grsail.com

Tsunami: Tsunami Relief Services Porady i

Luterański Świat Relief (LWR)

"Luterańska Świat Relief (LWR) został w odpowiedzi na sytuacje kryzysowe i katastrofy od czasu jej powstania w 1945 roku Praca przez partnerów i globalnych sieci humanitarnych, LWR działa w 50 krajach, aby zapewnić nie tylko ulgę, ale do zwalczania przyczyn ubóstwa. Po trzęsieniu ziemi i tsunami w Azji Południowej, LWR uruchomiła falę DAJE ™ finansować swoje działania przebudowę w krajach dotkniętych. W pierwszym tygodniu, FALA PODAJĄCY wygenerował ponad 4.700.000 dolarów dolarów. darowizny członkowskie Thrivent finansowe do LWR będzie dopasowany dolara na -dollar przez 15 kwietnia 2005, maksymalnie do 2 milionów dolarów.
http://www.lwr.org/
800-LWR-LWR-2
"

Islamic Relief

"Islamski Ulga, międzynarodowej pomocy i rozwoju miłości, spędza początkowe € 1.400.000, aby nieść pomoc ocalałych z tsunami, oraz pomoc już przybył w Indonezji. Pieniądze zobowiązali pochodzi z funduszu awaryjnego Islamic Relief, więc darowizny są potrzebne, aby zapewnić dalszą pomoc dla osób dotkniętych w Azji Południowej.

http://www.islamic-relief.com/
0121 605 5555

"

United Way International

United Way International, United Way of America oraz United Way stowarzyszonych w obszarach tsunami pracują wspólnie, aby ocenić i zaspokojenia potrzeb długoterminowych dotkniętych społeczności w Azji Południowej. Wielka Droga Fundusz Azji Południowej Odpowiedź została stworzona, aby wspierać te wysiłki odzysku długotrwałe i może być podawany przez United Way International. Dary przyjmowane są w trybie online lub za pośrednictwem poczty ślimaka. http://national.unitedway.org/ 1-703-836-7112

Armia Zbawienia

"Armia Zbawienia jest udzielanie pomocy 24-godzinne tysięcy ludzi dotkniętych przez tsunami w Azji Południowej, który zabił co najmniej 150 tysięcy ludzi i zdewastowany 11 krajów. Pracowników Armii Zbawienia w rodzimych, lokalnych organizacji w trzech krajach najbardziej dotkniętych kryzysem były jednymi z pierwszych, w odpowiedzi na tę tragedię. Armia Zbawienia międzynarodowa nadal udzielać wsparcia w społeczności dla długotrwale. http://www.salvationarmyusa.org/
"

Bezpośredni Relief Międzynarodowy

"Direct Relief International działa w celu koordynacji wysiłków na rzecz pomocy wśród organizacji reagujących na tsunami w południowej Azji. Bezpośredni Relief International, koncentruje się na programach zdrowotnych w sytuacjach nadzwyczajnych, a ich partnerstw korporacyjnych umożliwić im zmaksymalizować efekt każdego dolara wpłat.
http://www.directrelief.org/index.html
1-805-964-4767 "

Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Półksiężyca

Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, największej na świecie organizacji humanitarnej, kieruje i organizuje pomoc dla najbardziej zagrożonych ludzi na świecie. Ich praca jest prowadzona przez siedem podstawowych zasad; ludzkość, bezstronność, neutralność, niezależność, wolontariat, jedność i powszechność. Twoje pieniądze darowizny lokalne wysiłki humanitarne, aby pomóc społeczności odzyskać od dewastacji trzęsienia ziemi i tsunami w Azji Południowej.
http://www.ifrc.org/helpnow/donate/donate_response.asp
+41 22 730 42 22

Catholic Relief Services

Od 1943 roku Catholic Relief Services (CRS) pomogła ubogich i pokrzywdzonych na pięciu kontynentach, w ponad 90 krajach. CRS zapewnia bezpośrednią pomoc, usługi rozwoju i edukacji. Zespoły CRS pędzą natychmiastową ulgę w postaci żywności, leków, wody i urządzeń sanitarnych, artykułów gospodarstwa domowego i materiałów schronienie dla milionów ocalonych w wyniku katastrofalnego tsunami w Azji Południowej.
http://www.kintera.org/htmlcontent.asp?cid=41794
800-736-3467