grsail.com

Toalety publiczne: Suszarka do rąk przewodnik Porady

Lokalizowanie dystrybutora rąk do włosów

Jeśli otwieramy nowy sklep, restauracja, lub stację benzynową, będziesz chciał mieć najczystszy, najbardziej funkcjonalne możliwe toalety. Jeśli szukasz, aby utrzymać koszty na niskim poziomie w tym obszarze, na dłuższą metę, należy pozbyć się myśli za pomocą papierowych ręczników i znaleźć zamontowany na ścianie suszarka do rąk dystrybutora. Dystrybutor suszarka dobra ręka może dostarczyć kilka opcji dla zakładu. Aby znaleźć dystrybutora suszarka do rąk, zaczyna się od sieci. Większość z tych dystrybutorów są bezpośrednio od producentów i mają strony internetowe ze szczegółami, co oferują. Przed podjęciem decyzji, które, aby przejść z kilku dystrybutorów skontaktować. Po otrzymaniu wyceny, uwzględnia następujące przewodnik suszarka do rąk: • Jak gorące jest ich suszarka do rąk dostać? • Ile ciśnienie powietrza nie każdy zgasić? • Czy istnieje gwarancja, a jeśli tak, to jak długo to jest? • Czy zapewniają utrzymanie? Jeśli będziecie zachowywać te pytania pod uwagę, nie będziesz miał problemu z wybraniem odpowiedniego dystrybutora suszarka do rąk dla nowego biznesu.

W Fizyka Za montaż ścienny suszarki do rąk

Jest oczywiste, jak ręczniki papierowe pracować wysuszyć ręce - absorpcyjne. Z powietrza zasilany, suszarki do rąk wiszących, jest nieco inne fizyki w pracy. Oto krótkie wyjaśnienie, jak te montowane ścienne suszarki do rąk działa tak skutecznie, co się nam na naszej drodze. Pierwszy kawałek fizyki zaangażowanych jest ciśnienie. Widzisz, powietrze wychodzi z suszarki do rąk wiszących zbliża się z prędkością, że będzie naciskać nadmiar wilgoci z rąk. W połączeniu z drugim trochę fizyki zaangażowanych - ciepła - i masz parowanie. Większość zamontowany ścienne suszarki do rąk, proponujemy pociera dłonie, gdy wyschnie. Zapewnia to tarcie, co prowadzi do zwiększenia parowania wilgoci. Pomiędzy ciśnieniem, ciepła i tarcia, które wchodzą w grę przy użyciu zamontowany na ścianie suszarki do rąk, można zobaczyć, dlaczego stały się suszarka do wyboru dla wielu publicznych toaletach.

Korzyści z bezdotykowy ścienny Suszarka do rąk

W wielu publicznych toaletach i restauracji, można użyć "dotknąć ściany wolny" zamontowana suszarka do rąk. Są one aktywowane przez ruch i pozwalają, aby rozpocząć suszenie rąk, bez konieczności naciskania przycisku. Oto krótki przewodnik, suszarka do rąk na korzyści w dotyku wolnej ścianie zamontowany suszarka do rąk: • Czystość - Czy wiesz, jak wiele osób korzysta z publicznej toalety w danym dniu? Dużo! Dotknij darmo wiszące, suszarki do rąk, pozwoli każdej osoby do udziału w doświadczeniach suszenia, bez dzielenia się zarazków, że mają na rękach przed suszeniem. Starszy montowany na ścianie suszarka do rąk wymaga każdą osobę dotknąć dokładnie to samo miejsce, aby zacząć, prawie najwięcej sanitarnych warunków. • czas - ze starszymi naściennego strony suszarki, powietrze będzie trwał tak długo, jak to było wcześniej zaprogramowane kiedy przycisk został naciśnięty. Teraz "bezdotykowego" zamontowany ścienne suszarki do rąk, będzie na bieżąco pompowania, że ​​gorące powietrze się tak długo, jak ruszać ręką pod nim. Oznacza to nie więcej konieczności wyścig z czasem, aby wysuszyć ręce. Istnieje wiele innych zalet nowego "bezdotykowego" montowane na ścianie suszarka do rąk. Jeśli jesteś w rynku na zamontowany w ścianie suszarka do rąk dla Twojej firmy, sprawdź w nich. Są one zdecydowanie warte dodatkowych kosztów.

Papier lub powietrza - Lepiej Suszarka do rąk

Gdy korzystasz z publicznej toalety często masz wybór między ręczników papierowych i suszarki do rąk wiszących. Wiele toalety tylko jedno albo drugie, ale niektórzy wciąż mają oba. Przy podejmowaniu decyzji, jak wysuszyć ręce, pomyśl o tym wyborze, przed wyruszeniem na papierze. Napędzany gorącym powietrzem suszarki ręka została wymyślona i wprowadzane do masowej dystrybucji z wielu powodów. Po pierwsze, celem jest środowisko. Widzisz, niewiele osób korzysta tylko ilość ręczników papierowych, które są im niezbędne do wyschnięcia w swoje ręce i zamiast korzystać z dużą ilością papieru. Odpady prowadzi do potrzeby więcej papieru, co prowadzi do większej cięcia drzewa. Drugi powód związany jest z pierwszą. Odpady papieru jest również kosztowne właścicieli tych toalety, czy właściciel państwa lub prywatne. Suszarka do rąk nie pozostawia odpadów. Właściciele nie muszą zamówić więcej ręczniki papierowe, gdy zatrudniają one montowane na ścianie suszarki do rąk i ten utrzymuje swoje koszty w dół znacznie. Następnym razem masz wybór między ręczniki papierowe i zamontowany na ścianie suszarka do rąk, pomyśl o swojej decyzji i jej konsekwencje przed suszenia rąk.

Bezpieczeństwo elektryczne Suszarki do rąk

Wiele osób nawet nie myślę, że energia elektryczna będzie najlepiej iść w parze z dobrze, suszenia rąk. Wszyscy wiemy, że energia elektryczna i woda nie robią wielkich sprzymierzeńców, więc jak elektryczne suszarki do rąk, zapewnienie bezpieczeństwa z dwóch elementów w takiej bliskości? To proste - odpowiedź jest, że producenci wprowadziły środki ostrożności bezpieczeństwa po środek bezpieczeństwa w tych elektryczne suszarki do rąk, które czynią je całkowicie bezpieczne. Oznacza to, że, o ile są stosowane prawidłowo. Zwróć uwagę na poniższej instrukcji suszarka do rąk na bezpieczeństwo. Pomiędzy ekranem, który otacza prądy elektryczne i inne środki bezpieczeństwa wprowadzone przez producentów, Elektryczna suszarka ręcznie cieszy się bezpieczną historię. Jak postęp w dziedzinie izolacji są wykonane, technologia trafia do tej aplikacji.

Urządzenia sanitarne w kuchni - osuszacz powietrza nad papieru

W restauracji, kuchnia sanitarnych jest niezwykle ważne i powinny być obserwowane z bystrym okiem. Jest wiele aspektów, które są pomijane sanitarnych. Wszystkie restauracje przekazać ścisłe wytyczne do mycia rąk dla pracowników, ale niewielu dyktować jak wysuszyć ręce po umyciu. Dla większości wyników sanitarnych, należy użyć suszarki powietrza zamiast papierowych ręczników. Papierowe czyściwa przemysłowe wykonane są z materiałów, które mogą odłupujących jak wyschnie. Z osuszacza powietrza, nie ma takich przeszkód, które mogłyby pozostać po zakończeniu suszenia. Niektóre kuchnie nawet regularne ręczniki zamiast papieru, które po wykorzystaniu przez dwóch lub trzech osób, będą przeprowadzać dodatkowe cząsteczki z każdym. Z osuszacza powietrza w kuchni, nikt nie będzie dzielić się niczego, ale zlewie. Jeśli masz restaurację i chcesz upewnić się, że masz najwięcej kuchnię sanitarnej można zapewnić, twoi pracownicy kuchenne użyć osuszacza powietrza zamiast ręczników, aby zakończyć pracę.