grsail.com

Tsunami: Tsunami i Opieki Porady dziecięcy

Save the Children

"Przez ponad 70 lat, Save the Children pracował, aby trwałe, pozytywne zmiany w życiu dzieci w potrzebie. W ciągu kilku godzin od kataklizmu tsunami w Azji Południowej, lokalne Zapisz pracownicy Dzieci były na ziemi, oceny potrzeb i ustawienie w ruchu akcji pomocy dla chorych dzieci. Save the Children początkowe działania pomocowe finansowane przez ich funduszu awaryjnego, ale prosi hojnych darczyńców, aby przyczynić się 10 milionów dolarów natychmiastowej funduszy pomocowych.
http://www.savethechildren.org/
(203) 221-4030
"

Fundusz Christian dzieci (CCF)

Fundusz chrześcijańskich dzieci (CCF) pomaga ponad 7,6 mln dzieci i ich rodzin w 31 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. Twoje hojne darowizny umożliwiły CCF umieścić personel ratowniczy, specjalistów medycznych i zakaźnych chorób, a potrzebuje zespoły oceniające na ziemi w najbardziej dotkniętych obszarach Azji Południowej w następstwie trzęsienia ziemi i tsunami. CCF jest ochrona bezbronnych dzieci i pomaga w odbudowie zniszczonych przez krytycznych usług klęski żywiołowej.
http://www.christianchildrensfund.org/
800-776-6767

US Fundusz UNICEF

"USA Fundusz UNICEF budzi wsparcie dla pracy Funduszu Pomocy Dzieciom Narodów Zjednoczonych i zwiększa świadomość społeczną wyzwań stojących dzieci na całym świecie. Po trzęsieniu ziemi i tsunami w Azji Południowej, UNICEF założył pierwszy ośrodek dziecko do obsługi zjednoczenia, psychospołeczne Wsparcie i tymczasowe mieszkania dla osieroconych dzieci. ratunkowe programy UNICEF na rzecz finansowane są w całości przez swoich dobrowolnych datków.
http://www.unicefusa.org/site/pp.asp?c=duLRI8O0H&b=25933
1-800-4UNICEF
"

Ruch Sarvodaya

"Ruch Sarvodaya rozpoczął 47 lat temu w Sri Lance i stał się jednym z największych organizacji uczestniczącej w regionach poświęconych budowaniu pokoju, budowanie społeczności, oraz ustanowienie pewnej jakości życia. W katastrofie tsunami w Azji Południowej, Sarvodaya ma zobowiązała się do podjęcia i zapewnić dla wszystkich dzieci w wieku 11 i poniżej, które zostały osierocone, a do opieki dla wszystkich kobiet i dziewcząt poniżej 19 roku życia.

http://www.sarvodaya.org/
+9411 2655 255, + 9411 2655 110
"

NetAid

NetAid sieć osób i organizacji jest 80.000 silny. Skupiając się na krajach bogatych, NetAid podnosi świadomość na temat skrajnego ubóstwa i promuje działania, które uczynią znaczący wpływ na życie najbiedniejszych ludzi na świecie. NetAid koncentruje swoje tsunami działania pomocowe zarówno na zapewnienie natychmiastowych środków na dzieci w społeczności miały wpływ przez katastrofy i wspieranie lokalnych rodzin, jak odbudować swoje życie w nadchodzących dniach. http://www.netaid.org/ 1-212-537-0500