grsail.com

Top 5 Najgorsza Halloween Treats

Czasami może to być trudne do uniknięcia pyszne pokusie cukierków Halloween i czekolady, gdy miesiąc październik przychodzi. Mimo, że większość traktuje Halloween są w szanowanych poszczególnych rozmiarach, są również sprzedawane w dużych ilościach, co może doprowadzić cię do okna na drugim.

Mimo, że nie mówią do rezygnacji z wszystkich możliwych Halloween traktuje do podziału; tutaj jest lista z najgorszych traktuje tam dla Ciebie i Twoich bliskich, aby uniknąć.

1. Toffy Cukierki: te Lepki przysmaki są dość popularne w Halloween i wydają się być bardziej przystępne następnie średnia pudełko czekolad. Ale każdy rodzaj toffi cukierków to koszmar dla lekarza stomatologa. Toffy może spowodować poważne ubytki, nie wspominając o innych uszkodzeń swoimi białe zęby.

2. Sproszkowane Dobroć: wszelkie rodzaje proszku cukierków w tym bardzo popularnego "zabawy" dip, w 100% cukru. Możesz równie dobrze oddać swoje dziecko słoik cukru z łyżką w nim i powiedz im kopać. Nie wspominając już o tego typu leczeniu, choć bardzo atrakcyjne dla dzieci, są zwykle zacięcie pakowane sztucznych aromatów i kolorystyki.

3. Duże gumowe kule: kule gumy wyglądają zabawy, zwłaszcza gdy mają straszne gałki oczne na nich lub inne straszne projekty dla Halloween. Ale te słodycze są tak niebezpieczne, jak wyglądają! Są to poważne zagrożenie zadławienia dla dzieci. Dlaczego ktoś miałby dać dziecku jeden z nich jest poza mną!

4. Dare Devil Cukierki: każdy cukierek, że jest zbyt kwaśny, słodki, gorący, lub w jakiś ekstremalny aromatyzowania lub smaku, zwykle oznacza to, że jest bardziej sztuczki to uczta. Te popularne cukierki może być trudne na układ trawienny i niebezpieczne dla jamy ustnej, gardła i żołądka.

5. normalnej wielkości batony: Chociaż przeciętne gospodarstwo domowe nie może odłożyć groszy wydać na normalnych rozmiarach batony, robią sztuczki lub Zaprawy ogromną przysługę. Średnie wielkości batony około 300 kalorii, gdzie jako mini te zazwyczaj są w około 80 lub 90 kalorii. Dzieci naprawdę nie mają pojęcia o część kontroli, ale rodzice.

Wreszcie, oto kilka pomysłów na zdrowsze traktuje wokół Halloween. Zamiast słodkich smakołyków których mowa powyżej, dają pewne zdrowsze alternatywy, takie jak te poniżej.

Dark Chocolate, Chocolate Covered Rodzynki / Orzeszki ziemne, Jogurt objęte rodzynki / orzechy ziemne, guma do żucia bez cukru, kakao posypana migdały, szlak mix z czekoladą chipy, precle.

Happy Halloween z!