grsail.com

Time Out Krzesło

Time Out Krzesło


Czas na krzesło może być skutecznym narzędziem dyscyplinarne, aby pomóc dzieciom refleksji i uczyć się od misbehaviors.

Co to jest Katedra Izolacja?

Czas się lub krzesło izolacji, może być każdy fotel, który jest oddzielony od innych ludzi na określony okres czasu w celu dyscyplinowania dziecka do niewłaściwego zachowania. Mimo, że rodzice lub opiekunowie mogą używać krzesła, ławki, lub innego siedzenia, niektórzy uważają, że jest bardziej skuteczne, gdy konkretne krzesło jest przeznaczona wyłącznie do celów administrowania czas się.

Dla małych dzieci, za pomocą wyznaczonego siedzenia izolacji dyscypliny także unika negatywnych skojarzeń z innymi czynności domowych - na przykład, maluch, który regularnie otrzymuje czas w fotelu jadalnia może kojarzyć negatywności z posiłków, jeśli on / ona jest wymagane do korzystania samo krzesło.

Zakup wyznaczonym czasie Out Krzesła

Ze spadkiem instrumentów dyscypliny takie jak klapsy, czas jest używany częściej, a wiele firm teraz producenci czas na fotele i krzesła dla indywidualnych limitu czasu. Istnieje wiele różnych stylów i rodzajów krzeseł. Szukam w Internecie przyniosą największy wybór. Kilka miejsc, aby rozpocząć wyszukiwanie, obejmują:

 • Moje Bambino oferuje niedrogie białe dziecko wielkości krzesło na czas, że mogą być personalizowane imię dziecka.
 • Jabłko ABC ma czerwony siedzenie typu dostępne z "Time Out" wygrawerowany z tyłu fotela.
 • Toysrus sprzedaje czas dziewczęcy z bujane, dostępny w kolorze różowym, która ma śliczny werset z tyłu.
 • Dzieci Meble Mart oferuje Sunny czas Safari na krzesło, które doskonale koordynować z dżungli tematu sypialni.

Możesz też kupić krzesło, stołek lub ławki i personalizacji SEAT się z "time out" i nazwa Twojego dziecka.

Korzystanie z Limit czasu Seat

Time Out Krzesło

Czas na krzesło na Amazon.com

Korzystanie izolacji może być bardzo skuteczne zarządzanie zachowanie dzieci i uczyć je, gdy odbywa się odpowiednio. Jako naturalny istotami społecznymi, dzieci zazwyczaj nie lubią wymagane oddzielenie od innych. Jest to także niekorzystne dla dzieci od przywilejów, takich jak gry z zabawek, są zabierane w tym czasie, jak również. Rodzice i opiekunowie powinni dziecko sobie sprawę z przestępstw, które spowodują w czasie i być zgodne z limitu czasu, gdy występują te zachowania. Przerwa może rozpocząć się już w 12 miesięcy i zazwyczaj wykorzystywane przez szkoły. Ten rodzaj dyscypliny może pracować również w połączeniu z innymi metodami, takimi jak listy kontrolne zachowań lub wykresów, gier, które pomagają dzieciom uczyć się dyscypliny, pozytywne wzmocnienie i utracie przywilejów.

Kiedy Podawać

W izolacji można podawać przez niepowołane zachowania, takie jak:

 • Nieprzestrzeganie
 • Wyzwiska lub niegrzeczne rozmowy
 • Kłóci się z rodzeństwem lub innymi dziećmi
 • Odmowa akcje lub inne działania egocentryczni
 • Złamanie innych wyznaczonych reguł ustanowionych przez rodzica lub opiekuna

Time Out: Jak długo

Out, nie powinny być podawane w bardzo długim okresie czasu. Dobrą zasadą jest, aby dziecko otrzyma czas, że równa się jednej minuty na każdy rok swojego życia. Trzy-letni, na przykład, powinien otrzymać czas trzy minuty uwagę na złe zachowanie. Jeśli dziecko dostaje się przed czasem na zewnątrz jest powyżej, delikatnie podnieść lub fizycznie prowadzić dziecko z powrotem na krześle, aż on służył jego czas w całości.

Korzystanie Czas Out Skutecznie

Ponieważ w wielu przypadkach dziecko jest wyraźnie zdenerwowany, kiedy idziesz do fotela, to zazwyczaj najlepszy dla rodziców czekać do czasu się okres wynosi ponad przed omówieniem problemu. Po serwowane jest, rodzice powinni omówić w prosty, bezpośredni, język:

 • Zidentyfikuj złego zachowania.
 • Wyjaśnij dlaczego tak się stało.
 • Daj wyborów alternatywnych dziecko do tego zachowania.
 • Przypominaj dziecku on / ona wrócić do czasu, czy przestępstwo występuje ponownie.

Gdzie umieścić przewodniczącego

Krzesło używane do dyscypliny izolacji powinny być umieszczone w bezpiecznym, oświetlonym miejscu. Nie umieszczaj krzesło w ciemności, ponieważ może to być bardzo przerażające, zwłaszcza dla bardzo małych dzieci. Należy również unikać obszarów niebezpiecznych, takich jak łazienki czy piwnicach i na obszarze, który jest zazwyczaj niedostępny dla dziecka (takie jak pralnia, gdzie przechowywane są środki czystości.) Wielu rodziców, okaże się, że rogu lub wydzielić obszar centralnej części dziennej, kuchnia lub jadalnia działa dobrze. Inni uważają, że sypialnie może pracować dla starszych niemowląt i małych elementarnych przedszkolnym (młodsze dzieci mogą po prostu wstać z krzesła i grać, gdy rodzic nie patrzy).

Więcej materiałów na temat Time Out

Aby uzyskać więcej środków macierzystych, patrz:

 • Pozytywna dyscyplina
 • Time Out informacji. z WholeFamily.com