grsail.com

Trzy Sugestie awansu zawodowego na Nowy Rok

Trzy Sugestie awansu zawodowego na Nowy Rok

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć naprzód w swojej karierze? Jeśli zaczął kłaść podwaliny dla udanej kariery w wybranym zawodzie, to tylko może być czas, aby zacząć przygotowywać się do skorzystania z możliwości zatrudnienia na wyższych poziomach. Jeśli jedna z uchwał twojego noworocznych jest przygotowanie dla rozwoju kariery, będziesz prawdopodobnie znaleźć te sugestie być bardzo pomocne.

Chcesz na rozwój kariery?

1. Praca Ku certyfikacji uznawanych w branży

Jednym z najlepszych sposobów, aby przygotować się na możliwości rozwoju jest uzyskanie certyfikacji zawodowej w uznanym swoim zawodzie. Na przykład, jeśli jesteś kierownikiem projektu, rozpoczęcie pracy w stronę PMP poświadczeń; istnieją podobne programy w większości zawodów. Dowiedz się, co jest zaangażowany w zdobywając najbardziej pożądanych poświadczeń certyfikacji w swojej dziedzinie oraz zobowiązać się do rozpoczęcia przygotowywania albo na własną rękę lub za pośrednictwem zorganizowanej grupie badanej innych specjalistów.

2. nauczyć się nowych umiejętności

Uczciwie spojrzeć na swoich mocnych i słabych stron w zakresie umiejętności związanych z kariery, i zobowiązać się, aby rozpocząć zdobywanie wiedzy trzeba iść do przodu w swojej dziedzinie. Na przykład, wyższe idziesz w swoim zawodzie, bardziej prawdopodobne jest to, że trzeba mieć silne umiejętności mówienia publicznego. Czy jest to obszar słabości dla Ciebie, zapisać się na kursy doskonalenia zawodowego na temat, dołączyć do grupy Toastmasters lub rozpocząć pracę z coachem kariery, który pomoże Ci poprawić swoje umiejętności.

3. Szukajcie Mentor

Rozejrzyj się kontakty w pracy lub w sieci zawodowej zidentyfikować kogoś, kto może być gotowi, aby służyć jako mentora dla Ciebie. Profesjonaliści, którzy osiągnęli wysoki poziom zaawansowania są często skłonni pomagać innym, którzy są gotowi do wzrostu. Twoja firma może mieć nawet formalnego programu mentorskie; zwrócić się do szefa lub przedstawiciela zasobów ludzkich, aby dowiedzieć się, czy jest to możliwe.

To podstawa sukcesu

Wybierając i po drodze z jednym lub więcej z tych sugestii przygotowania rozwoju kariery zawodowej, będzie grać aktywną rolę w stworzenie podstaw sukcesu w swojej własnej kariery. Czy jest lepszy sposób, aby rozpocząć Nowy Rok?