grsail.com

Tworzenie pamiątki Totes

Tworzenie pamiątki Totes


Niezależnie od tego czy uczestniczyć upraw w tygodniu lub po prostu chcesz być bardziej zorganizowana w domu, Tworzenie skrzynek pamiątki są wielkie inwestycje. Użyj jednego z tych pojemników, a nigdy nie będziesz musiał polować na swoich dostaw ponownie.

O Tworzenie pamiątki

Tworzenie Keepsakes założyciel Lisa Bearnson, był redaktorem naczelnym magazynu i Word Perfect zapalonym scrapbooker w połowie 1990 roku. Postanowiła odmienić swoje doświadczenie do edycji i jej miłości do scrapbookingu w nowej kariery, a w 1996 roku założył magazyn pamiątki tworzenie. W tym czasie było bardzo mało inspiracją dostępne scrapbookers więc magazyn szybko zdjął. W branży wzrosła, firma zajęła się innych obszarach, takich jak konwencje notatniku i dostaw. Bearnson od tego czasu sprzedał firmę do Creative Crafts Group, która jest właścicielem kilku szycia i rzemiosła papieru czasopisma.

Tworzenie pamiątki Totes

  • Płótno paski z uchwytem na rzep, dzięki czemu można go nosić na ramieniu
  • Duże tyle blisko centrum kieszenie na suwak, aby dopasować układy 12x12
  • Dwie małe kieszenie po obu stronach, aby dopasować małe zapasy takich jak kleju lub taśmy biegaczy
  • Dwie duże kieszenie po obu stronach, aby dopasować wkładki atramentowe, taśmy lub ozdoby
  • Boczne kieszenie na markery
  • Materiał zmywalna

Zastosowania

Torebka jest idealny rozmiar do podjęcia upraw lub stron notatniku. Twój gospodyni będzie zielony z zazdrości!

Uprawy

Jeśli nigdy nie zostały do ​​uprawy, jesteś w leczeniu. Upraw jest impreza, gdzie ty i twoi przyjaciele spotykają się, aby notatniku. Impreza nazywa upraw, ponieważ "crop" Twoje zdjęcia. Uprawy odbywają się w kościołach, domach, a czasem nawet lokalnych sklepach notatniku. W celu dokonania większość czasu, użyj Tworzenie pamiątki torebka do przenoszenia materiałów eksploatacyjnych. Zrób listę układów, które zamierzasz wykonać podczas uprawy i podejmuje zdjęcia, papier i ozdoby z domu. Umieścić wszystkie rzeczy dla każdego układu w oddzielnej torbie papierowej notatnik i wsunąć je w torbie. Materiały takie jak klej, nożyczki, trymer do papieru i łatwo mieści się w kieszeni zewnętrznych.

Konwencje i Klasy

W taki sam sposób, jak przygotować się do uprawy, zabrać torbę do konwencji lub klas. Zmniejszy to prawdopodobieństwo zakupu duplikatów, a także zapewnić miejsce do przechowywania nowo zakupiony papier i upiększeń, bez ich uszkodzeniem.

Magazynowanie

Twoje miejsce scrapbooking mogą nie być dostępne w domu, więc torebka jest wygodnym sposobem na utrzymanie wszystkich dostaw w jednym miejscu. Gdy jesteś gotowy na złom, po prostu położyć swoje przedmioty na stole w jadalni i zainspirować. Gdy twoje układy są kompletne, załadować z powrotem do dostaw dźwigać i powiesić go aż do następnej sesji scrapbooking. Metoda ta zapobiega również przed zakupem zbyt wiele rzeczy!

Ostateczne Porady

Czy używasz dźwigać codziennie, co tydzień, lub wtedy, gdy strajki nastroju, zachować patrząc na zupełnie nowe dbając, aby utrzymać wkładki z atramentem, markerów i kleju szczelnie zamknięty, gdy nie jest w użyciu. W przypadku dostania się dostać plam na totalizator, ogólnie środek czyszczący jak 409 należy usunąć wszelkie plamy.