grsail.com

Tłuszcz Uzależnienie

Tłuszcz Uzależnienie


Jeśli stwierdzisz, że jesteś ciągle pragnienie jedzenia wypełnione cukru i tłuszczu, może masz tłuszczu uzależnienie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tego typu uzależnienia i uzyskać wskazówki, jak uzyskać pomoc, której potrzebujesz, aby pokonać go raz na zawsze.

Tłuszcz Uzależnienie Defined

Nie było wiele informacji na temat uzależnienia tłuszczu w wiadomościach ostatnio. Choć może to być po części z powodu narastającego problemu otyłości w USA, Wielkiej Brytanii i innych krajach, głównym powodem, dla pokrycia wynika z najnowszych badań liczby, które zostały poświęcone tej bardzo specyficznej uzależnienia.

Naukowcy coraz częściej zaczęły się badania wpływu spożycia tłuszczów i cukru na temat zwierząt i ludzi. Niektórych z tych badań wykazały, że możliwe jest nałogu cukru i tłuszczu. Dowody wskazują na to może być spowodowane substancjami chemicznymi w mózgu zwanych opioidami, które są uwalniane, kiedy pewne rodzaje żywności są konsumowane. Te substancje chemiczne odgrywają również rolę w narkomanii i uzależnienia od alkoholu.

Reakcje w tych badaniach zostały zmieszane jak omówienia niektórzy eksperci czy termin "uzależnienie" stosuje się do spożycia żywności. Jednak są tacy, którzy podkreślić, że uzależnienie tłuszczu jest podobna do niektórych innych problemów ludzi z spożywczym anoreksja, bulimia, itp

Profesjonalna pomoc

Co każdy powinien zrozumieć o uzależnieniu tłuszczu jest to, że to nie jest kwestia bycia słabej woli; to jest problem i biochemiczne mogą być traktowane. Jeśli cierpisz z powodu tego problemu lub znasz kogoś, kto nie, nie jest pomoc.

Możliwości leczenia, które należy wybrać w oparciu o indywidualne potrzeby i poziom nałogu. Nie każdy zabieg jest dla wszystkich, jak uzależnienie może być spowodowane przez różne rzeczy. Dlatego jest bardzo ważne, aby nie zniechęcają trakcie procesu.

Kilka opcji do rozważenia leczenia zawodowe obejmują:

 • W rozmowie z dietetykiem lub dietetyka
 • Poradnia Uzależnień
 • Terapia grupowa
 • Addiction Treatment Centers

Samopomoc

Jeśli szukasz konkretnych sposobów walki z uzależnieniem tłuszczu na własną rękę bez szukania profesjonalnej pomocy, oto kilka propozycji:

 • Po podejmowania decyzji w celu rozwiązania problemu, nie coś innego na pierwszy tydzień zrobić. Zamiast prowadzić dziennik dokładnie to, co jeść, kiedy jeść, a sposób, w jaki ma to wpływ na ciebie. To daje zrozumienie swoich odpowiedziach na tłuszczu i poziom nałogu tłuszczu.
 • Spróbuj zmniejszać od ilości tłuszczu i cukru, które jedzą w stopniowo. Cięcie go w ogóle na raz może być dla Ciebie zarówno wstrząs psychicznie i fizycznie. Stopniowe spowolnienie może zmniejszyć apetyt i podwoić swoje szanse na sukces.
 • Unikaj następujących diety od razu. Będziesz o wiele dalej w przyszłość, koncentrując się na jedzenie w ramach wytycznych ustalonych przez piramidy żywieniowej. Oznacza to, cały tłuszcz i cukier z umiarem.
 • Jeśli masz trudności z eliminacji tłuszczu i cukru z diety, pracować, a nie na kontrolowanie porcji. Zastępcze "fun-size" batony dla stałych batony, mini torby chipsów dla dużych workach chipsy, frytki dla dużych małe frytki itp
 • Bicie uzależnienia tłuszczu nie jest łatwe. Pamiętaj, aby świętować swoje osiągnięcia i znaleźć trochę sposobów nagradzania siebie.

Inne Fat Addiction Zasoby

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat uzależnienia od tłuszczu, są tam kilka różnych książek i publikacji na temat rynku, które mogą dostarczyć informacji na ten temat. Oto tylko kilka z tych zasobów:

 • Dlaczego nie mogę przestać jeść: Uznając, Zrozumienie i Pokonanie Uzależnienie od jedzenia
 • Anatomia Food Addiction: Mózg Chemia Przejadanie: Skuteczny Program Walki Compulsive Eating
 • Głód W: A Guided Journey Dwunastu Tydzień z kompulsywnego Jedzenie to Recovery
 • Leczenie zaburzeń jedzenia: Wywiad z Judith Matz i Ellen Frankel