ubezpieczenie samochodu Collision Coverage: Opcja, Nie Wymagania

Auto Collision Coverage jest rozwiązaniem, a nie wymóg, w większości stanów w USA (W przypadku finansowania samochodu, instytucji kredytowych wymaga dowodu pokrycia kolizji ubezpieczenia auto.) Ubezpieczenie samochodu Collision obejmuje uszkodzenia samochodu, ale nie obejmuje uszkodzenie jakiegokolwiek innego samochodu może trafisz w wypadku samochodowym.

Jest wiele przypadków, jednak, gdy o zakres kolizji jest ogromną pomocą:

* Jeśli trafisz nieruchomego obiektu i są wyraźnie winy;
* Gdy uderzył w inny samochód, a to z winy;
* Po potrącony przez kierowcę, który nie ma samochodu odpowiedzialność ubezpieczenia.

Ubezpieczenie samochodu Collision Coverage: Czy to dla Ciebie?

Jeśli jeździsz nowy samochód, trzeba ubezpieczenia samochodu zakres kolizji. Jeśli finansowanie nowego samochodu z firmy kredytowej, będą one wymagają dowodu ubezpieczenia auto pokrycia kolizji.

Aby zachować swoje składki niska, wybrać wyższą odliczeniu ($ 500 do 1000 dolarów). Jeśli masz słabe wyniki jazdy, czy Twój samochód jest starszy i stracił wiele ze swojej wartości odsprzedaży, nie musisz zakres kolizji.

Kolizja Wydajność i Opcja Wymiana pokrycia kosztów

Typowe kolizji ubezpieczenie samochodu zwraca tylko właściciel samochodu do rzeczywistej wartości pieniężnych pojazdu przed wypadkiem.

Opcja niektórzy właściciele samochodów dodać do swojego profilu (za dodatkową premią) daje zasięg wymiany kosztach dla nowych lub prawie nowych samochodów w ramach ubezpieczenia samochodu kolizji.

Ta opcja daje właściciel samochodu pełny koszt wymiany samochodu na nowy lub bardzo podobnego samochodu, jeśli samochód jest uważany całkowita utrata.

Bezpłatna wycena na ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie jest koniecznością. Jeśli jeździsz, musisz mieć przynajmniej podstawowe ubezpieczenie samochodu od odpowiedzialności. Jeśli zastanawiasz się, jak działa ubezpieczenie odpowiedzialności auto, które jest pierwszym krokiem do uzyskania lepszych ofert ubezpieczenia odpowiedzialności auto, ponieważ zrozumienie ubezpieczenie od odpowiedzialności auto sprawia, że ​​jesteś bardziej świadomym konsumentem. Jeśli jesteś właścicielem samochodu wprost, można wybrać się od odpowiedzialności tylko zasięg i że chroni Cię w przypadku zranić kogoś w wypadku. Jeśli masz tylko podstawową państwową minimalne pokrycie stawki ubezpieczenia odpowiedzialności auto będzie oparta na najniższy możliwy tylko od typu samochodu jedziesz i rekord jazdy. Niektóre firmy podejmują ocenę kredytową pod uwagę.

Jeśli potrzebujesz podstawowe ubezpieczenie samochodu od odpowiedzialności, najpierw dowiedzieć się, jakie państwa są minima, a następnie uzyskać online i uzyskać bezpłatną wycenę. Ponieważ zobowiązanie obejmuje rachunki medyczne i rachunki do naprawy innego samochodu, jeśli wypadek jest twoja wina, może się okazać, że jeśli zapytać, "Co to jest ubezpieczenie samochodu od odpowiedzialności?" ze środkiem na drugim końcu telefonu agenta powie, że trzeba podstawowe ubezpieczenie samochodu od odpowiedzialności na poziomach wyższych niż minima. To dlatego, że w większości przypadków, jeśli trafisz drogiego samochodu swoje minima państwowe nie wystarczy, aby rozwiązać ten samochód i będzie odpowiedzialny za pokrycie różnicy.