grsail.com

Telefon komórkowy: Cingular Wireless Porady Porady

Cingular Wireless PDA: Twój Internet Tutaj

Palm Treo, PocketPC, iPAQ. Jeśli jesteś gotowy, aby telefon-do-PDA skok, można kupić PDA przy zakupie planu Cingular Wireless.

PDA może połączyć się z Internetem za pomocą połączenia bezprzewodowego, dzięki czemu można uzyskać dostęp do wiadomości e-mail, należy zalogować się do sieci firmowej i przeglądania Internetu. Usługa ta zaczyna się około 19,99 dolarów miesięcznie za 5 MB danych do nieograniczonej ilości danych za około 39,99 dolarów miesięcznie, w zależności od planu Cingular Wireless.

Ponieważ plan Cingular Wireless ma być prosta, można się dobrze bawić odkrywania PDA, który oferuje wydajność laptopa z większą przenośność i mniej kłopotów na lotnisku punktami kontroli.

Kiedy jesteś w podróży, padając ofiarą opóźnienia lotu, bezprzewodowy PDA jest dostępny w wielu częściach Stanów Zjednoczonych, części Kanady, a niektóre obszary międzynarodowe (opłatach). PDA jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie chcą się podłączyć na BlackBerry, ale chcą wydajności (i czas odtwarzania), z dala od domu lub w biurze.

Cingular nie wszystkie PDA mają być dostępne we wszystkich dziedzinach, więc sprawdź dostępność w Twojej okolicy zanim się zarejestrować.

Jesteśmy rodzina: Cingular Region rodzinne Talk Planów

Cingular oferuje lokalny zasięg wzywającą planów w planach Cingular Region Rodzina Talk. Plan ten jest wielki, jeśli kin są rozproszone w Arkansas i Tennessee.

Plan Cingular Wireless Region Dyskusja Rodzina obejmuje te same podstawowe cechy, jak wszystkich planów Cingular. Najtańsze plany Region rozpocząć około 39,99 dolarów miesięcznie za 600 minut i droższych planów uruchomienia aż do 79,99 dolarów miesięcznie za 1350 minuta (plany różnią się od obszaru).

Nawet jeśli dzwonisz w tym samym regionie, nadal może chcesz zaoszczędzić na rachunku za telefon komórkowy. Zamów minimum minut i wziąć advanage telefonów do sieci komórkowych funkcji lub walkie-talkie.

Cingular nie zaciemnione na telefony BlackBerry

Uzależniony od BlackBerry i chcesz znaleźć firmę telefon komórkowy, który wykorzystuje tę samą technologię? Bezprzewodowe telefony Cingular to teraz telefon BlackBerry!

Telefony BlackBerry Cingular może być set-up na jednym z dwóch planów dostępu do danych, które obejmują ograniczony lub nieograniczony danych dla usług 34,99 dolarów lub 44,99 dolarów miesięcznie. Dla wojowników BlackBerry prowadzenie biura conntected, plan obejmuje do 10 kont ISP. Wiesz już, można wysyłać, odbierać, odpowiadać i przekazywać wiadomości z tej usługi.

Podczas Cingular twierdzi, że jest wiodącym dostawcą BlackBerry, Verizon i T-Mobile nie dogonił, a zasięg Verizon mówi się, że znakomita nawet na obszarach górskich, gdzie obsługa jest niekonsekwentna BlackBerry.

Kiedy pamiętam BlackBerry jest również telefon, można cieszyć usług Cingular Wireless obejmuje również połączenia oczekującego i trójstronne. Uff! Żaden program 12 kroków potrzebne z usług Cingular Wireless.

Pobierz lokalny: Plany Cingular Region

Planuje trzymać się w swoim rodzinnym mieście z dziećmi? Czy Nevada lub Floryda podróży na spotkania ze sprzedaży?

Cingular oferuje okolicę Cingular planuje w ciągu Cingular Region indywidualnych planów. Te plany Cingular różnić w cenach już od 39,99 dolarów i obejmują 600 lub więcej minut. Są to połączenia wykonane w określonym obszarze zasięgu i oferują nieograniczony długodystansowych połączeń. Mapy są dostępne dla konsumentów, którzy wybierają ten miejscowy plan pokrycia, aby pomóc im w wyborze konkretnego obszaru pokrycia.

Opłaty roamingowe zastosowanie poza obszarem planu po ustalonej cenie, w zależności od planu. Większość plany dają nieograniczone noce i weekendy (dodatkowe minuty kosztować od 35 do 45 centów za minutę w zależności od planu).

Niektórzy konsumenci donoszą, że miałem problemy z Cingular, powiedzmy, w Milwaukee, i nie może uzyskać zasięg poza głównych obszarów metropolitalnych. Warto czasu, aby przeczytać opinie konsumentów przed zakupem telefonu komórkowego plan.

Cingular Nation Indywidualne Plany: Wszystkie funkcje potrzebne?

Przy zakupie planów telefonów komórkowych, robisz te same decyzje jak kupno samochodu. Jakie cechy można żyć bez? Czy wiadomość kumplami co pięć minut czy może skorzystać z telefonu tylko wtedy, gdy trzeba koordynować dzisiejszy biznesu i rodzinny obiad?

Przewoźników telefon konkurować, aby dać Ci wszystkie cechy dla konkurencyjnych cenach. Na przykład, Cingular Wireless oferuje indywidualne, jak również planów rodzinnych zwane plany Cingular Nation. Jeśli telefon komórkowy Cingular usługi dostępne w zasięgu konsumenta jest, to Cingular jest zdecydowanie warta rozważenia.

Plan Cingular Nation obejmuje pokrycia kraju bez dużej odległości lub opłat roamingowych. Indywidualne plany różnią się w cenie od 39,99 dolarów do 199,99 dolarów miesięcznie i oferuje wszędzie od 200-6000 minut w każdej chwili (w zależności od wybranego planu Cingular).

Z kilkoma wyjątkami, plany Cingular Nation to:

* nieograniczona nocne i weekendowe minut
* nieograniczone minut telefonów do sieci komórkowych
* Dodatkowe minuty waha się od 40 centów do 10 centów za minutę.

Większość planów telefonów komórkowych, jednak konkurować daje nieograniczone nocne i weekendowe minut. Cingular nie mieć wszystkie funkcje, na przykład, ogólnopolskiej sieci Sprint. Sklep Porównanie gdy kupujesz telefon komórkowy - jeśli nie uzyskać najlepszą ofertę od razu, można przełączyć i wziąć swój numer telefonu komórkowego z tobą.

Cingular Rollover Minut Oszczędność pieniędzy

Ty rollover IRA, i chcesz rolować swoje minuty telefonów komórkowych. Usługi takie jak Cingular Wireless oferuje rollover minut doświadczonych finansowo.

Z niektórych planów telefonów komórkowych, na koniec miesiąca klient płaci za określoną ilość każdej chwili minut, a na koniec miesiąca klient często traci niewykorzystane minuty, które można spędzili rozmawiając z planowania finansowego.

Plany Cingular umożliwić klientowi rolować swoje minuty. Oznacza to, że wszystkie niewykorzystane minuty będzie przeniesienie na następny miesiąc przez okres do dwunastu miesięcy.

Zamiast tracić minut już opłacone, można porozmawiać z WPRyb (certyfikat planisty finansowego), gdy na giełdzie jest zanurzona miesięcy później.

Wskazówka: Protokół będzie stosowany na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy i wygasa 12 miesięcy od daty ich przeniesiona.

Karty PC Cingular i telefon w miejscu pracy

Teraz każde miejsce może być miejsce pracy. Słyszeliście ogłoszenia Sprint PCS. Przerażające? Niekoniecznie - nie trzeba nosić do biura wokół telefonu z bezprzewodowymi planów Cingular, na przykład. Można tylko mieć telefon w nagłych przypadkach, ale nadal być produktywnym z karty PC z Cingular.

Z karty PC z Cingular Wireless lub innego operatora, laptop może połączyć się z Internetem bezprzewodowo. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć kartę PC do laptopa i presto: natychmiastowy dostęp do poczty elektronicznej, intranetu i Internetu w kawiarni, na lotnisku, nawet w meczu piłki nożnej dzieci "- może nie. Musisz podłączyć do życia, zbyt.

Karty PC z Cingular Wireless może rzeczywiście pomóc żyć. Obsługa kart PC Cingular ma inne plany dostępne, które zaczynają się na około 19,99 dolarów miesięcznie za 5 MB transmisji danych do nieograniczonej ilości transmisji danych za około 79,99 dolarów miesięcznie, 99,99 dolarów z bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Karta PC zasięg połączenia obejmuje większość w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, części i niektórych obszarach międzynarodowych (za dodatkową opłata za połączenie). Gdy Tahiti to miejsce pracy, będziemy chcieli z bezprzewodowej karty PC.

Cingular Coast-to-Coast i Twojej rodziny

Czy Twoja rodzina klan wybrzeża do wybrzeża? Cingular Wireless ma plan taryfowy dla rodzin, które potrzebują zasięgu ogólnokrajowym. Najlepszy ze wszystkich, jeśli śledzenie dzieci w szkole, plan ten nie stosuje się dodatkowych opłat za duże odległości lub w roamingu. Ale czy ten plan dostosowany do potrzeb Twojej rodziny?

Plany mają wszystkie podstawowe funkcje poszczególnych planów i rozpocząć na około 59,99 dolarów miesięcznie, co umożliwia swoje rodziny konsumentów 550 minut w każdej chwili i nieograniczone minuty telefonów do sieci komórkowych, a także nocne i weekendowe minut. Dodatkowe minuty różnić się od 45 centów do 10 centów za minutę w zależności od tego, co planują Cingular Klient wybrał. Zastanów się - może nie chcą wiedzieć, co twój syn zrobił na jego przerwy wiosennej!

Plany rodzinne stały się mniej opłacalne dla firm telefonii komórkowej (Cingular był pierwszym zauważyć drenażu) oraz firmy dodajesz Mobile-to-jak również inne dodatki. Nie musisz kupować najwięcej dostępnych w planie rodzinnym minut, zwłaszcza jeśli mówimy do kogoś w sieci.

Raising the Bar: Dostępne Telefony z Cingular

Widziałeś bary na reklamach telewizyjnych, ale nie Cingular naprawdę podnosi poprzeczkę?

Cingular oferuje wiele markowych telefonów takich jak Nokia, LG, Samsung, Motorola, Sony Ericsson, a RIM Blackberry - także innych wiodących telefony PDA. Ich telefony ogół oferują asortyment funkcji, takich jak Bluetooth, aparaty cyfrowe, magnetowidów i przeglądanie stron internetowych, jak również wiele funkcji, takich jak wielozadaniowość książek telefonicznych, kalendarze i listy rzeczy do zrobienia.

Telefony różnią się w kształtach i rozmiarach, ale telefony Cingular wydają się być stylowy i lekki i oferują różny stopień rozmowy i czas czuwania. Ale może być jeszcze oszołomiony szereg wyborów. Być może Cingular podniósł poprzeczkę nieco zbyt wysoki.

Podnoszenie Bar Wskazówka: Niektóre strony internetowe umożliwiają konsumentom wyboru różnych typów telefonów dostępnych z każdego nośnika. Te miejsca komórkowa-handlowe wyposażone wykresy porównawcze zawierające listę kosztów i możliwości. Jest to bardzo korzystne dla konsumentów, którzy niekoniecznie są wybredne przewoźnika, ale są przede wszystkim o to, czego chcą i potrzebują w telefonie.

Ekstra Ekstra: opcjonalne Cingular

Dodatki Miłość? Mogą one pad rachunek za telefon komórkowy, ale jeśli się konkurencyjne stawki i przejdź na pogawędki podczas dojazdów (znacznie bezpieczniejsze), można uzupełnić kosztów.

Cingular Wireless oferuje dodatkowe funkcje, które można dodawać do różnych planów jak dostępne. Funkcje te obejmują:

• Rozszerzone noce i weekendy
• Podstawy media
• Prace media
• netto media
• Multimedia Messaging
• Połączenie głosowe
• Ubezpieczenia Telefon bezprzewodowy

Spójrzmy na niektóre z cech pogłębionych:

Rozszerzone noce i weekendy daje klientom możliwość dostosowania swoich wolnych godzin rozpocznie się godzina dziewiętnasta, a nie godzina dwudziesta pierwsza od poniedziałku do piątku o dodatkowe 7- $ 14 dolarów (w zależności od usługi telefonii komórkowej Cingular).

Nawet z nieograniczoną minut Cingular wydłużone godziny są idealne dla par, osób podróżujących służbowo, potentatów filmowych i ludzi, którzy spędzają te dodatkowe dwie godziny tygodnia rozmawia przez telefon komórkowy i nie chcą, aby wykorzystać swój nieograniczony czas rozmów robić.

Media Podstawowe i multimedialny pakiety zawierają tekst / komunikatory, wiadomości multimedialne oraz bezprzewodowy Internet z wyraźnej 9,99 dolarów miesięcznie, w zależności od ilości danych, które przekazują do telefonu, kiedy nie rozmawiasz! Usługa zapewnia dostęp do Internetu, udostępnianie zdjęć i pliki do pobrania.

Na stronie mówionego słowa, Voice zawiera opcję Połącz głośnomówiący wybieranie głosowe monit przez bodźce, głosu zautomatyzowany informacji rozrywki, informacji i aktualizacje usługi głosowe (takich jak wiadomości, sport, loterii, itp) za niską miesięczną opłatę. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, możesz otrzymać ten serwis za darmo.

Dla ludzi, którzy chcą chronić swoje telefony komórkowe i wszystkie dodatki, usługi telefonii komórkowej Cingular Wireless oferuje ubezpieczenie telefonu do 3,99 dolarów miesięcznie w celu ochrony klientów, gdy ich telefony są utraty, kradzieży lub uszkodzenia. Ma niską odliczeniu około 50,00 dolarów za roszczenia.

Może nie trzeba wszystkie dodatki, jeśli chcesz tylko podstawowy plan telefonu komórkowego. Nie każdy chce multimedialnych. Ponadto, wybór telefonu ograniczy dodatki można dostać.

Cingular i pomoc drogowa SOS

Wcześniej, gdy krzyknął "Pomoc" w telefonie komórkowym to dlatego stracił sygnał. Teraz, kiedy wołasz o pomoc z Cingular Wireless lub innego operatora bezprzewodowego, można uzyskać pomoc drogową z planów Cingular. Cingular Wireless oferuje użytkownikom pomoc na drodze za niewielką miesięczną opłatą, powiedzmy 2,99 dolarów. Usługa obejmuje cztery bezpłatne połączenia usług rocznie z maksymalną korzyścią 50,00 dolarów za zgłoszenia. Pomoc obejmuje:

• holowanie
• obsługa baterii / początek skoku
• płaskim pomoc opon
• dostawy paliwa (maksymalnie do trzech litrów gazu lub oleju napędowego)
• pomoc blokady
• wymiana klucza

Obsługa idzie w życie po upływie 72 godzin zostało aktywowane i może być w każdej chwili odwołana. To jest nawet bezpłatny numer zadzwonić, gdy potrzebne są usługi. Jest to telefon komórkowy Plan odpowiednik OnStar, i można uzyskać pomoc jak najszybciej przesłane do danej lokalizacji.

Należy pamiętać, że Cingular ma konkurencji ze strony innych głównych przewoźników telefonów komórkowych, które również oferują pomoc drogową lub awaryjnych połączeń.