grsail.com

Ubezpieczenie domu: Zakupy na ubezpieczenia domów Porady

Top 10 i Top 10 Najwięcej Najtańsze członkowskie do ubezpieczenia

Ile kosztuje ubezpieczenie właścicieli nieruchomości w szyi lasu? Instytut Ubezpieczeń Informacje przeprowadziła badania i nazwał 10 najdroższych i 10 najmniej kosztownych stanów na ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia. Jeśli znajdziesz swój stan na pierwszej liście, być może trzeba będzie poświęcić nieco więcej czasu na zakupy i porównując ceny taniego znaleźć ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia, który daje zasięg, czego potrzebujesz. Ludzie żyjący w krajach na drugiej liście, zakupy na ubezpieczenie domu powinien mieć całkiem dobry sukces cenowo. Jest to kwestia znalezienia odpowiedniej polityki dla Ciebie. Oto wybiegiem.

Najdroższe:

 1. Teksas
 2. Floryda
 3. Luizjana
 4. Oklahoma
 5. Washington, DC
 6. Mississippi
 7. Kalifornia
 8. Massachusetts
 9. Rhode Island
 10. Alabama

Najtańsze:

 1. Idaho
 2. Wisconsin
 3. Utah
 4. Oregon
 5. Delaware
 6. Ohio
 7. Główny
 8. Iowa
 9. Stan Waszyngton
 10. Dakota Południowa

Smoke-Free = oszczędności

Gdy kupujesz na ubezpieczenie domu, niech dostawcy bierzesz pod uwagę wiedzieć, czy Twój dom będzie wolny od dymu tytoniowego w domu. Palenie jest duży wkład do uszkodzenia ścian i sufitów w czasie, co zwiększa prawdopodobieństwo, że będzie konieczne naprawy. Papierosy, które nie są prawidłowo umieszczone są również na główną przyczyną pożarów w domach. Jeśli pokażesz, że nikt nie mieszka w twoim domu będzie palenie, może być w stanie uzyskać rabat przy kupujesz ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia. Ubezpieczyciele, takie jak fakt, że istnieje mniejsze prawdopodobieństwo obrażeń od ognia i dymu w domu.

Nie wielu ludzi myśli o tym podczas zakupów wokół, ale należy podjąć wszelkie zniżki można dostać. Nie każda firma będzie oferować tego rodzaju zniżki, ale nie wiem, czy twoje robi chyba że poprosisz.

Unikanie oszustw i nieetyczne praktyki biznesowe

Wybór ubezpieczenia dla właścicieli domów, nie jest czymś, co po prostu spieszyć się, zwłaszcza po tym, ofiarą przestępstwa, pożaru lub klęski żywiołowej. Są to na ogół razy emocjonalne, i to właśnie wtedy, kiedy niektórzy oszuści próbują was wykorzystać.

Skręcanie jest terminem używanym do opisania, kiedy agent przeinaczanie cechy polisy ubezpieczeniowej, próbując przekonać do przejścia z obecnego planu zasięgu do jednego, że sprzedają. Dlaczego fałszywie przedstawiać szczegóły umowy? Najprawdopodobniej dlatego, że nie zrobi te wszystkie cudowne rzeczy, które mówią ci, że będzie. Może być jeszcze gorzej niż bieżącej polityki.

Praktyka ta jest zwykle wykonywane przez drzwi do drzwi sprzedawców polityki. Zwłaszcza po powierzchni został uderzony przez coś jak trzęsienia ziemi czy huraganu. Więc uważaj na tych oszustw. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, to dostać darmowe ofert ubezpieczenia on-line, a następnie skontaktować się z firmą bezpośrednio, a nie oddanie zaufanie do nieznajomego, który puka do drzwi.

Terytorialne Oceny i Ubezpieczenia

Ocena terytorialna jest klasyfikacja stosowana przez firmy ubezpieczeniowe do oceny ryzyka w oparciu o położenie geograficzne. Na przykład, jeśli mieszkasz w środowisku miejskim z wysokiej przestępczości, dostawca może założyć, że są na większe ryzyko, że Twój dom zniszczony lub skradziony. Jeśli mieszkasz w obszarze, który jest znany z dużej liczby trzęsień ziemi rocznie, Twój może być terytorialnego Ocena gorsza od innych.

Wskaźniki terytorialne są ogólnie lepiej na obszarach wiejskich, gdzie istnieje mniejsze postrzegane zagrożenie wypadku, kradzieży lub wandalizmu. Tak więc obszar miejski z wysokim wskaźnikiem przestępczości najprawdopodobniej przynieść ze sobą wyższe stawki ubezpieczenia, niż na terenach wiejskich o niskiej przestępczości, które nie mają historii uderzeniu w wyniku klęsk żywiołowych, takich jak huragany i trzęsienia ziemi.

Po uruchomieniu na zakupy do ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia, zapytać potencjalnych dostawców, co mówią twoje Ocena terytorialna jest i jak doszedł do tego wniosku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ich oceny, o kontakt z Działem o swoim stanie Ubezpieczeń.

Państwo-By-State Ubezpieczenia Info

Ubezpieczenie właścicieli nieruchomości jest regulowane przez rządy stanowe, więc kwestie stojące jedna osoba może być inny niż te z widokiem kogoś w innym państwie. To jeden z powodów, dlaczego Instytut Informacji Ubezpieczenia dodał wybór stan-by-państwa z plików PDF do swojej stronie internetowej, że w iii.org zapewniają wiele faktów i liczb związanych z ubezpieczeniem, które trzeba znać.

Czy wiesz, co jest trudne w rynku? W branży ubezpieczeniowej, trudno rynek uważa się rynek sprzedawcy, co oznacza, że ​​ubezpieczenie jest zarówno drogie i brakuje. Może się to zdarzyć z wielu powodów. Ponieważ nie każda firma posiada licencję na zapewnienie ubezpieczenia w każdym stanie, twój obszar będzie miał pewną liczbę opcji do wyboru. Im mniej opcji istnieje może prowadzić do ciężkiej rynku, ponieważ ubezpieczyciel może nie oferować polityki, który ma albo może być ograniczenie liczby planów, które oferują w swojej okolicy.

Więc mieszkasz w twardej rynku? Czy można się przenieść w jedno? Kiedy już wiesz, co się dzieje w rynku można zacząć zakupy ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia.

Robi Twoje domowe

Jeśli inwestują na giełdzie nie tylko wyrzucać pieniądze w firmie i mam nadzieję, że wróci do ciebie z zysku, prawda? Dobrze myśleć o zakupie ubezpieczenia dla właścicieli domów, w ten sam sposób. Chcesz zrobić swoje badania, nie tylko o potencjalnych dostawców ubezpieczeń, ale o sprawach branżowych, też.

To jest, gdy Instytut Informacji Ubezpieczenia może być bardzo pomocne. Tutaj znajdziesz między innymi, oferty dla firm, które prowadzą badania i dostarczają ocen i analiz dla milionów dostawców ubezpieczeń. Możesz dowiedzieć się, jak są one stabilne finansowo, co ich osiągnięcia są, jeśli chodzi o obsługę klienta, satysfakcji i skarg, i wiele więcej.

Będziesz także być w stanie śledzić newsów, informacji prasowych i najnowsze badania i analizy dotyczące branży ubezpieczeniowej. Wszystko to pomoże Ci lepiej przygotować się do analizy bezpłatne ofert ubezpieczenia i być w stanie powiedzieć dokładnie, jakie korzyści każda oferta będzie dla Ciebie. Wiedza to potęga, prawda?

Wymagania hipoteczne dla ubezpieczeń

Po zakupie domu jesteś najbardziej prawdopodobne patrząc na polisy ubezpieczeniowe dla właścicieli domów, w tym samym czasie. Na jedną, to jest po prostu mądrą rzeczą. Ale jest jeszcze inny powód. Wiele banków wymaga, aby kupić ubezpieczenie domu w celu uzyskania kredytu hipotecznego.

Bank może wymagać minimalnej kwoty ubezpieczenia oczekuje się kupić, aby być zatwierdzony do kredytu hipotecznego, więc upewnij się, że wiesz, co ta liczba jest po uruchomieniu wyszukiwania. W większości przypadków, minimalna kwota bank chce zakup jest dla całkowitej kwoty kredytu. Pamiętaj, że jest to inwestycja dla nich dobrze.

Kiedy już wiesz, co wymaga bank na kredyt hipoteczny, zacząć bezpłatne cytuje ubezpieczenia online w kilku dostawców. Dobrym miejscem na rozpoczęcie robi to QuoteScout.com. W ten sposób można uzyskać cytaty z kilku różnych dostawców i porównać je. Wtedy może poprowadzić Cię przez proces, jak kupić ubezpieczenie właścicieli nieruchomości.