grsail.com

Teraz, kiedy w kształcie: Proste sposoby Zmień Up Your Wardrobe

Gratulujemy! Masz w końcu stracił na wadze! I wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, że nie ma nic bardziej ekscytującego niż popadając w mniejszym dżinsy i zapinając je, a jednocześnie jest w stanie normalnie oddychać. Prawdopodobnie również wiedzieć, że przy zakupie mniejszych ubrań może być duże poczucie dumy i świetny sposób, aby spotkać się za ciężką pracę, którą już wprowadzenie, po poważnej utraty wagi, to może być kosztowne przerobić całe wardrobe- -zwłaszcza jeśli jeszcze większą wagę do stracenia.

Stale konieczności zakupu nowych ubrań, aby dopasować swoje coraz kurczy ramki może szybko spowodować konto bankowe, aby zmniejszyć, jak również ... jeśli go.

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zaoszczędzić pieniądze na nowe ubrania, a jednocześnie wyglądają muchy i popisać swoją wspaniałą nową ramkę:

1. kupić rzeczy które pasują You Now

Nie kupuj mniejsze rozmiary w oczekiwaniu na utratę wagi. Nawet jeśli nie spadnie więcej funtów, Twoje proporcje mogą się zmienić, a niektóre ubrania mogą nie pasować do ciebie jak chcesz przewidywano. Nie marnuj pieniędzy, kupując ubrania, które nie będą w stanie nosić.

Teraz, kiedy w kształcie: Proste sposoby Zmień Up Your Wardrobe

2. Bądź Thrifty

Thrift i przesyłek sklepy są wspaniałe miejsca, aby kupić ubrania tanie. Przejdź przez szafie i zebrać wszystkie swoje teraz zbyt dużym odzieży. Nie musisz go już, bo będzie utrzymać utratę wagi i nie mają zastosowania dla nich (prawo?). Więc sprzedać te ubrania w sklepie przewozowym i korzystać z pieniędzy można dostać się na rozwój niektórych nowych niewypałów.

3. Inwestuj w 1-2 Dobrej dżinsy

Odpowiednio dopasowane denim może zdziałać cuda dla Twojej sylwetki i pokazać swoje nowe krzywe, ale nie trzeba kupować więcej. Możesz nosić dżinsy w kółko i nikt nie będzie mądrzejszy.

Teraz, kiedy w kształcie: Proste sposoby Zmień Up Your Wardrobe

4. Pierwsze Mierzone na prawidłowy montaż Bra

Większość kobiet nosi zły biustonosz wielkości i tak, ale spadek wagi, rozmiar stanika zmieni więc wspierać swoje dziewczyny, prawda? Większość sprzedawców wyższej półki będzie mierzyć za darmo, ale nie czuję się zobowiązany do zakupu ich więcej drogie towary. Weź swoją wiedzę - i nowy rozmiar - i głowa do tańszego miejsca, aby po dokonaniu zakupu.

5. Zamień It Out

Trzymaj swap odzież ze swoimi nowo cieńszych przyjaciółmi. Każdy może przynieść torbę ubrań one uprawiane z, lub nie noszone w długim czasie, w handlu. Sprawdź, zdrowe przekąski, aby mieć pod ręką i każdy może mieć wielki czas zamiana ubrania, starając się ich nowe stroje - i komplementy, w jaki sposób wielkie spojrzeć w twoje.

Nie trzeba wydawać zbyt dużo zmniejszać swoją garderobę. Zapisz swoje ciasto na ważniejszych sprawach, takich jak osobiste szkolenie lub parę świetnych butów do biegania.