grsail.com

Telefon komórkowy: Alltel Wireless Porady

Plan większą swobodę komórkowy Alltel

Szukasz porady Alltell bezprzewodowych? Bezprzewodowy Plan Wolność Większa Alltell jest idealny dla użytkownika, który nie podróżują często lub uczynić wiele połączeń poza pewnym obszarze. To jest miejscowy plan pokrycia w których dokładny obszar objęty planem użytkownika jest określony przez operatora planu. W większej wolności Alltel Plany bezprzewodowe różnić się od 29,99 dolarów - 199,99 dolarów miesięcznie i to 300-4200 każdej chwili minut.

Podstawowy plan, dostępny do 29,99 dolarów, nie zawiera żadnych nocnych lub weekendowych minut lub telefonów do sieci komórkowych w domu minut. Plan, kosztuje 39,99 dolarów miesięcznie, jednak oferuje 1000 noc, weekend minut i 1000 komórkowej do sieci komórkowych minut. I wszystkie inne plany Alltel większą swobodę cenie ponad 39,99 dolarów miesięcznie to nieograniczone minut na obie noce i weekendy, a także telefonów do sieci komórkowych minut. Dodatkowe stawki za minutę rozpocznie się o 45 centów do mniej kosztownych planów i 25 centów za minutę w przypadku droższych planów.

Jeśli użytkownik planuje zrobić kilka połączeń poza ich wyznaczonego obszaru pokrycia lub robić żadnych podróże mogą dodawać swobodnie wędrować za jedyne 10,00 dolarów za miesiąc. Ta opcja zapewni im 100 ogólnopolskich minut (jest to o wiele mniej kosztowne niż płacenie opłat roamingowych). Pakiet jest wyposażony w standardowe funkcje, ale dodatkowe funkcje mogą być dodawane w zależności od telefonu bezprzewodowego Alltell używany. Jest to świetny pakiet do tworzenia lokalnych połączeń.

Alltell Wireless mają najwięcej Touch-to-Talk pokrycie powierzchni

Alltell Wireless oferuje Dotknij-to-talk z wielu ich telefonów. Touch-to-Talk zasięg Alltell jest od wybrzeża do wybrzeża i jest największym Walkie talkie zasięg dostępne. Usługa jest wiarygodna i pakiety obejmujące zarówno zasięgu lokalnym lub krajowym są dostępne. Niektóre telefony są w stanie przełączać się pomiędzy trybem bezprzewodowego i walkie talkie, aby upewnić się, że łatwo nie są nieodebranych połączeń. Dodatkowo, użytkownik jest w stanie zmienić swój status dostępności zgodnie z kto dzwoni. Touch-to-Talk jest dostępny przez 15 centów za minutę, 5,00 dolarów miesięcznie za 100 prywatnych lokalnych minut lub 50 grup lokalnych minut, 10,00 dolarów za miesiąc dla lokalnych nieograniczonych prywatnych minut i 100 zbiorowych minut, lub $ 15.00 za miesiąc nieograniczone ogólnopolskich minut i 100 minut grupowe. Jest to najlepszy sieci i usługa dla dostępu walkie-talkie.

Plan Alltell Narodowy Wolność

Narodowy Plan Wolność Alltell bezprzewodowy jest jeden krok poniżej planu Wolności Całkowita. Oferuje on szeroki zasięg w większości dużych miast i zapewnia komórkowe połączenie Alltel pomiędzy rodziną i przyjaciółmi w tych obszarach. Jednak plan ten ma obejmować kilka obszarów, które ponoszą opłat za połączenia na 40 centów za minutę i opłat roamingowych na 59 centów za minutę.

Krajowe Plany Freedom Alltell Bezprzewodowe różnią się ceną, począwszy od 39,99 dolarów - 199,99 dolarów miesięcznie (w tym czasie od 450-4000 każdej chwili minut). Bardzo podstawowy plan Narodowy Wolność dla 39,99 dolarów miesięcznie i zawiera 1000 weekendowych nocnych minut i 1000 mobile-to-mobile minut do domu. Wszystkie inne plany Narodowy Wolność to nocne i weekendowe nieograniczone minut i nieograniczone mobile-Mobile Home minut.

Plan ten ma umowę dotyczącą 1-2 lat i wszystkie z tych samych podstawowych funkcji jak Plan Wolności Całkowita. obejmuje również uaktualnień i możliwość dodawania do czterech dodatkowych linii do 9,99 dolarów każda.

Alltell Wireless posiada cechy właśnie dla Ciebie

Alltell Wireless oferuje użytkownikom możliwość dodania dodatkowych funkcji, takich jak wiadomości, dzwonki, tapety, gry, e-mail, sieci mobilnej i inne narzędzia pracy za niską miesięczną opłatę. Niektóre z nich są nawet dostępne funkcje dla bezpłatnego okresu próbnego, który pozwala użytkownikom na je testować. Oto kilka wskazówek, bezprzewodowe Alltel:

Funkcja wiadomości zawiera tekst, obraz, wideo i wiadomości dostępne albo na zasadzie per-use lub w opakowaniach (zaczynając od 5,99 dolarów miesięcznie za 300 wiadomości do 24,99 dolarów miesięcznie za nieograniczone wiadomości).

Dzwonki funkcja obejmuje możliwość pobrania dzwonki real music z różnych źródeł, w cenach pakietów od 2,99 dolarów do 13,49 dolarów dla określonej kwoty pobrania z określonych witryn. To również pozwala na dostosowanie ich telefon z piosenek popularnych artystów.

Tapety można pobrać na zasadzie pay-per-use z Axcess Shop personalizować niektóre telefony.

Gry są inne ekscytujące funkcje dostępne do pobrania w różnych cenach (w zależności od gry) i można grać samodzielnie lub interaktywnie z innymi użytkownikami w Internecie. To jest bardzo fajna funkcja dla typów gier!

Należy również zauważyć, że jeśli telefon użytkownika jest w stanie przyjąć / odbieranie wiadomości e-mail mogą pobrać ich interfejs e-mail i dostęp do niego z własnego telefonu po cenach ustalonych przez ich firmy e-mail (Yahoo, MSN, AOL, itp). Dodatkowo, klienci Alltell bezprzewodowe mogą mieć nieograniczony dostęp do sieci za jedyne $ 5.99 za miesiąc. To świetna okazja!
Niektóre inne aplikacje dostępne są: organizatorów, narzędzia edukacyjne, dodatki w stylu życia, komiksy, narzędzia pracy i Wiadomości i pogoda aplikacji. Wszystkie różnią się ceną. Alltel komórkowa ma to wszystko!

Telefony Alltell bezprzewodowe obejmują wszystkie główne marki

Alltell bezprzewodowa ma wiele głównych marek telefonów do wyboru i może zaspokoić pragnienia i potrzeby każdego klienta. Wybór telefonu należą marki takie jak Kyocera, LG, Motorola, Nokia i Audiovox. Bezprzewodowe telefony Alltell oferują różne funkcje, w tym technologii Touch-to-Talk, aparaty cyfrowe, funkcja wideo, gier, dostęp do funkcji internetowych i odtwarzaczy MP3. Dostępne są również odwołać się do nikogo wystarczająco kolory i style. Telefony różnią się w cenie od 99 centów do 249,99 dolarów z umowy 2-letniego kontraktu. Plus, nie są akcesoria dostępne dla każdego modelu.

Plan Alltell Całkowita wolność

Alltell bezprzewodowy jest ogólnopolskim Plan bezprzewodowy, który ma coś dla każdego. Plan Razem Wolność oferuje rozmowy telefoniczne bez dużej odległości lub opłat roamingowych. Całkowita wolność Alltell plany taryfowe różnią się ceną od 39.99- 299,99 dolarów dolarów w zależności od liczby minut w każdej chwili użytkownik wymaga. Te bezprzewodowe plany Alltell oferują od 200-3000 każdej chwili minut. Każda z tych planów zawiera 1000 noce i weekendy minut i 1000 mobile-to-mobile minut domu. Dodatkowa stawka za minutę rozpoczyna się 40 centów za minutę w przypadku mniejszych planów i zmniejsza się do 20 groszy za minutę do droższych planów.

Kontrakty oferują 1-2 plany lat i każdy plan zawiera następujące funkcje: podstawową poczty głosowej, ID, 3-way powołanie, bez przesyłania odpowiedzi, przekazywanie połączeń, połączenia oczekujące oraz wiadomości tekstowych (wiadomości tekstowe kosztuje 10 centów dla wiadomości wychodzących i 2 centów dla przychodzących wiadomości).

Dodatkowe funkcje są dostępne za opłatą w oparciu o możliwości bezprzewodowego telefonu Alltel. Plus, planuje 59,99 dolarów, a nawet może mieć maksymalnie cztery dodatkowe linie dodane do 9,99 dolarów każda.