grsail.com

Ubezpieczenie domu: Kupujący Ubezpieczenia kosztów Porady

Zezwolenia, budowlane Kody i Ubezpieczenia

Budowa i przebudowa, bez względu na to jak duże lub małe, nie zawsze jest to tak proste, jak może się wydawać. Musisz skontaktować się z lokalnym gminy w celu uzyskania odpowiednich pozwoleń i upewnij się, a kto robi rzeczywistej pracy jest świadomy wszystkich odpowiednich przepisów budowlanych i rozporządzeń.

Kody te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób wykonujących pracę i ludzi żyjących w domu po zakończeniu robót. Niektóre remonty może również zwiększyć wartość nieruchomości, podatki od nieruchomości, a wpływ na cenę ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia. Nie martw się - nie wszystkie przebudowy podniesie składki. Wszelkie zmiany wprowadzone do domu, które zwiększają bezpieczeństwo, może w rzeczywistości zmniejszyć składki.

Zaniedbanie to zrobić przed rozpoczęciem budowy może doprowadzić do przykrych powikłań. Na jedną, zakres odpowiedzialności nie obowiązuje obrażeń w trakcie lub po zakończeniu wynikające w tym konkretnym punkcie domu. Późniejsze uszkodzeń niczego odnowionym bez odpowiednich zezwoleń lub przylegającego do odpowiednich przepisów budowlanych może być również wyłączone z ubezpieczenia.

Korzystanie Ubezpieczonego Wykonawcy

Ilekroć zrobić remontu lub przebudowy żadnych w domu lub w okolicy obiektu, upewnij się, że wykonawca jest ubezpieczony wyboru. Ubezpieczenie powinno obejmować zarówno odszkodowania do swojej własności i odpowiedzialności powinni oni lub ich pracownicy urazy podczas pracy w domu. Jeżeli wykonawca używa podwykonawców, upewnij się, że są one ubezpieczone, jak również. Uzyskać wszystkie dokumenty przed dopuszczeniem ich do rozpoczęcia prac nad swoim domu, więc nie są nieszczęśliwe niespodzianek później.

Rozwiązanie to chroni Cię od konieczności złożyć reklamację w ramach swojej polityki i potencjalnie zwiększając koszt ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia. Nie chcesz, aby zapłacić odliczeniu lub grozi swoich stóp coraz twierdzeniem, że można było uniknąć.

Zapytaj o kopię dokumentacji przedstawiający pracowników są objęte własnej polityki. Jeśli jakiekolwiek szkody lub obrażenia ciała należy natychmiast skontaktować się z dostawcą polityki i dać im dokumentację, aby uniknąć wszelkich problemów lub niejasności.

Składy Inspektorzy

Przed zakupem polisy ubezpieczeniowej, właściciel domu, albo nawet zakup domu, to jest dobry pomysł, aby licencjonowanym Inspektor zapoznać się z domu. Jest to koszt, który jest warto, bo można zorientować się, co trzeba naprawić, zmodernizowane lub wymienione, aby obniżyć koszt ubezpieczenia homeownerâ € ~s.

Upewnij się, że inspektor jest związany wyboru / ubezpieczony. W ten sposób, nie twój, ani twoja przyszłość firma ubezpieczeniowa będzie musiał zapłacić za szkody i kwestii związanych z czegoś Inspektor może przegapić. Jeśli on lub ona nie jest ubezpieczony, pieniądze będą pochodzić z kieszeni i dostawca ubezpieczeń.

Możesz znaleźć związany inspektorów poprzez Yellow Pages lub stronie internetowej ubezpieczenie informacyjny Instytutu.

I nie zapomnij, aby zwrócić się do inspektora przynieść kopię jego lub jej dokumentacji ubezpieczeniowej na własne rekordy podczas mówienia na telefon.

Dodawanie Pool do domu i ubezpieczenia

Dodawanie basen do nieruchomości może mieć wpływ na koszty właścicielem domu do wynajęcia ubezpieczenia dla kilku powodów. Oczywiście bezpieczeństwa musi być brane pod uwagę. Jeśli sąsiedzi, rodzina i przyjaciele, dzieci i inni są potencjalnie będą korzystali z basenu, to muszą być uwzględnione ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

W podziemne baseny mogą również dodać do wartości nieruchomości. Szkody wyrządzone na basen lub okolicę od trzęsienia ziemi lub innych katastrof może okazać się kosztowne. Niech twój ubezpieczyciel wie, kiedy planujesz dodać basen do nieruchomości, dzięki czemu można mieć pewność, że są pokryte wypadek, gdyby coś się dzieje podczas nieszczęśliwego krajobrazu i instalacji, oraz że masz wszystkie odpowiednie zezwolenia i przestrzeganie odpowiednich rozporządzeń.

Jeśli dodanie basen będzie zwiększenie wartości odtworzeniowej domu, chcesz tego, aby być udokumentowane i mają swoją politykę na bieżąco z odpowiednimi informacjami.

Geografia i Ubezpieczenia ceny

Mówią, że w nieruchomości to wszystko o lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Cóż, koszty ubezpieczenia, właściciel domu ma wpływ geografii, jak również. Obszar w którym mieszkasz mogą stanowić szczególne ryzyko, które należy rozwiązać, gdy przychodzi czas, aby wybrać polisę ubezpieczeniową.

Na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, na przykład, jest bardziej prawdopodobne, że będzie rozważyć ochronę trzęsienie ziemi w polityce. Obszary, które są podatne na sezonowe powodzie może popchnąć cię do biorąc pod uwagę ochronę przeciwpowodziową od operatora.

Następnie są materiały, które zostało zbudowane w domu z. Budynki, które są bardziej podatne na uszkodzenia konstrukcji od trzęsienia ziemi, a może bardziej podatne na obrażenia od ognia, najprawdopodobniej będzie kosztować więcej, aby zapewnić. Jeśli budujesz lub chcą kupić nowy dom, warto zastanowić się, jak dom jest / został zbudowany, dla własnego bezpieczeństwa, jak również koszt ubezpieczenia domu.

Kosztowne K-9

Zwierzęta mogą również czynnik, gdy firmy ubezpieczeniowe ustalania składki.

Na przykład, po niektórych ras psów, które są znane jako bardziej agresywny może zwiększyć koszt polisy. Powodem tego jest to, że ubezpieczyciele kojarzy większe ryzyko roszczeń odszkodowawczych z takimi zwierzętami.

Również niektóre ras zwierząt uważane są za wyższe ryzyko, jeśli chodzi o gryzienie ludzi. Jeśli zwierzę stanie się należą do tej kategorii, niektóre firmy mogą zwiększyć stawki.

Możesz być w stanie przekonać firmę, aby nie podnieść swoje ceny na podstawie zwierząt poprzez dostarczenie dokumentacji jakąś formę szkolenia posłuszeństwa dla zwierzęcia. Wspólne rasy psów, które mogą być przedmiotem tego podbicia to Pit bulle, rottweilery i dobermany. Jeśli planujesz zakup lub przyjęcia zwierzaka, należy skontaktować się z firmą ubezpieczeniową, aby zobaczyć, czy będzie to miało wpływu twój koszt ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia.

Stan domu jest ubezpieczona

Wielu idzie do ustalenia kosztów planu ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia. Jednym z głównych czynników jest wiek i stan instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych. Starsze rury są bardziej podatne na zamarzanie w niskich temperaturach lub pękanie, rozwój pleśni i innych problemów. Starsze systemy elektryczne są bardziej narażone na zwarcie i / lub stwarzają zagrożenie pożarowe.

Jeśli w domu ma jedną lub obie z tych kwestii, you polityka może być bardziej kosztowne. W tym przypadku, może być korzystne finansowo jak również ze względów bezpieczeństwa, aby te układy uaktualniona. Możesz zapłacić sporo zrobić to teraz, ale powinna obniżyć koszty właścicielem domu do wynajęcia ubezpieczenia w dłuższej perspektywie, ponieważ będzie mniej prawdopodobne, aby złożyć reklamację związaną z jednym z tych kwestii.

Jeśli ubezpieczyciel widzi coś, czego się spodziewać, aby w końcu doprowadzić do przyszłych roszczeń, będą one albo poprosić, że dbasz o tej pozycji za Ciebie lub we wcześniejszym terminie, ponieważ są one bardziej przewidywanie mając do czynienia z nim w dół drogi.