grsail.com

TV: Sony telewizory Porady

System TV Lokalizacja-Free Sony

Być może już zainstalowany router bezprzewodowy, aby umożliwić członkom rodziny różne połączenia z Internetem w domu. Wygodne, prawda? Bez kabli, można przenieść komputer do innego pokoju, kiedy tylko chcesz.

Czy wiesz, że sama technologia istnieje dla sygnałów telewizyjnych? Routery LocationFree Sony pozwala bezprzewodowo odbierać sygnał z telewizji kablowej, satelitarnej lub anteny.

Więc jeśli siedzi przy laptopie w łóżku i nagle się chęć do oglądania Nick na Nite, wszystko co musisz zrobić, to uruchomić pilota. Możesz używać telewizora LCD Sony w kuchni podejmowania w tych odcinkach "Aqua Nastolatek Hunger Mocy", zapisany na rejestratorze w salonie.

Telewizory LCD Sony

Sony opuścili rynek telewizor plazmowy w 2005 roku, powołując się na brak kontroli nad procesem produkcyjnym, a zamiast tego koncentrował się na produkcji wysokiej jakości telewizory LCD. Wyniki były imponujące, według recenzentów, którzy chwalili linii Bravia, produkowane we współpracy z Samsung.

Energicznie obrotu swoich zestawów, wyprzedza rywali Sony; poprzez doskonałe telewizory, to utrzymała swoją wysoką reputację jakości. Pytanie dla kupujących jest: Czy słynny Sony TV niezawodność warte dodatkowych kosztów w porównaniu do podobnych telewizorów?

Reputacja Projektowania

Reputacja firmy Sony dla innowacyjnych projektów telewizyjnych sięga dziesięcioleci. W 1970 roku, kiedy to większość telewizorów miał "drewno ziarna" wygląd, Sony Trinitron Profeel został orurowany w srebrno-tonowego aluminium - wygląda na marketingu zwane "nagi".

Dziś projektanci myślących w Sony dostarczyły takie innowacje, jak ramki użytkownika zmienna w Bravia i jego "Floating", jasnej powierzchni, która otacza ramkę i sprawia, telewizor LCD Sony wydaje się, że wyruszył w osobnym oknie ,

Co dalej dla Sony?

Sony widział przyszłość i to jest duży. Na podłodze w 2007 Consumer Electronics Show, firma zaprezentowała się "prototyp Sony Bravia, który 82 może również stać się model produkcji jeszcze w tym roku.

Kolejny awans w 2007 roku spodziewane jest moduł, który będzie pasował na niektórych telewizorach Sony, umożliwiając im strumienia wideo z Internetu bez użycia komputera.

Również na etapie plotka jest możliwe powrót do produkcji Sony telewizory plazmowe, jeśli układ produkcyjny można wypracować.

Linia Sony 1080p

Ponieważ 1080p to najwyższa dostępna w dzisiejszej telewizji świecie definicja, a ponieważ Sony ma silną reputację jakości, videophiles niecierpliwie czeka na debiut linii telewizorów Sony 1080p.

Wiele bardzo zadowoleni z tego, co dostali. Oczywiście, można się spodziewać zestaw do przetwarzania treści w wysokiej rozdzielczości dobrze, ale funkcje przetwarzania obrazu Sony również poprawić wygląd standardowych analogowych kanałów telewizji kablowej.

Siedem zestawów Bravia posiadają szerokie kąty widzenia i technologii poprawiających jakość kolorów, są w rozmiarach nawet 70 cali. W ruch najwyraźniej oznaczało odwołać się do kobiet, właściciele Bravia może kupić 300 dolarów oprawę w jednym z kilku kolorów, aby zastąpić standardowe szczotkowanego-srebrny wygląd.

Sony Telewizory plazmowe

Sony Telewizory plazmowe wyszedł z produkcji w 2005 roku, więc jeśli jesteś umiera na osoczu, ale chcą się niesamowitą jakość Sony, trzeba spróbować innej marki.

To nie może być przypadek na długo. Krążą pogłoski, że Sony jest w rozmowach z tajwańskiej firmy, aby wznowić produkcję telewizory plazmowe. Jeśli Sony mogą poćwiczyć swoje wcześniejsze problemy z produkcją jakość, wynik może być strzał w ramię na rynku plazmy.

Sony TV audio

To może być uzasadnione jest założenie, że każdy, wyrastają z jednego z high-end Sony telewizor z płaskim ekranem będzie również podłączenie systemu audio kina domowego. Niemniej jednak, Sony posunął się tak daleko, jak to możliwe, aby upewnić się, że wbudowany w audio w jego telewizory Bravia oraz Qualia jest się słuchać.

Oczywiście, istnieją ograniczenia co można zrobić z cienkich głośników na krawędziach ekranu, a ktoś naprawdę zaniepokojony dźwiękiem będzie chciał dodać subwoofer i dodatkowych głośników do efektów dźwięku przestrzennego. Ale jeśli po prostu chcesz zabrać Sony TV z pudełka i podłączyć go, nie będziesz rozczarowany, co słyszysz.

Sony Telewizory projekcyjne

ConsumerSearch.com wzywa Sony Wielki WEGA KDS-60A2000 "najlepsze LCoS TV", a nazwy czasopism Ostateczny AV Sony Qualia 006 "Najlepszy wybór". Nie ma wątpliwości, że Sony zestawy kina mają wyraźną przewagę na rynku tylnej projekcji.

Oczywiście, nie jest to cena za krawędzią. Qualia 006 kosztuje około $ 10,000.

Qualia 006 posiada również produkcję ponad 2 mln pikseli i najwyższą rozdzielczość HDTV możliwe. To właśnie może się Super Bowl wyglądać lepiej, nawet jeśli Twój ulubiony zespół nie gra w tym roku.

Jeśli jesteś jednym z tych, mają-it-wszystkie typy, zestawy funkcji - głęboką czerń, wspaniałe rozdzielczości, szerokiego obrazu - na kontrole telewizorów projekcyjnych Sony będzie wow. Tylko pamiętaj, masz portfel, aby dopasować.