grsail.com

Turcja Kostiumy

Turcja Kostiumy


Nie ma lepszego sposobu na Święto Dziękczynienia Szybki start podczas Halloween niż don kostiumy Turcji.

Rozmowa Turcja

Turcja stroje są nie tylko na Halloween już. W rzeczywistości, ubieranie się jak smaczne ptak jest już nie tylko zarezerwowane na Święto Dziękczynienia albo. Te kostiumy są zużyte dni indyka z różnych imprez okolicznościowych, w tym otwory Sklep spożywczy, sztuk hodowlanych i Turcja Trot wyścigach drogowych. Co więcej, kostiumy mają długą drogę od czasów organów kartonowych i plastikowych klejone na piór. Teraz można kupić wyszukane kostiumy na ciało, które wyposażone życia, takich jak nakrycia głowy i dzwonków.

Rodzaje Turcji Kostiumy

Wiek nie jest czynnikiem, jeśli chodzi o znalezienie indyka idealny strój. W gobbling getups są w różnych rozmiarach, aby zmieścić wszystkich od niemowląt do osób starszych.

Dla dzieci

Dzieci mogą bawić się ubiera jak Ameryki ptaka z ulubionych raz leżeli oczy na tych zabawnych kostiumach indyków:

CostumeCraze.com ma indyka deluxe kostium, który jest idealny dla małej gobbler. Pełni accessorized getup jest wyposażony w bogaty ciała brązowy ptak, który jest wykonany z komfortowej bawełny. Obejmuje ona także długą czerwoną szyję i kaptur z uroczą indyka twarzy, a także czerwone nogi indyka. Strój pasuje dzieci rozmiarach siedem do 10 i jest w kilku kawałkach.

BuyCostumes.com sprzedaje kolejny ładny indyka getup dla ptaków w szkoleniu. Plump swoje dziecko z tym nieodparty kostium, który zawiera brązowy i czerwony pluszowy indyka body z dołączonymi czerwone nogi i kaptur, który wyposażony jest realistycznych indyka twarz. Jest on dostępny w rozmiarach dziecięcych siedmiu do 10 i może sprawić, fenomenalny powiązanie z innym Dziecko ubrane jak pielgrzym lub Indian.

Dla Dorosłych

Grown up mogą uzyskać ich pożerać na sporting indyka stroje też.

CostumeSuperCenter.com ma niesamowite całego ciała dorosłych garnitur wraz z indyka, nakrycia głowy i indyka regulowane nogi kołdrą. Kostium wykonany jest z oddychającego materiału, więc można tańczyć bez zerwania dziób. Strój jest idealny do wypoczynku i konkursach parady lub jako niespodziankę na swojej rodziny corocznego święta Dziękczynienia.

Jeśli wolisz nosić strój, który ma trochę więcej pizzazz, a następnie zdecydować się na Toma Ptak Mascot. Pluszowe Turcja jest extra wytrzymałe i ognioodporny. Strój pochodzi z:

  • Brązowy pluszowy kombinezon
  • Załączone rękawice z jednym palcem pasujące ptasie nogi i żółte
  • Oddzielna brązowy napowietrznych maska ​​na całą twarz z czerwonym wat i snood, duże oczy i żółtym dziobem
  • Czarny kapelusz góry z żółtym zespołu

Strój jest jeden rozmiar pasuje na większość dorosłych i całkowicie ukrywa tożsamość osoby noszącej go.

Jak zrobić Homemade Turcja Garnitury

Jeśli nie masz pieniędzy na zakup całego ciała indyka strój, zawsze możesz tworzyć własne w domu. Tkanina sklepy nosić kostium wzory w sezonie jesiennym. Ponadto Internet roi się od miejsc, które oferują wskazówki, jak zrobić własne stroje Turcji.

MarthaStewart.com jest domem dla najpopularniejszych na świecie garnitur pieczonego indyka dla dzieci. Zaprojektowany przez widza, który chciał wepchnąć jej dziecko w stroju indyka, to niesamowite kostium pozwala służyć dziecku do rodziny i przyjaciół w najbardziej pyszne sposób. Kostium dysponuje dziecko jako piecu palone indyka z warzywami i pełnej srebrnej tacy. Wskazówki są łatwe do naśladowania, a wyniki są poza wspaniałe.

Prostsze opcja to zrobić getup indyka z dużym kartonie. Możesz włączyć się do uroczystej wakacje ptaka poprzez malowanie karton z brązowej farby i dodanie czerwonej bibuły pióra do niego z jakimś gorącym klejem. Na dziobie jest również wykonany z tektury. Wystarczy wyciąć trójkąt, malować to żółty i przykleić go pod oczy z przodu pudełka. Dodać wattle z resztek kartonu, malować go na czerwono, i dołączyć go do dolnej przedniej części pudełka. Wreszcie, czerwony klej, żółte i brązowe pióra łodzie na starym czerwonym T-shirt, i wsunąć na niektóre czerwone rajstopy do zakończenia kostium.