grsail.com

Torebki herbaciane torebki herbaty Versus Porady: Herbata

Art Tea Bag Tag

Jak zaparzyć filiżankę i najnowszych herbaty, nie można zauważyć na ładny tag w worku. Wydaje się, że szkoda by go wyrzucić, więc można go dodać do swojej kolekcji rzeczy, które są zbyt słodkie wrzucić do kosza. Kilka miesięcy później, zdajesz sobie sprawę, że zgromadził niepokojącą liczbę torebek herbaty i torebek herbaty tagów. Albo trzeba coś z nimi zrobić i trzeba będzie je wyrzucić po wszystkim. Dlaczego nie zrobić jakiś torebkę sztuki z kolekcji?

Jedną z opcji jest, aby mieszany dzieło sztuki mediów. Te małe znaczniki byłby idealny na inchie kolaże, które są dziełami sztuki, które mają jeden cal kwadratowy. Oni również być miłym dodatkiem do mieszanych sztuki mediów, które składa hołd cudów herbaty. Użyj znaczników do tworzenia obramowania wokół krawędzi płótna i farby garnek herbaty wewnątrz niego. Jeśli nie są artystyczne, po prostu collage grupę herbaty związane obrazów z katalogów i pól herbacianych na płótno.

Inną opcją jest, aby podkładka tag torby za pomocą jasnego papieru kontaktu lub laminowania. Wyciąć kawałek tablicy plakat na wymiar podkładka i pokrycia powierzchni tablicy plakat z tagów. Pozostawić do wyschnięcia kawałek, a następnie starannie laminowania obu stron kontaktu z papieru lub folii.

Piwowarski Perfect Cup Z ETUI Tea

Wiesz, jak zaparzyć wielką filiżankę herbaty z torebkę. Możesz wrzucić torbę do puli dla każdego gościa i dodać kolejną torbę dla gospodarza lub gospodyni. Jednak torebki herbaty są znacznie większe niż torebki herbaty, która sprawia, że ​​zastanawiam się, czy należy robić rzeczy nieco inaczej.

Faktycznie, w przypadku korzystania z torebki herbaty zaparzyć herbatę, należy nadal używać jedną torebkę na filiżankę, aby uzyskać doskonałe doświadczenie herbaty. Powodem jest większa torebka ma związek z rozmiar liści herbaty zamiast wielkości puli herbaty. Oversize etui ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania całych liści herbaty zamiast zrobić z posiekanymi liśćmi. W rzeczywistości, torebka jest tak pojemny, że liście są one niezbędne do pomieszczenia, gdy pęcznieje w wodzie herbaty.

Aby unikać dużej liczby torebek herbaty lub torby, możesz szukać luźnej herbaty i wielkości puli herbaty zamiast zaparzaczem. Możesz umieścić łyżeczkę herbaty luzem do zaparzaczem dla każdego gościa, a następnie można po prostu umieścić całą dystrybutora do puli herbaty.

Utwórz Podróżując zestaw herbaty z Tea Pouch

Jesteś wyczerpany po długim dniu spędzonym w podróży i nie mogę się doczekać, żeby usiąść do filiżanką herbaty parzonej doskonale. Niestety, wydaje się, że wybrany hotel zarządzany przez pijących kawę, ponieważ wniosek o dzbanek świeżej herbaty jest spełniony przy filiżance pół gorącej wody i pomarańczowy worek pekoe herbaty. Zażądać cieplejsze wody i wreszcie udaje się właściwie zaparzyć herbatę, ale to na pewno nie smakuje jak zwykłej mieszanki. Co jest potrzebne jest w podróży zestaw herbaty.

Jeśli wiesz, że będziesz zatrzymać się gdzieś z dostępem do wody i herbaty garnki gorące, można po prostu zabrać ze sobą torebek herbaty z niektórych swoich ulubionych mieszanek herbacianych. Torebka herbaty może być łatwo zamknięte w małej torbie i schowany w torebce lub teczce dla przerw awaryjnych herbaty.

Ludzie, którzy potrzebują przerwy herbaty w obszarach bez łatwego dostępu do ciepłej wody będzie chciał spakować nieco więcej niż torebki herbaty lub dwa. Aby móc zaparzyć doskonałą herbatę, trzeba złożyć zestaw, który zawiera przydatny podróży czajnik wypełniony wodą słodką i element grzejny woda.

Herbata Pokrowiec Spa Therapy

Jesteś zmęczony i obolały, a trzeba wziąć ładne długo moczyć się w wannie. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to wykopać przez szafie hali szuka sole do kąpieli, ale byłoby miło poczuć wspaniały aromat jak moczyć. W końcu zrezygnować z soli do kąpieli, ponieważ są zbyt bolesne, aby wspiąć się na stołek kroku szukać najwyższej półki. W drodze do wanny, zrobić objazd dla ładnej filiżance zielonej herbaty. To na pewno pachnie świetnie. Może powinieneś kupić kosmetyki herbaty, ale w międzyczasie, idziesz do czynienia.

Od torebka herbaty jest wykonany z mocnej materiału jedwabiu i jest uszyta na kłódkę dla zwiększenia trwałości, jest wystarczająco wytrzymały, aby trwać w wannie, też. Wystarczy trzymać torebkę pod kran z gorącą wodą jako wannie wypełnień i cieszyć się aromatem świeżo parzonej ulubionej herbaty mieszanki wypełniającej powietrze.

Oczywiście, ponieważ wprowadzone do picia herbaty, nie są przeznaczone do prania, należy użyć pewną ostrożność. Unikaj używania toreb rumianku, chyba że jesteś absolutnie pewien, że nie są wrażliwe na ambrozję, ponieważ rumianek jest członkiem rodziny ambrozji. Nie chcesz skończyć ze złym przypadku uli po spokojnie rozkoszować.

Korzystanie zamykanej Tea Pouch

Kochasz różne dostępne po zakupy do herbaty luzem. Mieszanki dostępne wydają się być niemal nieograniczona i po prostu na zakupy do nowej herbaty wydaje się przygody. Ty też kochasz piękne puszki, że większość luźne herbat pochodzą w. Wydaje się, że tak naprawdę zachować świeże herbaty i kiedy puszki są puste są świetnym sposobem na zorganizowanie małych rzeczy, od dostaw rzemieślniczych akcesoriów dziecka włosów. Jednak także miłość wygody torebkę, zwłaszcza gdy jesteś w podróży. Jest to o wiele trudniejsze do tuck puszkę herbaty luzem oraz dystrybutor w teczce lub torebce, niż jest do poślizgu w kilku torebek herbaty. Masz zamiar wymyślić sposób umieścić niektóre z herbaty luzem w workach siebie.

Faktycznie, ktoś już wymyślił wygodnym sposobem worka się luźnym herbaty. Z torebki herbaty zamykaną, można szybko przejść z cyny herbaty luzem do puszki workach herbata w ciągu kilku minut. Worki filtracyjne T-Sac to wytrzymały, łatwy w użyciu worki przeznaczone do przechowywania herbaty luzem do parzenia.

Dla ludzi, którzy nie lubią używać pięć lub sześć worków w jednym garnku z herbatą, jest poręczna torba pula dostępne, jak również. Ponieważ torby są w opakowaniach po 100, będzie można zrobić całkiem dent w luźnej kolekcji herbaty przed musisz złożyć nowe zamówienie worek.

Torba do pakowania herbaty Opcje

Zdecydowałeś, że nadszedł czas, aby wyjść poza herbatą Orange Pekoe już znany i lubiany przez wiele lat. Gdy patrzymy na różne rodzaje herbat, zauważyłeś straszny trend. Wydają się być luźne. Od luźne herbaty w filiżance zwykle oznacza to, że jest zniszczony przez uszkodzony worek, czujesz się trochę zaniepokojony. Czy nie ma możliwości herbata opakowania torba do bardziej egzotycznych herbat?

Jeden wielki opcja, która pozwala cieszyć się herbaty luzem, bez podstawy, zestaw do napełniania swój kubek herbaty jest użycie poręczny zestaw do akcesoriów znany jako zaparzaczem. Wystarczy umieścić łyżeczkę herbaty luzem do zaparzaczem i trzymać dystrybutora do puli herbaty. Kiedy herbata jest parzona, wyjąć dystrybutor, dzięki czemu można cieszyć się filiżanką swojej najnowszej mieszanki. Chociaż może jeszcze zobaczyć okolicznościową herbacianych liści, luźny herbata jest zazwyczaj nie aż tak drobno posiekane, jak niektóre z tradycyjnych workach herbat Orange Pekoe, więc powinno być liści dość łatwo miarka.

Inną opcją jest inteligentne etui herbaty. Etui posiada liści herbaty herbaty wewnątrz niego drogę torebkę robi, ale jest wykonana z jedwabiu, a nie na papierze, że większość torby są wykonane z.

Dodać mrożona herbata Szybkie Z Tea Pouch

Dosłownie trzeba zrobić tyle mrożonej herbaty o piłce nożnej i nie można sobie pozwolić, aby zniszczyć partię herbaty, bo torebkę oszukany. Możesz również nie chcą herbaty do smaku niejasno jak worek papieru, jak to się czasem nie. Co trzeba to inteligentny sposób na wielką degustację mrożonej herbaty szybko. Jeden wielki opcja jest torebka herbaty.

Torebka herbaty jest wykonany z materiału, jedwabiu, która nie opuszcza swoją świeżo parzonej herbaty z tym nieprzyjemnym papierowa torba smaku. Konstrukcja torebka czyni go doskonałym rozwiązaniem dla parzenia dużej ilości herbaty. Szeroki etui pomaga więcej wody na kontakt z liści herbaty, niż tradycyjna mała konstrukcja torebkę pozwala. Ponadto, ponieważ liście są w pełnym rozmiarze pozostawia zamiast posiekanych kawałków, możesz być pewien, woreczki wypełnione są najwyższej jakości herbaty. Oznacza to, że herbata może być silniejsza i bardziej aromatyczne niż mrożonej herbaty zaparzonej z torby.

Dla uzyskania najlepszego rezultatu, poszukaj herbat, które smakują schłodzone, takich jak Classic Black, Ginger Peach, czy zielona herbata Tropical mieszanek. Oczywiście, inne mieszanki herbaty sprawiają wielką mrożoną herbatę, też. Jeśli nie jesteś całkiem zadowolony ze sposobu herbata okazało, nie wylewać dzbanek do ścieku. Wystarczy dodać trochę soku i wody gazowanej do herbaty cios, zamiast.

Zielone Torebki herbaty powinny zostać Prawdziwie Zielona

Jak zaparzyć filiżankę zielonej herbaty, czujesz się trochę zadowolony z siebie. Podczas gdy inni ludzie piją wodę mineralną lub chwytając puszki sody, masz wybór opcji inteligentnego środowiska napoju. Zielona herbata w torebkach są zielone wybór, prawda? Niestety, nie może być tak przyjazne, jak myślałem. Torebki herbaty są często bez użycia papieru makulaturowego i zielonej herbaty nie zawsze jest uprawianych ekologicznie. Aby mieć pewność, że jest zielony jak to możliwe z herbaty przyzwyczajenia, może trzeba zrobić jeszcze kilka zmian. Jak robić zakupy na zielonej herbaty, należy:

  • Poszukaj takich słów, jak "ekologiczny" lub "naturalnie hodowane" na opakowaniu herbaty lub etykiecie cyny. Jeśli opakowanie nie określa, że ​​herbata jest organiczny, to chyba nie jest.
  • Zastanów poszukuje luźnej herbaty. Mimo, że jest zapakowany w puszce, to chyba nieco bardziej ekologiczne niż torebki herbaty, które były pakowane pojedynczo i używanych papier, który nie był z recyklingu.
  • Użyj herbaty pakowane w torebki herbaty, które wykorzystują przyjazne ziemi produkt jest odnawialna.
  • Zakupy Matcha, sproszkowanej postaci zielonej herbaty, który nie wymaga woreczków lub torebek. Wystarczy wymieszać proszek w ogrzanej wody do warzenia doskonałą filiżankę zielonej herbaty.