grsail.com

Tsunami: Tsunami Relief Porady i Żywności

CARE

"Długoterminową obecność CARE w Azji Południowej pozwoliło im na szybkie dostarczenie żywności, oczyszczanie wody, schronienia i materiałów medycznych do ludzi najbardziej dotkniętych przez kataklizm tsunami. Dzięki ich pracy humanitarnej w ponad 70 krajach na całym świecie , OPIEKA ma zasoby i doświadczenie, aby mieć wpływ na trwałą zmianę w obszarach zniszczonych przez trzęsienie ziemi i tsunami.
http://www.careusa.org/
1-800-521-CARE "

Żywność dla Hungry (FH)

"Założona w 1971 roku, Żywność dla Hungry (FH) pomaga niektórym z najbardziej poszkodowanych ludzi na świecie w 37 krajach. Ponad 93 procent całkowitego dochodu FH, w tym towarów, idzie do programów terenowych. FH jest dostarczanie żywności i wsparcia dla ofiar tsunami w krajach otaczających Ocean Indyjski. Darowizny są pilnie potrzebne, aby pomóc w działania pomocowe funduszu w Indonezji. SIA, Indiach, Sri.
http://www.fh.org/
1-800-2-głody
"

Karmić dzieci

"Feed The Children jest chrześcijaninem, organizacja non-profit, która dostarcza ulgi żywność, lekarstwa, odzież i inne potrzeby do osób, dzieci i rodzin kwestionowanych przez głód, wojny, ubóstwa lub katastrof naturalnych. Feed The Children jest wysyłanie więcej niż 50000 funtów żywności, wody i katastrofy dostaw pomocy humanitarnej na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi i niszczycielskiego tsunami w Azji Południowej. http://www.feedthechildren.org/site/PageServer?pagename=wp2_disaster_tsunami 1-800-627-4556

"

Mercy Corps

"Od 1979 roku, Mercy Corps dostarczył ponad 830.000.000 dolarów na pomoc doraźną oraz rozwoju wspólnotowej pomocy dla osób w 80 krajach. Ponad 91 procent zasobów agencji są przeznaczone na programy, które bezpośrednio wspierają potrzebujących. Mercy Corps potrzebuje twojej pomocy, jak to wierzchowce odpowiedź ratunkowego do tragicznego tsunami w Azji. Ponad 30 Mercy Corps członkowie zespołu awaryjnego są albo już na ziemi lub w drodze do dotkniętych obszarów.
http://www.mercycorps.org/home/
(800) 292.3355 wew. 250
"

Action Against Hunger

Action Against Hunger, światowym liderem w walce z głodem, koncentruje swoje wysiłki na pomocy ofiarom tsunami w ciężko trafić Sri Lance. Uważany specjalistów w sytuacjach awaryjnych, Action Against Hunger jest oczyszczanie i transport wody do obszarów dotkniętych tsunami.
http://www.actionagainsthunger.org/
1-877-777-1420

Światowy Program Żywnościowy ONZ

Przez ponad 40 lat, Światowy Program Żywnościowy (WFP) jest agencją frontu Organizacji Narodów Zjednoczonych w walce ze światowym głodem. W samym tylko roku 2003, 104 mln WFP podawany ludziom w 81 krajach, w tym większość uchodźców na całym świecie. Darowizny na rzecz ofiar tsunami w Azji Południowej będzie płacić za dystrybucję żywności w awaryjnych najciężej dotkniętych obszarach.
http://www.wfp.org/ + 39-06-65131

American Jewish Światowy Serwis

"American Jewish Światowy Serwis współpracuje z lokalnymi organizacjami w Azji Południowej, aby zapewnić żywność, tymczasowe schronienie i magazynowania wody pojemniki do ludzi dotkniętych przez tsunami. Dziewięćdziesiąt pięć procent swoich darowizn na rzecz American Jewish World Service przejść bezpośrednio do działań w zakresie umarzania Tsunami ,
http://ajws.org/index.cfm?section_id=15
1-800-889-7146 "