grsail.com

Ubezpieczenia niepełnosprawności: długoterminowe Porady niepełnosprawności

Najpopularniejsze Long Term rentowe Warunki

Długoterminowe renty inwalidzkie powinny być badane co najmniej z dwóch podstawowych perspektyw

 1. Ile pieniędzy chcesz otrzymywać co miesiąc jesteś uważany jest wyłączony?
 2. Jak długo chcesz miesięczne korzyści dochodowe kontynuować w czasie objętym niepełnosprawności?

Jasne, chcesz 35.000 dolarów miesięcznie na życie i zamierza żyć w cudownym wieku 119 lat. Oczywiście, nieco bardziej realistyczne myślenie jest niezbędne do stworzenia najlepszego planu długoterminowe ubezpieczenia rentowego dla Ciebie. Proszę wziąć pod uwagę następujące pomysły w ramach swojej oceny.

 • Wspólne długoterminowe renty inwalidzkie wnieść opłatę w wysokości 55% do 65% swoich bieżących dochodów. Czasami, uzupełniające długoterminowe opcje niepełnosprawności mogą obejmować możliwość, aby zwiększyć swoje miesięczne dochody do 70 procent% do 75% (kilka planów nawet pozwalają otrzymać do 80%).
 • Zanim zdecydujesz się na procent dochodu chcesz otrzymywać, należy rozważyć następujące -
  • Tworzenie "minimalną" budżetu ukazujący najniższą kwotę dochodu, że trzeba spełniać swoje podstawowe obowiązki, oraz
  • Zdawać sobie sprawę z ograniczenia maksymalnej płatności miesięcznych dochodów w Twoim zasięgu.
 • Określ, które z najbardziej popularnych okresach świadczeń jest dla Ciebie najlepszy. Istnieje szeroka gama długoterminowych świadczeń rentowych okresów płatne. Zazwyczaj najczęstsze określenia świadczeń są -
  • Dwa lata
  • Pięć lat
  • Do 60 roku życia
  • Do 65 roku życia
  • Życie
 • Zawsze należy pamiętać, że regularne koszty miesięczne lub roczne składki będą bezpośrednio dotknięte przez wybraną długoterminowego poziomu świadczeń ubezpieczenia rentowe i terminu płatności.

Twoja lista życzeń powinna stać plan działania, gdy jest dopasowana swoją stałych wydatków, budżet, i bieżącej miesięcznych przepływów pieniężnych. Twoim celem powinno być, aby osiągnąć najlepszy zasięg, gdy dopasowane obecnego budżetu. Niech stron informacyjnych, jak ProtectYourIncome.com, pomóc włączyć informacje w działania.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Wspólne Kwestie podatkowe długotrwałego kalectwa Programy ubezpieczeniowe

Względy podatkowe długoterminowych programów ubezpieczeniowych niepełnosprawności może łatwo stać się zawiłe i skomplikowane. Najlepsze i najbardziej opłacalne rada jest, aby skonsultować się z zaufanym doradcą podatkowym przed podjęciem jakichkolwiek decyzji, które mogą mieć wpływ na osobistą sytuację podatkową. Mimo, że są tu pewne podstawowe kwestie dotyczące wymagań podatku dochodowego.

 • Kto płaci składki na swojej długoterminowej ubezpieczenia rentowego? Obowiązek podatkowy zwykle określa się, kto płaci składki na swoim zasięgu. Jeśli twój pracodawca opłaca składki, miesięczne świadczenia dochodowe są zazwyczaj opodatkowaniu. Jeśli jesteś właścicielem pokrycia i płaci miesięczne składki, zwykle miesięczne świadczenia dochodowe są wolne od podatku.
 • Otrzymania Bezpieczeństwa niepełnosprawności Ubezpieczeń Społecznych (SSDI) korzyści oprócz prywatnych świadczeń ubezpieczeniowych. SSDI świadczenia są często wolne od podatku, ale to wyłączenie podatku może zależeć od poziomu swojej "innych dochodów", określonym przez ZUS.
 • Czy Twoje długoterminowe renty inwalidzkie wypłacane w związku z dochodem do kompensacji pracowników? W zależności od wybranego języka polityki, zobowiązań podatkowych związanych z twoich świadczeń może być ograniczona.
 • Czy otrzymujesz weteranów lub wojskowej dochodów niepełnosprawności? Obowiązek podatkowy zależy często od wielu przepisów federalnych i prywatnym języku ubezpieczeniowej.

Ze względu na mnóstwo potencjalnych względów podatkowych długoterminowych składek rentowych i dochodów, należy zawsze skonsultować się z doradcą podatkowym, przed podjęciem ważnych decyzji i wyborów. Ponadto, stosowanie skutecznych stron internetowych, jak ProtectYourIncome.com, aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszych dostępnych wyborów.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Dlaczego warto rozważyć zarówno krótko i długoterminowej niepełnosprawności Coverage

Powinno się rozważyć zarówno krótko-i długoterminowej zasięgu niepełnosprawności, szczególnie jeśli są medyczne, prawne lub innego specjalisty. Obecnie pięć państw i Puerto Rico ma programy inwalidzkie dla określonych pracowników, ale reszta wszechświata pracy powinny rozważyć oba programy. Kwestia kosztów w porównaniu do korzyści jest zawsze problem, ale trzeba chronić najcenniejsze, obecne i przyszłe zarobki, jak najdokładniej.

Należy wziąć pod uwagę następujące elementy w ocenie zakup obu rodzajów pokrycia.

 1. Korzystać okresy. Najlepiej, jeśli chcesz krótki zasięg Termin rozpoczęcia jak najszybciej po zadaszonym niepełnosprawności i mieć długoterminowe ubezpieczenia rentowego rozpocząć udzielanie świadczeń zaraz po krótkoterminowe korzyści przestaną.
 2. Eliminacja (oczekiwanie) okresy. Zastanów najkrótszy okres oczekiwania może sobie pozwolić na krótki zasięg i czas termin eliminacji, która umożliwia długoterminowe renty inwalidzkie, aby rozpocząć miesiąc po uprzedniej koniec korzyści.
 3. Podobne i / lub uzasadnione definicje niepełnosprawności. Posiadające jedną zasadę, która pozwala przeziębienie być pokryte niepełnosprawność i innym, że wymaga się być wyłączony tylko podczas wykonywania czynności godne Evel Knievel ma większego sensu. Chociaż może zdecydować się na bardziej liberalne "języka" w ubezpieczenie rentowe długoterminowej, cały proces działa sprawniej, gdyby wymogi dotyczące klasyfikacji niepełnosprawności są podobne.
 4. Zakup "zawód" pokrycie własnych w swojej długoterminowej umowy niepełnosprawności. Funkcja ta może być ważnym elementem długoterminowej ubezpieczenia rentowego, zapewniając znacznie lepszą ochronę niż standardowe "wszelkie okupacyjnej" przepisu. Chociaż nie jest koszt tego ubezpieczenia, to pozwalają, aby kontynuować aż do chwili, korzyści można wznowić wykonywanie obowiązków swojej specjalności.
 5. Twoja historia choroby. Nawet jeśli cieszyć się dobrym zdrowiem w czasie aplikacji, ma historię swojej rodziny lub innych potencjalnych problemów wystawać możliwe względy medyczne w przyszłości? Zakup odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej długoterminowej niepełnosprawności teraz może dać bezpieczeństwo i spokój podczas przyszłej kariery.

Jeśli masz pracodawcę, który zapewnia grupowego ubezpieczenia krótkoterminowego dla Ciebie, opracować plan niepełnosprawności długoterminowego, który uzupełnia firma sponsoruje program. Jeśli jesteś medycznych lub innych profesjonalnych, poważnego rozważenia w tym własny zawód, resztkową (częściowe) niepełnosprawności oraz wstępną niepełnosprawności (utrata wzroku, słuchu, mowy, itp), zasięg do indywidualnych długoterminowej pakiet ubezpieczeń niepełnosprawność.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Wiem Wspólne Różnice między grupowe i indywidualne ubezpieczenia Long Term Niepełnosprawności

Choć obie grupy i indywidualne ubezpieczenia rentowe długoterminowe dzielić wiele wspólnego języka, istnieje kilka potencjalnie istotnych różnic, które powinieneś wiedzieć. Niektóre z ważniejszych różnic podane są poniżej.

 • Grupa długoterminowe zasięg niepełnosprawności jest zwykle mniej kosztowne, na zadaszonym pracownika. Podobnie jak w korzystnej filozofii banków, SKOK-ów i innych kredytodawców, rozłożenia ryzyka ma zasadnicze znaczenie w obliczaniu kosztów usług. Ubezpieczenie typową grupę jest statystycznie mniej kosztowne niż ubezpieczenia osobę.
 • Indywidualne długoterminowe niepełnosprawności ubezpieczenia mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb. Z własnej polityki, można dodać lub odjąć funkcje do tworzenia niestandardowych długoterminowego programu niepełnosprawności.
 • Długoterminowe ubezpieczenie rentowe będzie droższa o indywidualnym zasięgu, ale daje lepszą ochronę. Szczególnie interesujące dla profesjonalistów, indywidualne niepełnosprawność długoterminowe zasięg niepełnosprawności często lepiej zaspokoić swoje potrzeby i pragnienia.
 • Przychody Grupy jest świadczenie podlegające opodatkowaniu, podczas gdy często indywidualna długoterminowe ubezpieczenie rentowe często jest wolne od podatku. Czynnik ten może stać się ważną korzyścią, gdy jesteś już stara się zachować pewien styl życia, na obniżonym poziomie dochodów.
 • Korzystniejsze Definicja niepełnosprawności jest dostępny z indywidualnym długoterminowego ubezpieczenia rentowe. Zamiast wspólnej "okupacji" języka jakiegokolwiek w zasadach grupy, można wybrać, aby mieć "własną okupacji" zasięg zawarte w indywidualnej długoterminowej umowy niepełnosprawności.

Nie może być inne różnice między grupą długoterminowego ubezpieczenia rentowego oraz indywidualnego ubezpieczenia, ale te są często uważane za najważniejsze różnice podstawowe.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Podstawowe różnice między krótko- i długoterminowych niepełnosprawności programów ubezpieczeniowych

Krótkie i długie długoterminowe programy ubezpieczeniowe niepełnosprawności zawierają więcej różnic niż tylko nazwy. Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić różne poziomy ochrony, a czasami ich umowy zawierają szeroko zróżnicowany język. Niektóre różnice podstawowe obejmują:

 • Korzystać okresy. Krótkoterminowe zazwyczaj zasięg zapewnia korzyści dla jednego roku, natomiast długoterminowe ubezpieczenia dochodów niepełnosprawności zapewnia korzyści dłuższe niż jeden rok, czasem 65 lat lub później.
 • Eliminacja (oczekiwanie) okresy. Typowy zakres okresów oczekiwania na krótki termin ubezpieczenia rentowego jest od 7 do 60 dni. Długoterminowe plany pokrycia niepełnosprawność często obejmują okresy eliminacji od 60 do 180 dni. Te przedsiębiorstwa, wybierając oba rodzaje pokrycia powinny "dopasować" swoje okresy eliminacji do uniknięcia nakładania. Zarówno krótko- i długoterminowych składki rentowe wpływa na zwięzłość lub przedłużona długość okresów oczekiwania.
 • Własna definicja Zawód i języka. Choć zwykle nie jest czynnikiem w krótkim zasięgu termin definicja niepełnosprawności może być bardzo ważne w długofalowej polityki wobec osób niepełnosprawnych. Jeśli masz "Wszelkie Zawód" definicja niepełnosprawności w bieżącym zasięgu, istnieje ryzyko konieczności świadczeń zakończone kiedy już odzyskane w stopniu wystarczającym do wykonywania czynności "wszelkiej działalności zarobkowej", niekoniecznie swoje dawne zajęcia lub zawodu.

Są to tylko niektóre z różnic między krótkim i długim okresie ubezpieczenia rentowego. Odwiedź informacyjne strony internetowe, jak ProtectYourIncome.com, aby uzyskać więcej informacji i pomysłów, które pomogą Ci zrozumieć, oba rodzaje ubezpieczenia dochodu niepełnosprawności i zbudować skuteczny plan ubezpieczeń.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.

Dlaczego Składki ubezpieczeniowe Long Term Niepełnosprawność Wary

Niektórzy specjaliści, na początku, obawia się, że składki na ubezpieczenie długoterminowe niepełnosprawności wydają się zmieniać dość powszechnie. Jeśli korzystasz z Internetu i doskonałe strony internetowe, jak ProtectYourIncome.com, aby dać Ci informacje potrzebne do zbudowania Twojego pakietu długoterminowe ubezpieczenia rentowego, zdasz sobie sprawę, że premie dla tego pokrycia w rzeczywistości nie różnią się do tego stopnia, najpierw może przyjąć. Oto kilka powodów, składki mogą pojawić się różnić.

 • Czy patrząc na grupy lub indywidualnego długoterminowego ubezpieczenia rentowego? Pokrycia Grupa zwykle kosztują mniej, bo) pewne ryzyko jest rozłożone w całej wielkości grupy, b) większość polis grupowych to tylko standardowe przepisy pokrycia. Wiele indywidualnych zasięg jest "dostosować" przez ubezpieczonego w celu osiągnięcia jego / jej dochodów w porównaniu do celów lotniczych.
 • Czy porównując standard, zasięg szablonowe z planem, który zawiera kilka cennych uzupełniające długoterminowe możliwości niepełnosprawności? Długotrwałe firmy niepełnosprawności mają tendencję do projektowania standardowych planów z ostrym okiem kosztować, aby ich plany rynkowe dla nabywców. Choć starają się to najlepsze korzyści możliwe, często dłuższe eliminacji (oczekiwania) okresów, mniejszy procent świadczeń dochodach i / lub krótsze okresy świadczeń utrzymać koszty uzasadnione.
 • Czy jesteś oceny niskiej klasy profesjonalne przepisy politycznych lub z wysokiej klasy profesjonalny długoterminowe ubezpieczenia rentowego cytat? Choć okrojona długoterminowy produkt niepełnosprawność może być lepszy od najbardziej podstawowego ubezpieczenia standardem, to zazwyczaj nie rywalizować z profesjonalną ochronę dochodów niepełnosprawność, że zawiera kilka cennych pokrycia dodatkowego.
 • Czy porównanie "oceniane" pokrycia ubezpieczeniem standardowym wyposażeniem długoterminowe niepełnosprawności? Wnioskodawcy z problemów zdrowotnych, nie może cierpieć długoterminowych odmowę niepełnosprawności pokrycia, ale często są ubezpieczeniu w nieco wyższej cenie. Często powoduje to cytat za lub wydanie "nominalnej" polityki, która może nakreślenia podobny zasięg, ale wyższe koszty premii.

Ważne jest, aby zrozumieć, że długoterminowe ubezpieczenie rentowe może być program "build to sam", w szczególności zakres oferowanych do specjalistów medycznych i innych. To może być wspaniałym i skutecznym sytuacja. Wielu specjalistów ćwiczyć specjalności, które mogą być bardzo różne od innych, typowych zawodów. Dlatego też, mając możliwość "krawiec" swój zasięg do konkretnych potrzeb i wymagań może okazać się ogromne korzyści dla profesjonalistów.

Zapoznaj się z umowy polisy ubezpieczeniowej konkretnych informacji na temat Twojego zasięg i rzeczywistych warunków i wyłączeń. Powyższe stwierdzenia mają charakter ogólny i mogą lub nie mogą odzwierciedlać rzeczywiste warunki polisy ubezpieczeniowej.