grsail.com

Telefony Sony Ericsson

Telefony Sony Ericsson


Sony Ericsson stał się wśród jednego z głównych marek telefonów komórkowych na rynku, konkurujących bezpośrednio przed niektórymi beefy producenci telefonów jak Nokia i Motorola. Linii Walkman telefonów komórkowych był chyba firmy najlepiej rozpoznawalnym partia telefonów komórkowych, ale to się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat.

Siedziba firmy Sony Ericsson znajduje się w Londynie, choć firma jest zarejestrowana w Szwecji.

Co dwie głowy to nie jedna

Telefony komórkowe Ericsson już od dłuższego czasu, ale dopiero po wprowadzeniu joint venture z Sony Corporation, że szwedzka firma telekomunikacyjna nie rozpoczęła. To było w 2001 roku, że dwa elektronika gigantów kutej ich związek, i Sony Ericsson urodził. Po podpisaniu umowy, obie firmy przestały telefonów przygotowywania pod własnymi imionami i tylko zwolnić nowe jednostki pod szyldem Sony Ericsson. Mówią, że co dwie głowy to nie jedna, a to wydaje się być w przypadku SE, łącząc globalne doświadczenie marketingu Sony (i zróżnicowane tło) z elektroniki Ericsson telekomunikacyjnej waleczność.

Telefony Sony Ericsson Walkman linii:

Telefony muzyczne są wściekłości, z niemal każda firma wprowadza na rynek serię telefonów komórkowych, które dublują jak odtwarzacze MP3. Podstawowym odwołania musicphone jest to, że pozwala na przeprowadzenie tylko jedno urządzenie z razy dziennie, zamiast dwóch. "Walkman" Sony przydomek jest synonimem doskonałości odtwarzania muzyki, i jako takie, linii Walkman Sony Ericsson z telefonów komórkowych jest bardzo popularny ze względu na wyjątkową jakość dźwięku. Telefony również przynieść pełną klaps mobilnych funkcji komunikacyjnych.

  • W600: To obrotowe musicphone zwykle ubrany w Sony Ericsson podpisem "tętniącego życiem pomarańczowy", i jest w komplecie z Bluetooth 2.0, głośniki stereo, przyciski dedicatedgaming, dzwonki MP3, aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 megapiksela z wideo i flash, Java MIDP 2.0 i mediów Walkman gracz.
  • W810: Ten czterozakresowy cukierek jest wprowadzany do obrotu jako W810c w Chinach i W810i na arenie międzynarodowej. Dostępne w Satin Black or Fusion biały, opakowania tego telefonu w wiele funkcji, w tym 20 MB pamięci wewnętrznej, Memory Stick Duo Pro dla dodatkowej przestrzeni (wliczone karta 512MB), 2-megapikselowy obraz odbierającej, Bluetooth 2.0, oraz zintegrowany muzyki / filmu gracz.
  • W900: Nie ma się o wiele lepiej niż w dość dużych rozmiarach, ale równie potężne W900. Z obsługą 3G (UMTS) telefonu obrotowe, ten telefon sport niesamowitą 470MB wbudowanej pamięci, oprócz gniazda Pro rozszerzeń Memory Stick Duo. Inne ważne punkty sprzedaży obejmują książki telefonicznej 1000 pozycji, 2MP aparat fotograficzny z autofokusem i wideo, wideo QCIF wtórnego aparatu połączenia, radio FM, akumulator litowo-polimerowy 900mAh, wbudowany zestaw głośnomówiący, Bluetooth, i wiele więcej.

Więcej Telefony firmy Sony Ericsson

Sony Ericsson ma ofert dla niemal każdego segmentu rynku telefonów komórkowych. Od minimalistycznych wpisów okazja piwnicy do smartfonów prawie jak na PC, Sony Ericsson jest gotowy podejść do prawie każdego konsumenta.

  • XPERIA X10: Sony Ericsson był trochę późno do partii, gdy przyszło do rynku smartfonów, ale linii XPERIA jest coraz bardziej imponująca z dnia na dzień. Oryginalny Sony Ericsson XPERIA X1 smartfon został wyprodukowany przez HTC i pobiegł na Windows Mobile, ale zmienił się istotnie w X10. Najnowsza wersja działa na Google Android i wyposażony w niestandardowy "Timescape" cecha dla wszystkich miłośników portali społecznościowych na widowni.
  • XPERIA Pureness: Choć zachowuje ten sam przydomek XPERIA jako X10, Pureness jest wyraźnie inny telefon. Nie posiada bardzo duże ekran dotykowy lub wysuwaną klawiaturę QWERTY. Mimo, że jest włączone 3G, Pureness będzie wyglądać bardziej jak zwykły telefon cukierek gdyby nie to, ze względu na unikalną przejrzysty wyświetlacz.
  • Aino: Jeśli chcesz telefon, który jest zarówno wydajny i elegancki, nie patrzeć dalej niż Sony Ericsson Aino. Wydany w październiku 2009 roku, Aino posiada imponujący 8,1-megapikselowy aparat z dotykowym focus, geo-tagging, wykrywanie twarzy, stabilizację obrazu, autofokus, lampa błyskowa LED i. Idąc dalej, jest wysuwana klawiatura, ekran dotykowy, akcelerometr oraz slot microSD.
  • C901: Zbliża się dolną część rynku jest to niedrogi telefon entry-level. Jest to podstawowy telefon bar w stylu, ale został wyposażony w szybki radia 3G dla szybszych połączeń danych. To nie jest tanie, ale, ponieważ ma pięć-megapikselowy aparat, Google Maps, odtwarzacz MP3, edytor zdjęć, aplikacji YouTube i więcej.