grsail.com

Trening siłowy vs Cardio-- Co jest lepsze?

Intensywny trening siłowy pomaga zachować masę ciała, a jednocześnie pomagają w długoterminowej utraty tłuszczu. Osoby, które podnosić ciężary i wykonać inne procedury treningu siłowego jak przysiady i pompki nie może stracić tych dodatkowych kilogramów, ale rzucić tłuszcze. I ze względu na fakt, że mięśnie w organizmie są bardziej kompaktowe niż tłuszcz, a ich ciała wyglądają szczuplejsze, stonowanych i usprawnione, nawet jeśli nie schudnąć w ogóle. Trening siłowy pomaga promować utrata masy ciała poprzez zwiększenie masy mięśniowej i ciało spala kalorie wiele więcej, nawet gdy jest w spoczynku.

Kobieta Waga Szkoleniowcy
Kobiety, które mają tendencję, aby przejść do treningu siłowego przyzwyczajenie luzem się jak mężczyźni mogą, o ile nie poddać się w sterydów uzupełniających lub z natury mają wyższy poziom testosteronu w krwiobiegu. Kobiety, które mają tendencję do uzyskania masy mięśniowej wyglądać szczuplejsze, gdy podnieść ich wagi, ponieważ mięśnie są zawsze gęstsza niż tłuszcz, a także zajmuje mniej miejsca, jak również.

Utrata na wadze Obawy
Trening siłowy jest lepszy od diety, jeśli chodzi o osiągnięcia trwałej utraty wagi. Większość dietetyków odzyskać swoje utracone wagi, trenerów waga rzadko go odzyskać. Jest to spowodowane faktem, że spożywanie mniejszych ilości kalorii zmniejsza również ludzkiego organizmu tempo metabolizmu lub całkowitej ilości kalorii spalone podczas wykonywania czynności. Jako wynik końcowy, po diecie, to zajmie tylko kilka kalorii, aby zdobyć te niechcianej wagi powrotem. Najbardziej skrajne diecie jest mało energii, ponieważ ich system brakuje paliwa potrzebnego do ćwiczeń i innych codziennych czynności. W dłuższej perspektywie, niski poziom aktywności może prowadzić do zwiększenia masy ciała, jak również. Co więcej, wiele diet mieć negatywne skutki w porównaniu do szkolenia treningu siłowego, który poprawia dobre zdrowie i zmniejsza ryzyko kontuzji i innych chorób układu sercowo-naczyniowego. Dieta może również zmniejszyć masę mięśniową osoby, które mogą uczynić ciało wygląda flabbier i bardziej miękkie natomiast trening siłowy sprawia, że ​​ciało wydaje się bardziej jędrne.

Zwiększając metabolizm organizmu
Waga i trening siłowy pozwala spalić więcej kalorii w codziennej działalności, a nie tylko podczas sesji treningowych. Mięśnie wymagają więcej kalorii do utrzymania w porównaniu do tłuszczów. Ci, którzy pociągu waga stale spalić kalorie, nawet gdy oni siedzą, wykonując prace domowe, a nawet trawieniem. Trening siłowy może także zwiększyć tempo metabolizmu organizmu do około 15 procent.

Robienie rzeczy powoli, ale
W dzisiejszych czasach ludzie są uciekania się do schematów, które pozwoli im schudnąć dość szybko. Jednak nie wiele osób wie, że ci, którzy schudnąć szybko często również umieścić go w przyszłości. Najlepszym sposobem, aby stracić te niechciane tłuszczów jest wziąć to powoli i w stałym tempie, dzięki połączeniu odpowiednich ćwiczeń i właściwej diety. Spróbuj zmniejszyć codzienne spożycie cukrów, tłuszczów i węglowodanów. Ludzki organizm wykorzystuje węglowodany złożone do paliwa swoje systemy, więc upewnij się, że to płatki śniadaniowe, produkty pełnoziarniste, brązowy ryż, owoce i warzywa w diecie.