grsail.com

Ubezpieczenia niepełnosprawności: Ubezpieczenia niepełnosprawności dla Stomatolodzy Porady

Ubezpieczenia Pokrycie Nowy Stomatolodzy powinien rozważyć

Jak rozpocząć swoją karierę zawodową oto kilka rodzajów ubezpieczeń, które należy rozważyć.

 • Ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej. Należy zakupić poziom zasięgu, z którym są wygodne PRZED traktować pierwszego pacjenta. W zależności od specjalności i rodzaju praktyki, trzeba maksymalnie zasięg może się zmieniać.
 • Ubezpieczenie rentowe dla lekarzy stomatologów. Nawet jeśli są objęte w pewnym poziomie przez profil grupy, co oznacza niski koszt ubezpieczenia rentowego dla dentystów (i być może nie ten sam poziom korzyści w postaci indywidualnego własnej polityki okupacyjnej), należy rozważyć zakup indywidualny zasięg, że chroni strumień dochodów i nadal korzyści, dopóki nie są w stanie wykonywać obowiązki swojej specjalności.
 • Miejski ubezpieczenie medyczne. Po raz kolejny, nawet jeśli masz zasięg grupy, zbadać swoje korzyści ostrożnie. Jeśli widzisz jakieś "dziury" w zasięgu, lub mniej niż dopuszczalne przepisy, rozważyć zakup dodatkowego polityki w ramach programu zdrowia twojego dentysty.
 • Ubezpieczenia na życie. Jeśli, jak jest często zalecane, zakupiony jakąś formę ubezpieczenia na życie, podczas gdy w szkole dentystycznej, należy rozważyć zwiększenie limitów teraz, że będziesz ćwiczyć swoją specjalność. Jeśli zaczynasz swoją karierę bez ubezpieczenia na życie, studia odmiany pokrycia i wybierz plan, który działa dla ciebie i może być rozszerzone w przyszłości.

Powinien stać się właścicielem praktyki lub partnera w jednym, daj silną rozważyć zakup niepełnosprawności ubezpieczenia napowietrznych wydatków biznesowych. Jako towarzysza swojego zasięgu dentysta niepełnosprawności, polityka ta pomoże rekompensuje bieżących wydatków praktyce należy stały się niepełnosprawne.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Dentysta Niepełnosprawność Ubezpieczenia dostępny jest dla studentów szkoły dentystyczne

Uczniowie szkoły dentystyczne mogą często znaleźć ubezpieczenie rentowe stomatologa pokryć je, gdy są jeszcze zapisany. Podczas gdy twój dochód może być skromny, podczas dentystycznej kariery szkolnej, nadal masz wydatki, które nadal w przypadku niepełnosprawności. Istnieją pewne niski koszt ubezpieczenia rentowego dla stomatologów, którzy są jeszcze w fazie edukacji.
Mogą one okazać się ratownik finansowego powinieneś stać niepełnosprawnych. Większość planów oferowanych normalnie zapłacić od 1.000 dolarów do 2.000 dolarów za miesiąc powinien cierpieć zadaszony niepełnosprawności. Większość planów studentów wymagają niektóre lub wszystkie z poniższych czynności, aby zakwalifikować się do kwalifikacji osób niepełnosprawnych:

 • Nie można kontynuować studia stomatologiczne na minimum 60 do 90 dni
 • Zostanie rozszerzony na okres do około 24 miesięcy, przedłużenia terminów w określonych okolicznościach
 • Nie badania lekarskie są wymagane, jeśli są pod określonym wieku (35, 40, itd.). Jeśli masz ponad podanym wiekiem, być może trzeba będzie przedstawić dowód swojej historii medycznej, aby zakwalifikować się
 • Twój plan student może być zamienione do pełnego ubezpieczenia dentysta niepełnosprawności, jeżeli przepis ten jest zawarty w pokryciu

Płatności kredytów studenckich i inne stałe koszty, jeśli cierpi uraz lub chorobę, która uniemożliwia ci od wykonywania studia stomatologiczne na jakiś okres czasu, będzie kontynuowana w swojej niepełnosprawności. Za rozsądną cenę, należy wziąć pod uwagę ten zakres, podczas gdy jesteś jeszcze w szkole stomatologicznej.

Jeśli jesteś rezydentem stomatologiczne mogą być w stanie nabyć ubezpieczenia rentowego dla dentysty rezydentem, podczas gdy jesteś w rezydencji. Kwoty oferowane są często bardziej niż dotychczasowe dochody, ponieważ odzwierciedlają prawdopodobieństwo tego, że będzie znacznie więcej masz dochód, gdy idziesz w praktyce. Ponieważ premia jest zablokowany do 65 roku życia na lepsze polityki jest to zalecane i ostrożnego działania finansowe.
Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Powszechnie uważane za czynniki podczas ubiegania się o Disability Insurance Dentysta

Oto niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę, jeśli spojrzeć na ubezpieczenia rentowe dentysty. Te i ewentualnie innych czynników ma wpływ na uprawnienie do ubezpieczenia i / lub stóp może być cytowane.

 • Definicja niepełnosprawności. Czy chcesz, aby "każdy-zawód" lub "zawód" własnej polityki typu? Jeden rodzaj polisy zazwyczaj stwierdza, że ​​już odzyskane od niepełnosprawności, gdy się stanie wykonywać obowiązki wszelkiej działalności zarobkowej. Z "własnej okupacyjnych" przepisów, to są zwykle uważane jest wyłączony do czasu można wznowić obowiązki swojej specjalności.
 • Dodatkowa opłata lub gwarantowane pokrycie odnawialnej. Jeśli chcesz to istotny przepis zazwyczaj uwzględniane w większości ubezpieczenia rentowego dla pokrycia dentystów.
 • Wiek, płeć i stan zdrowia. Nie będzie zaskoczony tym, że te czynniki ciążyć w kwalifikacji i / lub kosztów ochrony.
 • Twój specyficzna specjalność. Okupacja własne na pokrycie niektórych z lepszych ubezpieczenia rentowego dla stomatologów dalszego rozszerzenia definicji do zdefiniowania własnego swój zawód (zasięg okupacji) do pokrycia niepełnosprawności w specjalności. Na przykład, jeśli jesteś ortodonty i nie mogą ćwiczyć orthodontistry z powodu choroby lub wypadku, to roszczenia będą wypłacane (z zastrzeżeniem zgody firmy ubezpieczeniowej).
 • Opcje, zawodników i dodatkowe przepisy. Dodatkową cechą chcesz takie jak resztkowego (częściowej) niepełnosprawności. Wiele polityk obejmują również lub oferty: wstępną niepełnosprawności, ochrona inflacji, zaś w przyszłości niepełnosprawności (możliwość zwiększenia limitów bez badania lekarskiego).

Mogą być też inne czynniki, w tym ratingu finansowego firmy ubezpieczeniowej bierzesz pod uwagę, że są ważne w wyborze swojego zasięgu. Użyj witryn informacyjnych jak ProtectYourIncome.com uzyskać wszystkie potrzebne informacje, aby znaleźć najlepszy program ubezpieczeń dentysta niepełnosprawności dla Ciebie.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie rentowe dla stomatologów Może być droższe niż ubezpieczenia na życie

"Dlaczego wydaje się, że ubezpieczenie rentowe dla lekarzy stomatologów jest droższe niż ubezpieczenia na życie?" To pytanie jest często zadawane, jak ludzie patrzą na czasem dużych wypłat ryczałtowych ubezpieczeń na życie w porównaniu z niewielką miesięcznego rentowej. Odpowiedź jest dość prosta. Szanse są większe, że w trakcie swojej kariery zawodowej, są bardziej narażone na uraz lub chorobę, a stały się niepełnosprawne, niż są warte grzechu. Także, łączna świadczenie wypłacane od chwili niepełnosprawnej w wieku 65 lat może wynieść w milionach dolarów. 10.000 dolarów miesięcznie roszczenie rentowe wypłacane w wieku od 45 do 65 roku życia zapłaci 2.400.000 dolary.

Branża ubezpieczeniowa, jak zapewne wiesz, ustanawia struktury kosztów i składek na podstawie statystyk. Im bardziej złożony i objęte roszczenia wypłaty świadczeń kwotę często przekładają się wyższych składek, natomiast mniej roszczenia i mniej dolarów wypłacone często powodują niższe składki za ten sam zasięg.

Twoim celem niskiego ubezpieczenia kosztów może być nadal realizowane. Jednakże, należy poważnie zastanowić się nad swoim dentystą niepełnosprawności pakiet ubezpieczeń ochrony, upewniając się, że jest odpowiednie dla Twoich potrzeb. W przeciwieństwie do ubezpieczeń na życie, który jest bardziej "czarno-biały," sytuacja, ubezpieczenia rentowego dla stomatologów mieszka w znacznie "bardziej szare" obszarze, w porównaniu do korzyści.

Jeżeli, z powodu kontuzji lub choroby, stały się niepełnosprawne na okres czasu i nie może praktykować swoją specjalność, pozostawiając swoje miesięczne dochody, niezabezpieczone lub zabezpieczone przed mógłby pod generuje kryzys finansowy. Z ostatnich statystyk wystających, że jeden z siedmiu osób będzie cierpieć niepełnosprawności przed ukończeniem 65 roku życia, lekarze mieszkają w tej statystyce. Przy zarządzaniu kwestiami kosztów dentysty, poważnie rozważyć ochronę jeszcze ważniejszą kategorię - miesięczny strumień dochodów.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Rozważyć uzyskanie Dentysta miejski niepełnosprawności Coverage

Twoja decyzja, aby rozważyć ubezpieczenie dodatkowego zwiększenia istniejącego dentysty niepełnosprawności ubezpieczenia powinna być oparta na kilka następujących istotnych czynników.

 • Czy Twój obecny plan grupa lub indywidualny program zasięg? Pokrycia Grupa, opłacane przez pracodawcę, oznacza, że ​​korzyści dochodowego 50 do 60% jest zazwyczaj opodatkowaniu, zmniejszając swoje prawdziwe dochody osób niepełnosprawnych do 35 do 45% od kwoty brutto regularnych. To jest raczej niski koszt ubezpieczenia rentowego dla dentystów; ale może pozostawić wiele do życzenia, kiedy trzeba korzyści.
 • Istnieje stowarzyszenie plany ubezpieczeniowe dentysta niepełnosprawność, które można obecnie mają lub rozważają. Upewnij się, aby sprawdzić, co dzieje się stóp w przyszłości w tych planach. Czy ceny gwarantowane 65 lat, ponieważ są one w lepszych polis ubezpieczeniowych niepełnosprawności dentysta? Czy definicje tak dobre, jak prywatnych polis ubezpieczeniowych niepełnosprawności dentysty?
 • Czy poważnie rozważyć, jaki poziom ochrony zapewni Państwu spójny kawałek umysłu, jak ćwiczysz specjalność? Aby wykonywać swoje obowiązki na wysokim poziomie już oczekują, minimum stresu i maksymalnie kawałek umysłu może być ważne elementy do udanej praktyki. Ubezpieczenie rentowe dla Ciebie jako dentysta może pomóc osiągnąć ten kawałek umysłu.

Miejski ubezpieczenie na zwiększenie pakietu ochrony może dać Ci więcej pewności, że standard życia nie będzie istotny wpływ powinien cierpieć niepełnosprawność.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Połącz ubezpieczenia rentowego dla dentystów z dodatkiem Business Expense Coverage napowietrznych

Jeśli jesteś w praktyce dla siebie, a nawet jeśli są partnerem w większej praktyce, należy rozważyć powiązanie dentysty ubezpieczenia rentowego z pokryciem kosztów ogólnych działalności w ramach programu zdrowotnego dentysty. Zachowując swój strumień dochodów osobistych jest najwyższym czynnikiem, jesteś również przedsiębiorca, jeśli w praktyce prywatnej. I dobrze jest myśleć jak przedsiębiorca, jak i personel medyczny.

W razie odniesienia obrażeń lub choroby, która powoduje, jesteś w stanie ćwiczyć swoją specjalność, nawet jeśli wystarczająco chronić strumień dochodów osobistych z ubezpieczenia rentowego dla dentystów, w których będą pochodzić środki na utrzymanie się następujące elementy?

 • Wynajem biura lub płatności hipotecznych
 • Utility (prąd, gaz, telefon, itp) koszty
 • Płatności z tytułu obsługi zadłużenia dla sprzętu stomatologicznego
 • Odszkodowanie, w tym podatków, dla swoich pracowników

Po odzyskaniu z niepełnosprawnością, chcesz się upewnić, że masz praktyki, aby powrócić do. Chroniąc ogólnych kosztów swojej praktyki jako część ubezpieczenia dla programu dentystów, będziesz miał kawałek umysłu - i środków - aby utrzymać swoją praktykę podczas odzyskać.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Dentysta niepełnosprawności ubezpieczenia jest dostępne dla większości specjalności

Ubezpieczenie rentowe dla dentystów często pozwala na zakup opcji dostępnych dla lekarzy. Podczas gdy niektóre z tych opcji może wydawać się na pierwszy znacznych inwestycji, jak większość lekarzy twój strumień dochodów regularne jest najbardziej istotnym atutem i powinny być chronione przez cały czas. Z aktualne statystyki wskazujące, że aż jedna na każde siedem osób będzie cierpieć pięcioletni niepełnosprawności przed ukończeniem 65 roku życia, utrzymanie dochodów jest krytycznym czynnikiem.

Jeśli masz własną praktykę lub są partnerem w jednym, należy wziąć pod uwagę dopasowanie ubezpieczenie niepełnosprawności dentysty z niektórych kosztów ogólnych działalności niepełnosprawność pokrycia. W przypadku poniesione niepełnosprawności, będziemy chcieli, aby zachować swoją praktykę, w tym kosztów biurowych oraz koszty osobowe, działa jak zwykle, więc będzie (i) tam, kiedy jesteś gotowy, aby wznowić swoją specjalność.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.