grsail.com

Ubezpieczenia niepełnosprawności: Ubezpieczenia niepełnosprawności dla lekarzy Porady

Historii choroby mogą mieć wpływ na zdolność do uzyskania ubezpieczenia rentowego dla lekarzy?

Twoja historia choroby mogą mieć wpływ na zdolność do uzyskania ubezpieczenia lekarz niepełnosprawności. Wcześniejsze problemy medyczne lub jej brak może mieć również wpływ na ceny może zostać obciążony ubezpieczenia rentowego lekarza. Możesz kwalifikować się do najniższych dostępnych cenach lub być wymagane posiadanie "ocenił" polityki, przy kosztach wyższych niż chcesz. Jednak, jeśli masz mniej niż czystej historii medycznej, przynosząca ocenił polityki jest nadal lepsze niż uznane ubezpieczyć.

Twoja praktyka i dochodami, w długim okresie, najbardziej wartościowych aktywów. Tak jak nigdy nie zaniedbywać ubezpieczyć swój dom, auto, itp, należy chronić atut nawet ważniejsze niż te, z ubezpieczenia rentowego dla lekarzy. Niezależnie od historii choroby, należy rozważyć dodanie kilku funkcji do programu standardowego ubezpieczenia rentowe lekarza.

 • Rezydualna zasięg niepełnosprawności. Jeśli cierpi na częściową niepełnosprawnością, która powoduje utratę 20% swojego dochodu lub więcej, możesz mieć prawo do świadczeń.
 • Nieodwołalnego i gwarantowane odnawialnej. Pomaga to chronić swoje przyszłe ubezpieczania.
 • Przypuszczalne zasięg niepełnosprawności. Utrata wzroku, słuchu, mowy, albo kończyny mogą być pokryte niepełnosprawności, nawet jeśli warunki te są tylko tymczasowe.
 • Rezygnacja z premii. Eliminuje wymogu uiszczania składek w czasie objętym niepełnosprawności.

Twoja historia choroby, jeśli mniej niż doskonały, może udostępnić je lub inne dostępne dodatkowe przepisy podjąć większe znaczenie. Powinien być pozbawiony lekarza ubezpieczenia rentowe od jednej firmy, nie oznacza, nie ma firmy, która będzie cię zapewnić. Sprawdź dostępne źródła i używać przydatnych stron internetowych jak ProtectYourIncome.com, aby dać Ci więcej cennych informacji.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Dowiedz się różnych typów "niepełnosprawności" w rozumieniu Doctor Disability Insurance Coverage

Niektóre obszary ubezpieczenia rentowego, w przeciwieństwie na przykład ubezpieczeń na życie, może czasami wydają się być bardziej szary niż czarny lub biały. Definiowanie niepełnosprawności, a następnie określenie, czy jest pokryte lub wyłączone z ubezpieczenia lekarza niepełnosprawności, mogą różnić się nieco od firmy ubezpieczeniowej do firmy. Istnieje pewien konsensus w trzech głównych kategoriach niepełnosprawności, które powinieneś wiedzieć.

 1. Całkowite inwalidztwo. Ubezpieczeń Lekarz niepełnosprawność zwykle wypłaca świadczenia, jeśli doznał kontuzji lub choroby, która powoduje, aby być w stanie wykonywać obowiązki najbardziej materialne swojej stałego zajęcia. Razem niepełnosprawność może być dalej klasyfikowane jako tymczasowe lub stałe.
 2. Rezydualna niepełnosprawność. Ubezpieczenie rentowe Some lekarza pozwala danej kategorii z różnych definicji. Zasadniczo termin ten odnosi się do częściowego, a nie całkowite, niepełnosprawność i mogą być pokryte w niektórych obszarach polityki, za pomocą jeźdźca lub aneksu. Na przykład załóżmy, że cierpi obrażeń lub choroby, że nie całkowicie uniemożliwi osiągnięcie dochodu, ale wyniki w 20%, 30%, itd utratę możliwości zarobkowania. Jeśli zakupiłeś ten zasięg, może nadal mieć prawo do wypłaty świadczeń w celu uzupełnienia swojej straty.
 3. Przypuszczalne niepełnosprawność. Chociaż istnieją pewne różnice w definicji, przepis ten zwykle stwierdza, że w przypadku utraty pewnych wymaganych umiejętności, masz prawo do zasiłków. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku utraty wzroku, słuchu, mowy, lub dwie kończyny, mogą kwalifikować się do korzystania z tego rodzaju niepełnosprawnością. Utrata tych umiejętności często nie muszą być trwałe, więc nawet czasowa utrata może sprawić, że prawo do świadczeń. Na przykład załóżmy, że cierpi na uraz, który gładzi wzrok tymczasowo albo poważnie złamać obie ręce i nogi, dzięki czemu jesteś w stanie wykonać wszystkich swoich obowiązków przez pewien okres czasu. Jeśli masz ten zasięg, możesz mieć prawo do świadczeń.

Gdy weźmiemy pod uwagę ubezpieczenia rentowego dla lekarzy w ramach lekarz pakietu opieki zdrowotnej, dowiedzieć się, jak twój ubezpieczyciel określa niepełnosprawność w konkretnej polityki, aby uniknąć w przyszłości nieporozumień.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Gdzie znaleźć Oceny Doktor Niepełnosprawność Ubezpieczeń Finansowych

Ważne jest, aby wiedzieć, że firma, z której zakupie ubezpieczenia rentowego dla lekarzy jest stabilny finansowo, aby zapewnić, że będą tam należy ich potrzebujesz. Informacje na temat sytuacji finansowej programów Companys "można rozważyć, jest dość łatwa. Istnieje wiele szanowanych podmiotów świadczących ocen dla wielu firm ubezpieczeniowych. Kilka z najlepszych są:

 • Najlepsze firmy AM
 • Standard & Poor
 • Moody 's Investors Service
 • Fitch, Inc.

Czy sprawdzić te lub inne usługi, należy zrozumieć ich system kodowania ocenił. Firma ocenę "A" od jednej usługi może być najwyższa ocena podana, ale jeśli wskaźniki firmowe usługi przejść firmę "AAA", "A" ocenił może zostać zakwalifikowane tylko w trzecim, a nie pierwszym, miejscu. Mimo, że sam w sobie nie jest "złe" sytuacji, należy zawsze mieć na uwadze definicje ocen, aby można było rentowne wyroki.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Różnica między Grupa Long Term Niepełnosprawności i indywidualnej lekarza Niepełnosprawność Polityka Ubezpieczenia

Istnieją pewne istotne różnice między typowym planem niepełnosprawności grupy i bardziej kompleksowej polityki ubezpieczeniowej lekarz niepełnosprawność. Najważniejszą z których podane są poniżej:

 • Koszt. Typowa polityka niepełnosprawności grupa jest często tańsze niż planu lekarze ubezpieczenia rentowe. Ale pamiętaj, zazwyczaj dostajesz to za co płacisz, więc dodatkowy koszt nie może być problemem.
 • Definicja niepełnosprawności. Ta różnica potencjałów może być bardzo istotne dla Ciebie. Typowa polityka niepełnosprawności grupa uważa, osoba nie jest już wyłączony, czy mogą wykonywać obowiązki od "wszelkiej działalności zarobkowej." Indywidualne ubezpieczenia lekarze często jak "zawód" własny przepis, który uwzględnia ubezpieczony jest wyłączony (i kwalifikujące się do Korzyści dochodach) tak długo, jak są one w stanie podjąć obowiązki ich specjalności medycznej.
 • Obowiązek podatkowy korzyści. Korzyści dochód z polityki w zakresie niepełnosprawności grupy, która jest wypłacana przez pracodawcę jest zwykle opodatkowaniu. Ponieważ większość polis ubezpieczeniowych grupy zapewniają poziomu świadczeń około 60% swojego miesięcznego dochodu brutto, po opodatkowaniu, twój prawdziwy dochód korzyścią będzie około 45% lub mniej. Program ubezpieczeń lekarz niepełnosprawność, że zakup osobiście, zwykle zapewnia, że twoje dochodywolne od podatku świadczenie. Dlatego też, nawet z identycznym poziomem dochodów korzyści (60%), będzie generować 15% do 20% więcej realny dochód z ubezpieczenia rentowe lekarz.
 • Przenośność ubezpieczenia. Jeśli zostawisz swoją grupę i przenieść w inne miejsce, ubezpieczenie ustaje. Poprzez własne ubezpieczenia rentowego dla programu lekarzy, można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie zasięg zdecydujesz się ćwiczyć.

Są one potencjalnie istotne różnice w tych dwóch typach pokrycia. Uważają, że te różnice ostrożnie, gdy zdecydujesz się, jak chronić swoje dochody w przypadku kontuzji lub choroby.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Szacujemy Co dobrego lekarza niepełnosprawności Ubezpieczenia Pokrycie może kosztować

Lekarz ubezpieczenia rentowego jest kluczowym elementem opieki zdrowotnej pakietu lekarza ubezpieczenia. Szacowanie kosztów pokrycia "dobry" może być nieco trudne, ale tutaj jest zasada. Jeśli budżet od 1% do 4% dochodu brutto na koszty ubezpieczenia rentowego właściwego prowadzenia lekarza, powinieneś być w dobrym parku zabaw.

Ostateczny koszt tymczasowej ubezpieczenia rentowego będzie często pod wpływem następujących czynników:

 • Przy użyciu standardowego definicji niepełnosprawności lub pokryte włączenia "okupacji" własny przepis, który zapewnia korzyści, dopóki nie są w stanie wznowić szczególne obowiązki swojego zawodu i specjalności.
 • Dodanie innych przepisów, które mogą stanowić dodatkowe ubezpieczenia lub ryczałtu korzyści, takie jak resztkowego niepełnosprawności lub niepełnosprawności zasięgu wstępnej.
 • Dodawanie pokrycie wydatków biznesowych napowietrznych, jeśli jesteś właścicielem praktykę lub są partnerem w jednym.
 • Twoja historia choroby. Możesz cieszyć cennik premii lub podlegać "nominalnej" premii opartych na Twojej karcie zdrowia.

Ubezpieczenie rentowe dla lekarzy nie jest tanie, ale, gdy jest to potrzebne, mały procent dochodu brutto wydatków na odpowiednie ubezpieczenia jest zazwyczaj bardzo skromne cena za utrzymanie dochodów w okresach niepełnosprawności.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.