grsail.com

Toczeń i glutenu

Toczeń i glutenu


Związek między tocznia i glutenu nie został mocno przez środowisko medyczne. Nie ma związku między chorobą trzewną i tocznia wymawiane. Jednakże, ponieważ gluten jest substancją, która może być bardzo alergiczne w przypadku niektórych osób może być obciążającą do tocznia, jak również wiele innych chorób.

Skutki glutenu

Gluten białko jest rzeczywiście złożone cząsteczki. Gliadyny jest specyficznym białkiem znaleźć w gluten, który został uznany za czynnik causational objawów celiakii. Gliadyna wywołuje reakcji autoimmunologicznej w obrębie glutenu jednostki i ta reakcja może prowadzić do ciężkich objawów przewodu pokarmowego, obok ogólnym wyniszczenie organizmu w czasie. Nieleczona celiakia może być wyniszczające a czasem nawet śmiertelne.

Dla osób, które mają celiakię lub bez celiakii nietolerancji na gluten, białko to może powoli niszczyć przewodu pokarmowego. Gdy kosmki jelitowe są uszkodzone lub zniszczone, zestawy złego wchłaniania w. W takich przypadkach, organ nie może wchłonąć niezbędne składniki odżywcze prawidłowo i syndrom "nieszczelnego jelita" również występuje. Cieknącego jelita jest stan przepuszczalności jelit, w którym wszystkie rodzaje niestrawionych cząsteczek żywności przechodzą przez jelito i do strumienia krwi. Bakterie, produkty uboczne fermentacji i toksyny mogą wszystkie splot drogę do krwiobiegu i siać spustoszenie w organizmie. Neurotoksyn wytwarzanych przez drożdże Candida wykazano wpływ na funkcje mózgu u podatnych osobników, a w niektórych przypadkach może być uwagę przy niesławnym Attention Deficit Disorder.

Oprócz kwestii złego wchłaniania, ciężkie niedożywienie nastąpi w czasie. Ponieważ organizm nie może już trawienia i wchłaniania składników odżywczych, prawidłowo, to nie ma braki odżywcze zawarte w niespodzianka. Gdy ciało jest spragnione niezbędnych składników odżywczych staje się jeszcze bardziej podatne na choroby.

Toczeń i glutenu

Ale co to wszystko ma wspólnego ze związku między tocznia i glutenu? To znaczy, kiedy układ stał się więc spływać na skutek nieustannej ekspozycji na gluten, jest obecnie możliwe dokonanie różnych czynników wyzwalających. Zarówno celiakii i toczeń są uważane za choroby autoimmunologiczne. Dokładna przyczyna choroby autoimmunologicznej jest nieznany, ale elementy genetyczne zostały zidentyfikowane, a badania wskazują, że warunki są wywołane przez czynników środowiskowych, które wpływają na organizm w okresach stresu.

Ponieważ niezdolność do trawienia glutenu może rzeczywiście być stresora w predysponowanych osoby, warunek ten może nasilać lub nawet przynieść na ataki na tocznia. W niektórych przypadkach, nietolerancji glutenu można rzeczywisty współczynnik progowe tocznia. W ogóle, nieleczona celiakia może być czynnikiem wyzwalania dla wielu chorób, ponieważ osłabia organizm tak dramatycznie.

Podejście Leczenie

Diety bezglutenowej Sugeruje się, że możliwym leczenie wielu schorzeń, w tym tocznia. W rzeczywistości, bezglutenowa dieta kazeiny szybko staje się popularny uzupełniający plan leczenia dla kilku podejrzanych chorób, takich jak ADHD, toczeń, zapalenie stawów i niewytłumaczalnych chorób skóry. Zarówno kazeiny i glutenu są duże białka, które mogą być trudne dla organizmu do strawienia. Dlatego niektórzy ludzie doświadczają osłabienia, a nawet zwolnienie z ich objawów po te dwa białka są eliminowane z diety.

Obecnie referencje internetowe nosić te teorie więcej niż rzeczywistej badań medycznych. Choć związek między glutenu i ADHD pozostaje jaśniejsze, efekt białka w sprawie toczeń jest bardziej mgliste. Mówiąc to, nie ma nic złego w próbach diety, środki trwałe brutto w celu monitorowania odpowiedzi organizmu. Jeśli zauważysz pozytywne zmiany w swoim tocznia następnie, za pomocą wszelkich środków, dalej z diety eliminacyjnej. Mimo to, w tym momencie, dieta bezglutenowa nie jest reklamowany jako lek na toczeń. W najlepszym wypadku jest to leczenie uzupełniające, które mogą w przyszłości ujawnić korzystne wyniki z dalszych studiów medycznych.