grsail.com

Tkaniny z wełny organiczna

Tkaniny z wełny organiczna
Wełna ekologiczne jest dobre dla ludzi i środowiska.

Wszystko co stare jest nowy ponownie i lepiej niż kiedykolwiek, jak coraz więcej ludzi ogarnąć to, co Grecy wiedzieli tysiące lat temu: że organiczne wełna tkanina jest jednym z najlepszych tkanin można używać do odzieży i pościeli. Od niemowląt do osób starszych, bieliznę do odzieży wierzchniej, latem i zimą, wełna jest droga.

Tematy z tkaniny wełnianej Ekologicznej

Wełna jest złożona z włókien. Pochłania ale też odpycha wodę; odcinki, ale wypływa z powrotem do kształtu; odporna na zabrudzenia, ale trwa i posiada barwnik. Jego zdolność do wchłaniania do 30 procent swojej wagi w wilgoci i knot go jak to trzyma ciepło w zimie i chłodne w lecie, i to, co sprawia, że ​​wełna taki dobry wybór dla materaca. Tak długo, jak jest to tkanina z wełny organicznej i nie ciężkie splot, wełna jest zaskakująco wygodne wybór na lato nosi. Jego naturalny zacisk daje mu sprężystość i elastyczność, która pozwala mu trzymać swój kształt. To nawet ma naturalny poziom ochrony UV nieco wyższe niż w innych tkanin.

Uprawa ekologiczna wełna

Tak, że owce i ich wełny może być certyfikowany organiczny, rolnicy i hodowcy muszą zobowiązać się do nie używając żadnych środków chemicznych do upraw paszowych, środków owadobójczych lub odrzucone leków. Owce muszą być karmione 100 procent paszy ekologicznej i pasz i być może przechodzić naturalnie w środowisku całkowicie pozbawionym sztucznych.

Dwa najważniejsze wyróżnienia w zarządzaniu w owczej jest to, że owce nie są "zanurzone", który jest konwencjonalnym sposobem kontrolowania pasożytów, w którym owce zanurzonych w basenach wypełnionych pestycydów, ekspozycja na które może spowodować zmiany w ludzkim nerwowy System. Odpływ z tych basenów mogą zanieczyścić wody gruntowe, jak również.

Po drugie, naturalne nośność gruntu nie może być przekroczony, zapobiegając w ten sposób nadmierny wypas. Jeżeli cena wełny zejść, rolnicy są kompensowane z premii dla swoich produktów ekologicznych.

Więc to, co sprawia, że ​​owce organiczny, ale co o samej tkaniny? Przędza wełna ekologiczna nie jest również poddane obróbce chemicznej. Gdy ścięty, wełna jest czyszczone w zatwierdzonych biodegradowalnych środków czystości przed zgrzebne i obrócił lub tkane w młynie z certyfikatem ekologicznym. Niezależnie od tego czy drutach, kupuje płaszcz lub koc lub bieliznę, można mieć pewność, że wełna kupić został dotknięty przez nic syntetycznego lub w jakikolwiek sposób kompromitującej do integralności w materiałach.

Inne Zalety wełny

Oprócz jego zdolność do absorbowania i knota jak wilgoć, organiczny wełna tkanina ma wiele innych cech, które czynią go idealnym wyborem dla odzieży i pościeli, zwłaszcza dla niemowląt i alergików:

  • To naturalnie odporny na pleśń i pleśni ze względu na sposób odpycha wilgoć. Wilgoć przechodzi przez jego włókien, ale nie odbywa się, co daje pleśni i grzybów nie ma szans na wzrost.
  • Jest ognioodporna, odporne na płomień, bez obróbki chemicznej na ogół wymagany do ognioodporny. Podczas syntetyki można ognioodporne, oznacza to, że albo dziecko noszą te chemikalia obok skóry.
  • To naturalnie antyalergiczne. Z wyjątkiem bardzo rzadkiego uczulenia na lanolinę, olej nieodłącznym wełny, gdy ludzie mówią, że ma nietolerancję wełny, to substancje chemiczne stosowane w leczeniu tkaniny sprawia, że ​​ich swędzenie, a nie sama tkaniny. Tkanina ekologiczna wełna jest jednym z najlepszych tkanin dla osób o wrażliwej skóry do noszenia, i wełny organicznej sprawia najlepszego pościeli dla każdego z alergii, ponieważ jest naturalnie włókna roztoczy kurzu odstraszający.
  • Jest to łatwe w pielęgnacji. Większość plamy i zabrudzenia siedzieć na powierzchni włókna, z których makijaż jest łatwe do mycia, więc plamy podniesie tuż. Rzadko można wziąć wełny organicznej odzieży do pralni chemicznej. Po prostu nie umieścić go w pralce, lub może skurczyć!

Co i Bo-Peep Maryja Knew

Oprócz wszystkich innych świadczeń, wełna jest przyjazny dla środowiska. Owce żyją długie życie. Ich wełna mogą być zbierane co roku bez szkody dla siebie. Dodatkowo, ich mleka stanowi doskonały napój i ser. Odnawialnej, zrównoważonego zasób wraca dziesiątki tysięcy lat, wełny tworzy żadnych zanieczyszczeń organicznych i jest piękny sposób, aby traktować swoje ciało. Ceny tkaniny są obecnie wyższe niż w tradycyjnej wełny, ale gdy wyważyć wszystkie zyskasz, wełna organiczna jest okazja do życia.