grsail.com

Ubezpieczenie samochodu: Obronne Porady jazdy

Online Kursy Obronne jazdy: Podstawy

Jeśli masz punkty na prawo jazdy, a twoje składki na ubezpieczenie samochodu są pełzające w górę, rozważyć podjęcie obronną Internecie kurs jazdy. Kursy jazdy podkreślić obronne bezpieczne nawyki kierowcy i przypominają kierowcom o prostych, ratujących życie przepisów ruchu drogowego. Biorąc kurs online pomoże odrzucić bilety ruchu i dostosowania składki na ubezpieczenie samochodu w dół. Kursy jazdy online obronne mogą być podejmowane w prywatność i komfort własnego domu, w swoim własnym tempie.

Zalety Kursy Defensive Driving Online

Online Kursy jazdy obronne pozwalają uzyskać wszystkie korzyści z biorąc kurs na czasie, w swoim tempie, w swoim domu. Nie więcej osób podróżująca do niewygodnie usytuowany budynków rządowych w ciągu tygodnia roboczego - można wziąć w Internecie obronne kursy jazdy gdziekolwiek jesteś, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Większość agencji rządowych odrzuci bilet na pomyślnym ukończeniu kursu, a większość firm ubezpieczeniowych daje 10 procent zniżki, jak również.

Alternatywy dla Kursy Defensive Driving Online

Wiele stron internetowych obronne jazdy kurs online oferują również wersję oczywiście na VHS lub DVD. Wystarczy zamówić kurs - w trybie online lub przez telefon - i wziąć kurs gdziekolwiek jesteś, w swoim tempie, na czasie. Kursy jazdy obronne wideo oferują te same korzyści z internetowych kursów jazdy obronny: większość agencji rządowych odrzuci bilet do pomyślnego ukończenia kursu, a większość firm ubezpieczeniowych daje 10 procent zniżki, jak również.

Stan Zatwierdzenie Online Kursy Defensive Driving

Zatwierdzenie stan internetowych obronnych kursy jazdy i kursów doskonalących kierowca różnić. Sprawdź pozycję na swoim stanie internetowego defensywnej jazdy przed rozpoczęciem kursu. Większość stron internetowych szkoleń online zapewnia listę państw, które zatwierdzają i przyjmują ich obronną certyfikat kursu jazdy. Skonsultuj się z listy, a następnie zarejestrować się online. Większość kursów trwa tylko sześć godzin zakończenia i może być stosowany w każdym miejscu, w każdej chwili, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Jak Defensive Driving Help Me?

Jeśli chcesz, aby Twoje regularne ubezpieczenia auto do budżetu ubezpieczenia auto, jeden sposób, może być w stanie dostać premię niższa jest przez klasy defensywnej jazdy. Jeśli zastanawiasz się, "Co to jest jazda defensywna?" Istnieją dwie definicje, ale oboje oznacza w zasadzie to samo:

  1. Kurs lub seria kursów można podjąć w lokalnym oddziale pojazdów silnikowych lub stacji licencjonowania, który daje świadectwo po jego ukończeniu. Klasa obejmuje obronne wskazówek jazdy, jazdy, obronne fakty i inne rzeczy, które mogą pomóc Ci bezpiecznego kierowcy i niższe składki na ubezpieczenie auto, podając swoje świadectwo ukończenia.
  2. Nawet jeśli nie ma programu certyfikatów lub twój agent ubezpieczeniowy auto nie daje zniżkę na certyfikacie, gdy jesteś w stanie określić obronną jazdy można następnie wykorzystać te techniki w codziennej jeździe, aby ci bezpieczniejszy kierowca. Sejf kierowcy mieli niższe składki niż kierowców, którzy nie płacą tyle samo uwagi, bo dostać się do zmniejszenia liczby wypadków.

Korzystanie z defensywnej jazdy jest zawsze świetny pomysł, ale wielu ubezpieczycieli tylko daje zniżkę, jeśli jesteś albo poniżej 25 lat lub powyżej 55 i nie zostały zobowiązane do podjęcia klasy.